DnnForge - NewsArticles
27


تعیین و تکلیف 14 پرونده درآمدی با انجام ممیزی بعد از گذشت 20 سال

تعیین و تکلیف 14 پرونده درآمدی با انجام ممیزی بعد از گذشت 20 سال

مدیر منطقه یک شهرداری اراک:

تعیین و تکلیف 14 پرونده درآمدی با انجام ممیزی بعد از گذشت 20 سال

منطقه یک شهرداری اراک با توجه به وسعت 2400 هکتاری از 10 هزار هکتار مساحت شهر اراک و همچنین استقرار اکثر صنایع در این منطقه یکی از بزرگترین مناطق شهری می‌باشد، لذا ارائه خدمات به شهروندان می‌بایست با دقت نظر بیشتر انجام شود. در این راستا منطقه یک شهرداری و عوامل اجرایی تمامی تلاش خود را بکار می‌گیرند که ارائه خدمات به شهروندان در بالاترین سطح کیفیت قرار گیرد و شهروندان از اقدامات صورت گرفته رضایت حداکثری داشته باشند.

کلیه تصمیمات فنی منطقه در کمیته فنی اخذ می‌شود

حسین زندوکیلی مدیرمنطقه یک شهرداری اراک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پیام بلدیه شهرداری به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در منطقه طی سال جاری پرداخت و اظهار داشت: از زمان انتصاب بنده به عنوان مدیر منطقه تغییرات عمده‌ای صورت گرفته از جمله اینکه با تشکیل کمیته فنی کلیه تصمیمات و درخواست‌های غیرعرف که در گذشته با تصمیم مدیر منطقه اجرا می‌گردید؛ در کمیته مذکور که شامل مدیر منطقه، معاون منطقه، مسوول فنی و مسوول معماری و شهرسازی می‌باشد اخذ می‌گردد، حتی اگر تصمیمات خلاف نظر مدیر باشد با اخذ نظر در کمیته، اجرایی می‌گردند.

افزایش درآمد منطقه در 4 ماه منتهی به سال 95 نسبت به مدت مشابه سال 94

وی در ادامه همچنین با اشاره به تشکیل کمیته درآمد در منطقه، افزود: این کمیته با هدف افزایش درآمد و بررسی راه‌های کسب درآمد تشکیل شده است و بحمداله با تلاش پرسنل درآمد منطقه در 4 ماه منتهی به سال 95 نسبت به مدت مشابه سال 94 روند افزایشی داشته است به طوری که در دی ماه 80 درصد و در ماه‌های آذر و بهمن سال جاری درآمد منطقه 22 درصد افزایش داشته است.

تعیین و تکلیف 14 پرونده درآمدی با انجام ممیزی بعد از گذشت 20 سال

زندوکیلی همچنین خاطرنشان ساخت: در زمینه مسایل درآمدی منطقه، 14 پرونده همچون پرونده کارخانجات صنعتی بیش از 20 سال باز بودند که با بدهی‌های کلان هر دو طرف پرونده یعنی بدهکار و بستانکار در حال زیان بودند، اما خوشبختانه با تشکیل کمیته درآمدی و انجام ممیزی طی توافق صورت گرفته با شرکت‌ها و مودیان، در ساعات غیر اداری کار ممیزی انجام و 12 پرونده بسته شد و صورتجلسه تشکیل و اعضای ممیزی منطقه و شرکت‌های مذکور صورتجلسه را امضا نمودند. لازم به ذکر است یکی از مزایای این صورتجلسه این است که راه اعتراض برای هر دو طرف بسته شده و به طور کلی پرداخت های 14 پرونده مذکور تعیین و تکلیف شده است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (111)
کد خبر: 8766
  • تعیین و تکلیف 14 پرونده درآمدی با انجام ممیزی بعد از گذشت 20 سال

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید