ورود |   چهارشنبه 09 مهر 1399
::.. اخبار حوزه برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ::..
  جستجو
اخبار معاونت برنامه ریزی
19
سعید تاج آبادی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری اراک شد
چکیده: انتصاب در شهرداری اراک ادامه »
16
اثرات لغو اختیارات سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی
چکیده: با حضور معاون برنامه ریزی شهرداری اراک و در سی و ششمین نشست معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی کلان شهرها بررسی شد: ادامه »
05
تقدیر مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، از خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری
چکیده: در جلسه شورای اداری شهرداری و با حضور رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر صورت گرفت ادامه »
04
جلسه "سامانه یکپارچه شهرسازی و درآمد تحت وب"
چکیده: با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک برگزار شد؛ ادامه »
02
بازدیدمعاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی به همراه دبیر کمیسیون ماده صد و سرپرست سازمان فرهنگی و رزشی از مدارس سطح شهر (سراهای محله) به مناسبت آغاز سال تحصیلی
چکیده: به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، جمعی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک و مدیران شهرداری اراک با حضور در 10 مدرسه از سطح شهر که به عنوان سرای محله نیز فعالیت دارند، آغاز سال تحصیلی جدید را گرامی داشتند.در همین راستا و با حضور خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، طهماسبی دبیر کمیسیون ماده صد و حسنی سرپرست سازمان فرهنگی و رزشی از مدر... ادامه »
24
تقدیر رییس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها، از معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، شهریار آل شیخ رییس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرهای کشور با اهدا لوح تقدیر،از تلاش ها و پیگیری های موثر و قابل قبول دکتر خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک در زمینه اصلاح قوانین منابع انسانی شهرها پس از ۲۰ سال و همچنین اصلاح حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ... ادامه »
16
برگزاری سلسله نشست های هفتگی جهت بررسی مسایل و مشکلات پرسنلی کارکنان شهرداری
چکیده: با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک؛مسایل و مشکلات نیروهای خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند در مناطق پنجگانه بررسی شد.به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، در یکی دیگر از سری نشست های هفتگی دکتر خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی جهت بررسی مسایل و مشکلات پرسنلی کارکنان شهرداری با توجه به تاکید مهند... ادامه »
16
برگزاری سلسله نشست های هفتگی جهت بررسی مسایل و مشکلات پرسنلی کارکنان و کارگران شهرداری
چکیده: با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک؛مسایل و مشکلات کارگران سازمان سیما و منظر و فضای سبز بررسی شد.به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، در یکی دیگر از سری نشست های هفتگی دکتر خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی جهت بررسی مسایل و مشکلات پرسنلی کارکنان و کارگران شهرداری با توجه به تاکید مهندس شفیعی شه... ادامه »
10
سرانه مربوط به مزایا، بر اساس ابلاغ کارکنان و شرح وظایف مربوطه در اختیار مدیران و روسای سازمان های شهرداری قرار می گیرد
چکیده: با هماهنگی شهردار کلانشهر اراک و پیگیری های صورت گرفته توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، نحوه تخصیص سرانه مزایا به پرسنل بررسی و مقرر شد؛ ادامه »
09
استفاده از ظرفیت علمی مراکز دانشگاهی در مجموعه شهرداری، جهت حل مشکلات موجود در شهر اراک
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک در جلسه مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر گفت: ادامه »
05
اعمال شایسته سالاری در نظام پرداخت شهرداری اراک
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
30
افزایش سطح رفاهیات پرسنل شهرداری اراک در بحث تعاونی های مسکن و مصرف
چکیده: به ریاست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک بررسی شد؛ ادامه »
14
اعتراض شهرداری های کلانشهرها به لایحه دایمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده
چکیده: خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک: امروزه مدیریت یکپارچه دولتی جای خود را به مدیریت محلی و چابک سازی دولت سپرده و ناگزیر برای رشد و توسعه همه جانبه کشور نیاز است، مدیریت محلی با اختیارات بیشتر به رشد و شکوفایی حوزه مربوط به خود بپردازند، این در حالی است که از طرفی لایحه مدیریت شهری در دست اقدام می باشد تا مدیریت ... ادامه »
14
بیانیه کمیسیون معاونان برنامه ریزی شهرداری های کلانشهر کشور در خصوص لایحه دایمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده
چکیده: معاونان برنامه ریزی شهرداری های کلان شهرهای کشور با صدور بیانیه ای درباره عواقب مصوبه کمیسیون اقتصادی مجلس، در خصوص مالیات بر ارزش افزوده هشدار دادند. کمیسیون برنامه ریزی و توسعه شهرداری های کلانشهرهای کشور در سی امین نشست معاونین برنامه ریزی که روز سه شنبه۹۸/۲/۱۰در شهر تهران برگزار شد، مسایل و چالش های پیش روی مدیریت شهری به ویژه کلانشهرها را در ز... ادامه »
26
برگزاری جلسه هوشمند سازی ترافیک در شهر اراک
چکیده: در راستای اهمیت به مبحث هوشمند سازی حوزه حمل و نقل عمومی ادامه »
20
بودجه سال 98 شهرداری اراک متناسب با شرایط کنونی کشور تهیه و تدوین شده است
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک ادامه »
03
برگزاری جلسه شورای معاونین شهرداری اراک
چکیده: با حضور رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ادامه »
27
تقاضای حمایت اعضای فراکسیون مدیریت شهری مجلس از شهرداری ها در زمان بررسی بودجه 98
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک ادامه »
13
نشست اعضای شورای اسلامی کار شهرداری با معاونین برنامه ریزی و مالی و اقتصادی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در این جلسه که با حضور خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، خراجی معاون مالی و اقتصادی، منصوری زاده مدیر امور مالی، تاج آبادی مدیر امور اداری، صالحی مشاور مالی شهردار، جلالوندی رییس شورای کار شهرداری و سایر اعضای این شورا برگزار شد، مسایل و مشکلات حوزه کارگری به ویژه پرسنل قراردادی ... ادامه »
07
خانمحمدی رییس کمیته تحول اداری و سرمایه انسانی کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری‌های کلانشهر کشور شد
چکیده: طی حکمی از سوی مدیر دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ادامه »
27
سند چشم‌انداز 20 ساله و اولین برنامه 5 ساله راهبردی و عملیاتی شهرداری اراک تدوین می‌شود
چکیده: سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
06
برگزاری نشست مناسب سازی اماکن و معابر سطح شهر با هدف برطرف کردن مشکلات و تسهیل تردد معلولان و جانبازان
چکیده: نشست مناسب سازی اماکن و معابر سطح شهر با هدف برطرف کردن مشکلات و تسهیل تردد معلولان، جانبازان و سالمندان با حضور طوفان محمدی رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر، دکتر خانمحمدی سرپرست معاونت برنامه ریزی شهرداری در محل معاونت برنامه ریزی شهرداری برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر خانمحمدی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری اراک ضمن... ادامه »
13
اهتمام نمایندگان ستاد اقتصاد مقاوتی شهرداری جهت دستیابی به اهداف سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال
چکیده: پیرو اجرا و عملیاتی نمودن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال و در پی ارسال گزارش عملکرد سازمانها و مناطق شش‌گانه در این خصوص به ستاد اقتصاد مقاومتی، جلسه بررسی و تطبیق راهبردهای ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور نمایندگان مناطق و سازمانها در محل سالن جلسات شهرداری مرکز مورخ 10 خرداد ماه سال جاری برگزار گردید. ادامه »
21
برگزاری جلسه عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی شهرداری اراک
چکیده: در این جلسه که با حضور اخوان معاون برنامه‌ریزی، سعیدی مدیر اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات، امیدی مدیر آموزش شهرداری، محمدی مشاور شهردار در امور بانوان، نمایند اداره روابط عمومی و سازمان زیباسازی برگزار گردید مباحث مربوط به عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی شهرداری اراک و وظایفی که این سازمان چه در داخل مجموعه چه بیرون که مخاطب آن شهروندان م... ادامه »
29
برگزاری جلسه کارگروه پیگیری و اجرای سند کاهش آسیب‌های اجتماعی توسط شهرداری اراک
چکیده: جلسه کارگروه پیگیری و اجرای سند کاهش آسیب‌های اجتماعی توسط شهرداری اراک صبح امروز 29 دی ماه سال جاری با حضور اخوان معاون برنامه‌ریزی و خسروی معاون فنی و عمرانی شهرداری، نمایندگان سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی، فرهنگی ورزشی، زیباسازی، مدیر آموزش شهرداری، نمایندگان واحدهای اداره روابط عمومی و معاونت خدمات شهری در دفتر معاونت برنامه&... ادامه »
14
انعقاد تفاهم نامه شهرداری اراک با دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام
چکیده: سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشته و مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفته از افتخارات جمهوری اسلامی ایران است. این سند مهار اقتصاد و معرفی ایران را به عنوان اقتصادی پویا دربر می‌گیرد چرا که سند ‌چشم‌انداز سندی خود اتکا بوده و خروجی آن هم اقتصاد مقاومتی است. ادامه »
08
برگزاری دوره آموزشی امور مناقصات و قراردادها به مدت 24 ساعت
چکیده: نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک با اعلام این خبر اظهار داشت: كارگاه هاي آموزشي كارشناسان حوزه هاي مختلف شهرداري با موضوع فرآيند برگزاري مناقصات و نحوه تنظيم اسناد مناقصه و قراردادها امور قراردادهاي شهرداري اراک، توسط واحد آموزش حوزه معاونت برنامه ریزی در تاريخ هاي 12،19 و 26 آذر ماه سال جاری در مرکز آموزش و پژوهش استانداری برگزار می گردد. ادامه »
16
برگزاری کارگاه پولشویی و راهکارهای مبارزه با آن تحت عنوان «اقتصاد سالم، رهاورد مبارزه با پولشویی»
چکیده: کارگاه آموزشی پولشویی و راهکارهای مبارزه با آن با همکاری استانداری مرکزی، شهرداری اراک و معاونت برنامه ریزی شهرداری اراک در سالن اجتماعات فرهنگسرای شهر برگزار شد. ادامه »
13
حضور 140 نفز از پرسنل شهرداری در دوره آموزشی آداب و رسوم اسرار نماز
چکیده: معاون برنامه ریزی شهرداری اراک خبر داد: حضور 140 نفز از پرسنل شهرداری در دوره آموزشی آداب و رسوم اسرار نماز نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک با اعلام این خبر گفت: یکی دیگر از اقدامات معاونت برنامه ریزی در خصوص دوره های آموزشی، برگزاری کلاس های فراگیری آداب و رسوم اسرار نماز است که دوره فوق با حضور پرشور 140 نفز از پرسنل شهرداری به صورت ح... ادامه »
13
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با پولشویی و راه کارهای مقابله با آن
چکیده: کارگاه آموزشی با حضور استاندار، معاونان و مشاوران استانداری، اعضای شورای اداری، شهردارهای شهرهای استان، معاونان و مدیران شهرداری اراک، مدیران بانک های شهر و ... تشکیل خواهد شد. ادامه »
25
برگزاری دوره آموزشی ارتقاء فرهنگ ترافیک با حضور 140 نفر از پرسنل شهرداری
چکیده: نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به تهیه سند توسعه ارتقاء فرهنگ ترافیک در استان و تحقق برنامه‌های پیش‌بینی شده، شهرداری اراک در راستای لزوم آموزش همگانی در خصوص فرهنگ سازی و سطح آشنایی پرسنل شهرداری و سازمان های تابعه با مفاهیم و مباحث ترافیکی، با اطلاع رسانی در حوزه های ستادی و عملیاتی، اقدام... ادامه »
17
نقش بسزای فن آوری و اطلاعات و مدیریت داده ها در مدیریت شهری
چکیده: نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک در این راستا اظهار داشت:امروز بهره گیری از دانش های نو و فن آوری اطلاعات و مدیریت داده ها نقش بسزایی در مدیریت شهری دارد که شهرداری اراک نیز از این امر مستثنی نبوده و برای استفاده از این موضوع اقدام به راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری در بحث دبیرخانه، گردش مکاتبات و اتصال مناطق و سازمان های تابعه به سیستم م... ادامه »
15
دوره های آموزشی طراحی توسعه شهری و سیستم اطلاعات مکانی GIS
چکیده: نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک با اشاره به به اهمیت برگزاری این دوره های آموزشی اظهار داشت: این دوره از کلاس ها در راستای اهداف از پیش تعیین شده و با رویکرد بهره برداری علمی از طرح های مدیریتی توسعه شهری و GIS در کلان شهرها توسط معاونت برنامه ریزی برگزار گردید. ادامه »
08
لزوم اطلاع از وضعیت منابع انسانی گامی در افزایش بهره وری سازمان
چکیده: نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: نیروی انسانی در سازمان یکی از مهم ترین منابع و ارکان در سازمان به حساب می آید که در صورت وجود نیروی های کارآمد و متخصص و به کارگیری و استفاده صحیح از این پتانسیل می توان در اثر بخشی و بهره وری سازمان موثر واقع شد. ادامه »
25
تهیه نقشه یک نگاه کلان شهر اراک
چکیده: تهیه نقشه یک نگاه کلان شهر اراک نادر اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری اراک، ضمن اشاره به مصوبه هیأت وزیران مبنی بر الحاق دو شهر سنجان و کرهرود به شهر اراک، عنوان کرد: در راستای کلان شهر شدن اراک و لزوم اطلاع دقیق از موقعیت مناطق و معابر شهری، معاونت برنامه ریزی شهرداری اراک در دی ماه سال 92 اقدام به تهیه نقشه" یک نگاه "کلان شهر اراک نموده است. اخو... ادامه »
20
تقدیر از معاون برنامه ریزی و مسؤول آموزش شهرداری اراک
چکیده: طی حکم تقدیرنامه ‌ای از سوی محمدرضا بهاروند رییس مرکز مطالعات برنامه ‌ریزی شهری و روستایی در نظام جامع آموزش کارکنان شهرداری ‌ها و سازمان‌ های تابعه از غلامعلی اله ‌دادی معاون برنامه ریزی شهرداری اراک و حسن طهماسبی‌ زاده مسؤول آموزش شهرداری اراک تقدیر به عمل آمد ادامه »
02
برگزاری کلاس آموزشی کارتابل الکترونیک در شهرداری
چکیده: معاونت برنامه‌ریزی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: کلاس آموزشی کارتابل الکترونیک در دو بخش کارتابل واحد و پیش‌نویس به منظور یادآوری و آموزش پرسنل جدید شهرداری با همکاری اداره انفورماتیک شهرداری اراک برگزار گردید. ادامه »
10
تصمیم‌‌گیری سریع‌، مؤثر و به موقع در امر خدمات‌رسانی به شهروندان گرامی
چکیده: معاون برنامه‌ریزی شهرداری اراک اعلام داشت: حسابداري در جهان نزديك به ۶ هزار سال قدمت دارد که تاريخ نخستين مدارك كشف شده‏‎ ‎ به ۳۶۰۰ ‏سال قبل از ميلاد می‌رسد. پيشينه حسابداري در ايران نيز به نخستين تمدن‌هايي بر مي‌گردد كه در اين سرزمين پا گرفت. ادامه »
06
افتتاح کارگاه آموزشی شهرداری
چکیده: توسط معاونت برنامه ریزی شهرداری اراک صورت گرفت: افتتاح کارگاه آموزشی شهرداری نخستین دوره آموزشی Network+ در شهرداری اراک با حضور معاون برنامه ریزی، مدیر امور اداری، سرپرست اداره انفورماتیک، نماینده استانداری و نمایندگان فنی شهرداری های استان صبح امروز در ساختمان بهسازی و نوسازی برگزار شد. ادامه »
04
فعالیت های واحد انفورماتیک شهرداری اراک همگام با پیشرفت فناوری
چکیده: ابوالفضل عسگری سرپرست اداره انفورماتیک و آمار شهرداری اراک فعالیت های واحد انفورماتیک شهرداری اراک همگام با پیشرفت فناوری توفیق در اجرای برنامه های خدماتی و عمرانی شهرداری منوط به آن است که هرگونه برنامه ریزی مبتنی بر اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت موجود شهر و شهرداری بوده و بر مبنای این اطلاعات بتوان نیازهای آتی را در تمام زمینه ها مشخص و علاوه بر... ادامه »
تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری اراک است    شرایط استفاده    قوانین