ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه مهر 1396)

30
بازدید میدانی مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک از سطح منطقه یک
چکیده: صبح امروز مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک به همراه مدیر منطقه یک، معاون خدمات شهری و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک از سطح منطقه یک بازدید نمود. لازم به ذکر است، این بازید با هدف بررسی مشکلات شهری و برنامه‌ریزی جهت رفع مسایل در راستای جلب رضایت شهروندان صورت گرفت و از ساعت 6:30 دقیقه صبح تا ساعت 12 ظهر به طول انجامید. در ای... ادامه »
25
تقدیر و تشکر اهالی کوی صنعتی از مدیر منطقه یک شهرداری
چکیده: جمعی از اهالی کوی صنعتی طی نامه‌ای از اقدامات مدیر منطقه یک شهرداری در خصوص اصلاح خرابی معابر، ترمیم آسفالت خیابان، بازسازی و ترمیم دیوار آجری ضلع جنوبی منازل هپکو واقع در شهر صنعتی تقدیر و تشکر نمودند. در متن این نامه آمده است: احتراما بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از اقدامات ارزنده شهردار محترم و همکارانشان در مجموعه شهرداری منطقه یک ... ادامه »
20
برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا در منطقه یک
چکیده: به مناسبت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور مدیر منطقه یک ، پرسنل منطقه و سایر همکارن شهرداری در ساختمان اداری منطقه یک برگزارگردید.در این مراسم پر فیض، ضمن قرائت زیارت پربرکت عاشورا ، کلیه عزاداران میهمان سفره پربرکت امام حسین(ع) شدند.
05
مروری بر عملکرد شهریور ماه منطقه یک/ عملیات عمران و بهسازی سطح معابر منطقه با روند مطلوب در دست اقدام می‌باشد
چکیده: ادامه »
05
تقدیر و تشکر اهالی کوی مشاور و مجتمع‌های استانداری از سرپرست شهرداری اراک و مدیر منطقه یک
چکیده: اهالی کوی مشاور و مجتمع های استانداری از سرپرست شهرداری اراک و مدیر منطقه یک به جهت احداث خیابان جدیدالاحداث واقع در کوی مشاور تقدیر و تشکر نمودند.
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین