شهرداری اراک


28

سرعت‌گیرهای سطح شهر اراک استانداردسازی و ساماندهی می‌شود

سرعت‌گیرهای سطح شهر اراک استانداردسازی و ساماندهی می‌شود
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک خبرداد:
سرعت‌گیرهای سطح شهر اراک استانداردسازی و ساماندهی می‌شود
داود قربانی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: به طور کلی نصب سرعت‌گیر در شهرها با هدف کنترل سرعت خودروها و جلوگیری از تصادفات و سوانح رانندگی انجام می‌پذیرد.
قربانی گفت: سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری اراک اقدام به اجرای طرح ساماندهی سرعت گیر‌های سطح شهر توسط واحد فنی سازمان نموده است.
وی در ادامه بیان داشت: اجرای این طرح با در خواست مکرر از سوی شهروندان و با نظر کارشناسی سازمان ترافیک و پلیس راهور استان مرکزی محقق می‌شود که شهروندان در صورت داشتن هرگونه مشکل یا سوالی در خصوص اجرای این مهم می‌توانند با سامانه 137 شهرداری اراک تماس حاصل نموده و یا به صورت حضوری به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مراجعه نمایند.
قربانی هم‌چنین از ساماندهی خط‌کشی‌های عابر پیاده در سطح شهر خبرداد و افزود: با توجه به کارشناسی‌های صورت گرفته در مسیرهای مربوطه اجرای این طرح نیز در در دستور کاری سازمان قرار گرفته و امید می‌رود با تلاش همکاران و پرسنل سازمان، اجرای این طرح نیز تحقق یابد.
وی با اشاره به شروع عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح میدان فراهان گفت: سازمان ترافیک در راستای تسهیل در اجرای این پروژه اقدام به جابه‌جایی و حذف تابلوهای راهنمای مسیر در این منطقه نموده است.
قربانی جانمایی و نصب پل عابر پیاده در 4 منطقه از شهر اراک را نوید داد و گفت: ساماندهی ایستگاه‌های CNG از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کاری سازمان حمل و نقل و ترافیک قرار گرفته و در این راستا اقداماتی از جمله رفع نواقص فنی دستگاه‌ها، نظارت بر عملکرد ایستگاه‌ها و جلوگیری از ورود خودروهای فاقد برچسب معاینه فنی در دستور کار اجرای این طرح قرار گرفته است.
قربانی در پایان خاطر نشان ساخت: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان اراکی و هم‌چنین ایمن‌سازی معابر سطح شهر اراک اقدام به نصب تابلو علائم در بلوار آیت‌اله اراکی نموده است.

عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2155)
کد خبر: 983