ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه اسفند 1396)

21
تعویض جداول، ترمیم و لکه گیری آسفالت در منطقه یک شهرداری
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک در خصوص اقدامات اخیر صورت گرفته در منطقه با اشاره به این که یکی از وظایف اصلی شهرداری تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق شهروندی است که رعایت آن قطعا رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت، گفت : در راستای تکریم ارباب رجوع و طی تماس های حاصله از سوی اهالی کوچه گلزار 4 واقع در خیابان امام حسین مبنی بر مناسب س... ادامه »
20
اصلاح و اجرای طرح هندسی بلوار شهرک بهشتی فاز 2
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک در خصوص اجرای این طرح گفت :این بلوار به لحاظ جانمایی در محدوده مدرسه ای واقع گردیده است. وی افزود: مشکلاتی را به دلیل عدم رعایت عرض معبر و منتهی شدن بلوار به پیچ خطرناک و نیز قرار گیری آن در نقطه کور رانندگی جهت عبور ومرور دانش آموزان و عابرین پیاده به همراه داشته که با مشاهده چنین مشکلاتی در این بلوار برآ... ادامه »
02
آغاز عملیات بازسازی و ترمیم دالهای بتنی در خیابان شهیدان محصولی
چکیده: علی‌اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک گفت: با توجه به گذشت سال‌ها از ساخت این نوع دال‌های بتنی که به مرور زمان برخی تخریب و فرسوده شده و با شروع فصول بارندگی گاهی شاهد گرفتگی و سرریز آب به داخل خیابان اصلی بوده‌ایم که این امر هم خطراتی را برای عابرین و تردد خودروها و هم موجبات نارضایتی اهالی را در پی داشته است. وی در ادامه ... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین