شهرداری اراک


01

بازدید کارگروه نظارت شورای فنی استان ازتقاطع‌های غیرهمسطح

بازدید کارگروه نظارت شورای فنی استان ازتقاطع‌های غیرهمسطح

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری خبر داد: اعضای این کارگروه از پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح میدان شریعتی، میدان ورزش، علم الهدی (شهید کاوه نبیری) و شهید صیدی بازدید و وضعیت کمی و کیفی پروژه‌های مورد نظر را مثبت ارزیابی کردند.

وی ادامه داد: در حاشیه این بازدید گزارش جامع از روند پیشرفت پروژه‌ها، شرایط اجرایی، نتایج آزمایش‌های مربوطه و به صورت کلی در هر پروژه میزان و چگونگی عملکرد فنی ارائه شد. همچنین در مقابل سوالات اعضای کارگروه طراحی سازه‌ها و بخش‌های اجرا شده بررسی گردید و در این میان به بعضی از مشکلات موجود که می‌تواند باعث به تاخیرافتادن زمان اتمام پروژه‌ها شود؛ هم اشاره شد.

خسروی خاطرنشان کرد: اعضای این کارگروه متشکل از نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی استان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، دفتر فنی استانداری، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان، انجمن پیمانکاران عمرانی استان و نماینده شهرداری به همراهی ناظران معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری هستند که در پایان بازدید براساس مستندات موجود، مجموعه اقدامات انجام شده را از نظر فنی و اجرایی مورد بررسی قرار داده و مقرر شد که در جهت رفع موانع احتمالی و به سرانجام رسیدن کلیه پروژه‌ها، شهرداری را یاری کنند و از هیچ کوششی دریغ نورزند.

عنوان خبر
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (822)
کد خبر: 9923