ورود |   چهارشنبه 30 بهمن 1398
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه مرداد 1396)

31
تقدیر و تشکر مدیر منطقه یک از سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری اراک
چکیده: زندیه وکیلی مدیر منطقه یک شهرداری اراک از بیاتیان؛ سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و خدادادی معاون ایشان به پاس همکاری‌های مستمر در خصوص اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح منطقه یک با اهداء لوح تقدیر، تشکر و قدردانی نمود.
29
پخش 1500 تن آسفالت در سطح معابر سطح منطقه یک
چکیده: زندیه‌وکیلی مدیر منطقه یک شهرداری اراک به ارائه گزارشی از عملکرد واحد امانی منطقه در 4 ماهه نخست سال جاری پرداخت و اظهار داشت: تولید و اجرای 4806 متر طول جدول، تولید 686 متر طول پل فلزی، تولید 188 پ= مترمکعب پل بتنی، ساخت 825 کیلوگرم دریچه فلزی، ساخت 200 عدد درب و پنجره، تعمیر و نوسازی جداول و پل‌های فلزی سطح منطقه یک با 165 نفر ساعت کار ... ادامه »
10
رشد 90 درصدی صدور پروانه‌های ساختمانی در 4 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته
چکیده: حسین زندیه‌وکیلی سرپرست منطقه یک شهرداری، در گزارش مقایسه‌ای در خصوص تعداد پروانه‌های صادر در منطقه یک بیان داشت: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده طی چهار ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در تعداد صدور پروانه‌های صادره، با 68 فقره در سال جاری در مقایسه با تعداد50 فقره در سال گذشته رشد بیش از 40 درصدی را ت... ادامه »
03
ایمن‌سازی محوطه داخلی و بیرونی پروژه ایران زمین
چکیده: حسین زندیه‌وکیلی سرپرست منطقه یک شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: با توجه به ساخت و ساز انجام شده در پروژه ساختمان ایران زمین واقع در ضلع شرقی میدان الزهراء طی سنوات گذشته و اینکه ساختمان مذکور در محدوده منطقه یک قرار دارد و تحویل موقت آن هم صورت پذیرفته، طی دستور مهندس عباسی شهردار اراک مبنی بر ایمن‌سازی محوطه پروژه، منطقه یک در اسرع... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین