ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه مهر 1397)

15
بررسی و رفع مشکلات کانال عمومی کوی صنعتی
چکیده: علی‌اکبر مظفری سرپرست شهرداری منطقه یک اراک در این خصوص گفت: طی بازدید میدانی که به درخواست و دعوت از سوی فرمانداری شهرستان اراک و با حضور معاون فرماندار، مدیر اداره توزیع برق، مدیر امور آب و فاضلاب، مدیر اداره مخابرات و جمعی از مدیران اجرایی شهرداری اراک در راستای ساماندهی و رفع موانع موجود در کانال عمومی کوی صنعتی به عمل آمد، مقرر گردید تمام... ادامه »
15
عملیات ترمیم و لکه‌گیری آسفالت، به صورت همزمان در ۵ نقطه از محله‌های سطح منطقه یک
چکیده: علی‌اکبر مظفری سرپرست شهرداری منطقه یک اراک در خصوص آغاز عملیات آسفالت در سطح منطقه گفت: با توجه به مشکلات اخیری که شهرداری‌ها جهت تهیه و توزیع آسفالت با آن دست و پنجه نرم می‌کردند خوشبختانه توانستیم با پیگیری‌های مکرر صبح روز ۱۴ مهر ماه ۹۷ رسما عملیات ترمیم و لکه‌گیری آسفالت را در ۵ نقطه از محله‌های سطح منطقه (کوچه ات... ادامه »
07
صدور ۱۴۹ پروانه ساخت در ۶ ماهه اول سال ۹۷
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ علی اکبر مظفری سرپرست شهرداری منطقه یک یک اراک صدور پروانه (مجوز) ساخت در شهرداری‌ها را یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین منابع درآمدزایی خواند و افزود: طبق آمار ثبت شده در اداره فنی و شهرسازی منطقه یک، در ۶ ماهه اول سال جاری تعداد ۱۴۹ پروانه ساخت صادر گردیده که همین آمار در مدت م... ادامه »
04
گزارش تصویری  از اجرای طرح جهادی در کوی صنعتی واقع در منطقه یک شهرداری اراک
چکیده: گزارش تصویری  از اجرای طرح جهادی در کوی صنعتی واقع در منطقه یک شهرداری اراک
03
نصب وسایل و تجهیزات ورزشی در معبر پامچال شرقی کوی صنعتی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ علی‌اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک نصب تجهیزات ورزشی در پامچال شرقی را یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در طرح جهادی عنوان کرد و افزود: قبل از اجرای این طرح در پامچال شرقی دستگاه‌‌های ورزشی به صورت پراکنده در این پارک نصب بوده که همین امر دسترسی ورزشکاران به این تجهی... ادامه »
03
تودیع و معارفه معاونت اجرایی منطقه یک شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ علی‌اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک، خبر داد: ضمن تشکر و قدردانی از زحمات محمد فرجی بابت خدمات شبانه‌روزی و صادقانه خود طی سی سال به مجموعه شهرداری و شهروندان، با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون تودیع شد. وی در ادامه طی ابلاغی علی‌اکبر صفرپور به عنوان سرپرست معاونت اجرا... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین