ورود |   پنجشنبه 14 اسفند 1399
::.. اخبار حوزه ::..
  جستجو
اخبار حوزه
27
وضعیت تعمیر و نگهداری ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری اراک
چکیده: در جلسه ای با حضور معاونین و مدیران شهرداری بررسی شد؛ ادامه »
24
روند خدمت رسانی به شهروندان باید با شتاب بیشتری صورت گیرد
چکیده: شهردار کلانشهر اراک در بازدید از شهرداری ناحیه سنجان: ادامه »
23
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی، از آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش
چکیده: فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی به همراه مهندس شفیعی شهردار اراک، خراجی معاون مالی و اقتصادی، خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، کریمی مدیر واحد مهندسی و ایمنی ترافیک ،حمزه لو مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و ناظرین پروژه های عمرانی، در حال بازدید و بررسی آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ور... ادامه »
04
طرح آزمایشی دوماهه پیاده سازی سیستم هماهنگ پرداخت حقوق و مزایا پرسنل شهرداری اراک اجرا می شود
چکیده: خراجی؛سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
08
برگزاری جلسه کمیته تخصیص اعتبارات بودجه شهرداری اراک
چکیده: جلسه کمیته تخصیص اعتبارات بودجه شهرداری اراک با حضور معاون مالی و اقصادی، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیران مالی، درآمد،حسابداری و بودجه ، سرپرست سازمان فاوا و نمایندگان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک برگزار و پیرامون این موضوع بحث و بررسی صورت گرفت.
03
نشست مشترک شهردار اراک با سرپرست بانک شهر کشور
چکیده: نشست مشترک فی مابین احمد درخشنده سرپرست بانک شهر کشور به همراه قهرمانی معاون و تابش فر مشاور عالی رییس بانک شهر، با شهردار اراک به همراه خراجی معاون مالی اقتصادی شهرداری و رضایی رییس کمیسون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اراک با محوریت مساعدت به شهرداری اراک برگزار شد.در این نشست مقرر شد میزان جرایم تسهیلات معوقه دریافتی شهرداری و اوراق مشارکت در ... ادامه »
03
نشست مشترک شهردار اراک با قائم مقام بانک مرکزی ایران
چکیده: به همراه معاون مالی و اقتصادی شهرداری و رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اراک ادامه »
11
تلاش جهت تحقق بودجه سال جاری، همراه با پرداخت معوقات سال ۹۷
چکیده: معاون مالی و اقتصادی شهرداری اراک: ادامه »
03
برگزاری جلسه شورای معاونین شهرداری اراک
چکیده: با حضور رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ادامه »
13
نشست اعضای شورای اسلامی کار شهرداری با معاونین برنامه ریزی و مالی و اقتصادی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، در این جلسه که با حضور خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، خراجی معاون مالی و اقتصادی، منصوری زاده مدیر امور مالی، تاج آبادی مدیر امور اداری، صالحی مشاور مالی شهردار، جلالوندی رییس شورای کار شهرداری و سایر اعضای این شورا برگزار شد، مسایل و مشکلات حوزه کارگری به ویژه پرسنل قراردادی ... ادامه »
12
برگزاری جلسه تعامل تدوین عوارض واحدهای کسبی با رییس اتاق اصناف استان
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، جلسه تدوین عوارض واحدهای کسبی با حضور زند رییس اتاق اصناف استان، معاون مالی اقتصادی ، مدیر اداره درآمد به همراه کارشناسان مالی سازمان های شهرداری اراک تشکیل شد.
26
تسویه حساب و پرداخت سنوات بازنشستگی 51 نفر از پرسنل شهرداری
چکیده: سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
27
بازدید معاون مالی اداری شهرداری اراک از مرکز مدیریت هوشمند کنترل ترافیک
چکیده: عالیخانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک به همراه فرجی مدیر اداره درآمد طی بازدیدی از مرکز مدیریت هوشمند کنترل ترافیک، در جریان روند کار و آخرین جزئیات این مرکز قرار گرفتند. ادامه »
19
بازدید معاون اداری مالی شهرداری اراک و هیات همراه از خانواده‌های معظم شهدا هشت سال دفاع مقدس
چکیده: در ادامه دیدارهای ماهیانه مدیران مجموعه شهرداری از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان؛ عالیخانی معاون اداری و مالی شهرداری، سعیدی رییس اداره بازرسی شهرداری، مدیرعامل و معاون فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به دیدار خانواده معظم شهدا جنگ تحمیلی رفتند. ادامه »
13
بازدید اعضای شورای شهر از معاونت اداری و مالی شهرداری اراک
چکیده: اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی کلانشهر اراک چهارشنبه 12 آبان ماه سال جاری از معاونت اداری و مالی شهرداری اراک بازدید نمودند. ادامه »
04
بازدید عالیخانی معاون اداری و مالی شهرداری از اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل
چکیده: اصغر عالیخانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک صبح امروز به جهت آشنایی با همکاران، از اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اراک بازدید کرد. ادامه »
04
چکیده: مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار کلانشهر اراک اظهار داشت: شهرداری اراک بنا بر ماموریت سازمانی خود با رویکرد دستیابی به توسعه پایدار شهری و در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 هجری شمسی ، درصدد است تا علاوه بر حفظ و صیانت از نیروی انسانی با ایجاد جامعه ای برخوردار از سلامت ، ایمنی و بهره مند از محیط زیست مطلوب ، با ... ادامه »
17
نخستین دوره مسابقات داژبال بانوان کلان‌شهر اراک آغاز شد
چکیده: نخستین دوره مسابقات داژبال بانوان کلان‌شهر اراک از امروز به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر در مجموعه ورزشی شهدای پنج مرداد اراک آغاز شد. ادامه »
12
تقویت رشته های ورزشی زیرمجموعه باشگاه شهرداری
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی روز گذشته 11 شهریور ماه به همراه مدیران امور اداری و امور مالی شهرداری اراک، از باشگاه فرهنگی ورزشی بازدید به عمل آوردند و از نزدیک فعالیت های این باشگاه را مورد ارزیابی قرار دادند. ادامه »
12
مرور نکات فنی جهت اجرای کیفی و سرعت بخشی در روند پروژه ها
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی به همراه مدیر منطقه یک شهرداری اراک از پروژه هایی که در سطح منطقه یک در دست اجرا می باشند، بازدید به عمل آوردند. ادامه »
04
بازدید معاون اداری و مالی شهرداری اراک از پروژه های عمرانی در دست اجرا
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک طی بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر که در دست اجرا می باشند، وضعیت پیشرفت تقاطع غیرهمسطح شهید فتاحی که آماده بهره برداری می باشد، عملیات جدول گذاری و پیاده روسازی و پخش آسفالت در سطح شهر و سایت 21 هکتاری پردیس خودرویی را مورد بررسی قرار داد. ادامه »
17
نامه سرگشاده معاون اداری مالی شهرداری اراک به دکتر کاظمی عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک
چکیده: نظر به مطالب درج شده درهفته نامه عطر یاس مورخ 1393/05/13 از قول جنابعالی در خصوص طلب شهرداری اراک با رقمی بالغ بر 60 میلیارد تومان هر چند مایل نبودم به این شکل در صدد پاسخ برآیم و اعتقاد دارم آقایان پزشکان از حافظه قوی برخوردار بوده و کلیه مباحث را با کارشناسی دقیق مطرح می کنند و از ذکر مطالب غیرواقعی پرهیز می نمایند و نیز از آنجایی که امروز مجموعه... ادامه »
23
 مرکز معاینه فنی موتورسیکلت در اراک افتتاح می‌شود
چکیده: معاون اداری و مالی شهرداری اراک گفت: در راستای کاهش آلودگی تا یک ماه آینده مرکز معاینه فنی موتور سیکلت افتتاح می شود. ادامه »
14
مشارکت شهروندان،جلب اعتماد و مشارکت بخش خصوصی گامی مهم در اصلاح ساختار درآمدی شهرداری ها
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی، شهرداری های کشور به سمت درآمد ناپایدار پیش رفته و در جهت رفع آن نیازمند تصویب قوانین کلان کشوری می باشد که در این خصوص با انجام یکسری مذاکرات با دبیرخانه شهرداری کلان شهرها، نظام منابع درآمدی در حال تدوین می باشد. ادامه »
03
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری
چکیده: جلسه شورای اداری شهرداری اراک دوشنبه 2 تیرماه  در محل سالن جلسات شهرداری با ریاست حشمت ا... شعبانی معاون اداری مالی شهرداری، تشکیل گردید. ادامه »
07
بازدید معاون اداری و مالی شهرداری اراک از مجموعه فضای سبز سطح شهر
چکیده: معاون اداری و مالی شهرداری اراک به همراه مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز از مجموعه فضای سبز و پارک ها سطح شهر بازدید و از زحمات پرسنل خدوم این سازمان تشکر و قدردانی نمود. ادامه »
04
بازدید معاون اداری و مالی شهرداری اراک از سازمان پایانه های مسافربری
چکیده: ارائه خدمات به مسافرین در حوزه های مختلف پایانه مسافربری شهرداری اراک مطلوب می باشد ادامه »
04
بهبود کیفیت تولید و پخش آسفالت همچنان در دستور کار جدی قرار دارد
چکیده: طی برگزاری جلسه ای با حضور معاون اداری و مالی، مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک و عوامل فنی سازمان انسجام و هماهنگی بیشتر در راستای اجرای طرح گسترده نهضت آسفالت مورد تاکید قرار گرفت. ادامه »
22
تشکیل کمیسیون توافقات در مناطق چهار گانه شهرداری اراک
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری مالی شهرداری اراک ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای پیشرفت و همچنین تصمیم گیری درست و بهتر، از این پس مقرر گردیده جهت ارائه خدمات حداکثری به شهروندان،کمیسیون توافقات در مناطق چهار گانه شهرداری تشکیل گردد. ادامه »
22
تصویب و اعلام بودجه سازمان های تابعه شهرداری اراک
چکیده: لایحه پیشنهادی بودجه سال 1393 سازمان های تابعه شهرداری پس از طرح و بررسی در شورای اسلامی شهر با برخی اصلاحات و تغییرات جزئی به تصویب رسید ادامه »
08
روند عملیات اجرایی ساختمان جدیدالاحداث شورای اسلامی کلان شهر اراک
چکیده: معاون اداری مالی شهرداری اراک به همراه مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی در تاریخ 7 اسفند ماه سال جاری از ساختمان جدید الاحداث شورای اسلامی کلان شهر که در حال تکمیل شدن و اتمام عملیات اجرایی می باشد، بازدید نمودند. ادامه »
08
بازدیده سرزده معاون اداری مالی شهرداری از منطقه یک
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک 7 اسفندماه سال جاری به صورت سرزده از منطقه یک شهرداری اراک بازدید نمود. ادامه »
04
رسیدگی به پرونده های ارسالی در کارگروه توافقات
چکیده: جلسه کارگروه توافقات، چهارشنبه 30 بهمن ماه، در محل دفتر معاونت اداری مالی شهرداری به منظور رسیدگی به پرونده های ارسالی تشکیل گردید. ادامه »
04
تصمیم گیری روزانه در خصوص پرونده های تقسیط و سهولت کار شهروندان
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری مالی شهرداری اراک، با بیان اینکه کمیسیون تقسیط با حضور کلیه اعضا کمیسیون در محل دفتر معاونت اداری مالی شهرداری برگزار گردید، گفت: طی برگزاری جلسه مذکور موارد لازم پیرامون پرونده های تقسیط که از مناطق به این کمیسیون ارسال می گردد، مورد بررسی قرار گرفت. ادامه »
13
ضرورت توجه به زیرساخت ها برای تداوم قهرمانی های ورزشی
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک با اعلام مطلب فوق مبنی بر توجه به ورزش به عنوان یک ضرورت، گفت: شهرداري اراک از سال های گذشته با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و تاسيس باشگاه ورزشی فعاليت هاي بسيار خوبي در زمينه توسعه ورزش همگانی و پرورش ورزش قهرماني صورت داده که در این راستا به امر مهم ورزش به عنوان یک ضرورت انکارناپذیر پرداخته است. ادامه »
13
برنامه ریزی و اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی در الویت کاری شهرداری
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: یکی از الویت های اصلی شهرداری در برنامه کاری خود، برنامه ریزی و اتمام پروژه های نیمه تمامی می باشد که از سال 92 شروع شده که در این راستا با برگزاری جلسات متعدد کمیسیون های عمرانی و برنامه بودجه شورای اسلامی شهر اراک همواره به این مهم پرداخته است. ادامه »
09
با توجه به اهمیت حفظ سلامت افراد صورت می‌گیرد برنامه ریزی در خصوص رفع نیازهای کشتارگاه
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک بر ضرورت ساماندهی وضعیت کشتارگاه تأکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت حفظ سلامت افراد جامعه، هرگونه غفلتی در حوزه تامین سلامت خسارات جبران‌ناپذیری در جامعه بر جای خواهد گذاشت. ادامه »
09
اجرای پروژه ممیزی املاک با جدیت تمام در برنامه کاری شهرداری قرار گرفت
چکیده: حشمت اله شعبانی معاون اداری و مالی شهرداری اراک با بیان خبر فوق اظهار داشت: اجرای پروژه ممیزی املاک که جهت نیل به هدف خدمت رسانی هر چه بیشتر به شهروندان در برنامه کاری شهرداری اراک قرار گرفته که ضمن هماهنگی و بررسی های لازم با کلیه مسوولین مرتبط با اجرای این پروژه و همچنین تاکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، طی تشکیل جلسه ای پیشنهادهای مختلف در ... ادامه »
23
محور اراک و منطقه سنجان در طی بارش های اخیر، مورد بازدید معاون هماهنگی و امور عمرانی و مدیر کل دفتر اموری شهری استانداری استان مرکزی قرار گرفت
چکیده: همزمان با بارش های اخیر در سطح کلان شهر اراک، مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی، فرخی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی از محور برفگیر اراک و منطقه سنجان بازدید به عمل آوردند. ادامه »
23
بررسی درآمد و تعرفه عوارض سال 1393شهرداری اراک
چکیده: طی برگزاری جلسه ای با حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلان شهر اراک، معاونت اداری مالی و مدیر اداره درآمد شهرداری اراک به ارائه نظرات و پیشنهاداتی در خصوص بررسی درآمد و عوارض شهرداری در سال 1393 پرداخته شد. ادامه »
16
تصمیم‌‌ گیری سریع‌، مؤثر و به موقع در امر خدمات‌ رسانی به شهروندان گرامی
چکیده: تصمیم‌‌ گیری سریع‌، مؤثر و به موقع در امر خدمات‌ رسانی به شهروندان گرامی معاون برنامه ‌ریزی شهرداری اراک اعلام داشت: حسابداري در جهان نزديك به ۶ هزار سال قدمت دارد که تاريخ نخستين مدارك كشف شده‏‎ ‎ به ۳۶۰۰ ‏سال قبل از ميلاد می‌رسد. پيشينه حسابداري در ايران نيز به نخستين تمدن‌هايي بر مي‌گردد ... ادامه »
20
چکیده: اخوان در راستای برنامه های خود در حوزه اداره مالی گفت:یکی از مباحثی که امروزه در بحث تامین مالی در شهرداری ها یا سازمان ها ی دیگر مطرح می باشد این است که هر سازمان خود منابع مالی خود را کسب کند. ادامه »
20
چکیده: نادر اخوان معاون اداری و مالی شهرداری اراک: پتانسيلي ناشناخته در مديريت شهري به نام تعامل شهروندي ادامه »
20
چکیده: بشر همواره در طول تاریخ با مشکلاتی رو به رو بوده است که برای جبران آن‌هادست به تجاربی زده است و با استفاده از این تجربه ها برای خود زندگی بهتری ساخته است و با كنكاش در تاريخ علوم اگر در تاریخ علوم مختلف کنکاش کنیم هر علمی که در زمان حال به صورت پیچیده مطرح است در ابتدا با یک سری علوم مقدماتی آغاز شده است و دانش با گذشت زمان رشد پیدا ... ادامه »
20
چکیده: نادر اخوان معاون اداري و مالي شهرداري اراك: GIS و كاربرد آن درمديريت منابع درآمدي ادامه »
20
چکیده: معاون اداري و مالي شهرداري اراك در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار پيام بلديه شهرداري اراك در خصوص نحوه وصول درآمد شهرداري گفت: شهرداري‌ها در طول سال نسبت به اخذ درآمدهايي بر اساس رديف‌هاي درآمدي پيش‌بيني‌شده و مصوب از سوي شوراي اسلامي شهر و قانون‌گذار اقدام مي‌نمايند. ادامه »
20
چکیده: نادر اخوان با تأكيد بر اين‌كه بودجه شهرداري اراك و سازمان‌هاي تابعه بالغ بر 723/681/915/1 هزارريال مي‌باشد گفت: خدمات ارايه شده توسط سازمان‌هاي تابعه شهرداري اراك از شهرداري اراك جدا نبوده و همواره خدمات‌رساني انجام شده در محدوده شهر اراك به انجام خواهد رسيد. وي اظهار داشت: سازمان‌هاي تابعه شهرداري از رشد خوبي در ادامه »
20
چکیده: چهارمین همایش مالیه شهرداری، مشکلات و راهکارها 14 و 15 دی ماه سال جاری شهرداری تهران- دانشگاه صنعتی شریف ادامه »
تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری اراک است    شرایط استفاده    قوانین