ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه آبان 1396)

01
برگزاری جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه یک شهرداری
چکیده: یکی از سری جلسات ملاقات مردمی مدیر منطقه یک با حضور معاون معماری و شهرسازی شهرداری اراک و معاونین بخش‌های مختلف منطقه برگزار گردید. در این ملاقات شهروندان ضمن گفتگو با مدیر منطقه، معاون معماری و شهرسازی و معاونین منطقه و بررسی موضوع پرونده‌ها؛ در دیدار صمیمی با مدیران شهری تبادل نظر کردند. در این دیدار مراجعین به شهرداری منطقه یک در خصوص... ادامه »
22
اصلاح و ساماندهی معابر سطح منطقه طی دو ماه گذشته
چکیده: حسین زندیه‌وکیلی مدیر منطقه یک شهرداری در خصوص عملکرد منطقه طی دو ماهه گذشته گفت: با توجه به تاسیس کوی نگین و ایجاد زیرساخت‌های شهری این منطقه با استفاده از امکانات موجود و با شناسایی نقاط حادثه‌خیز عوامل اجرایی منطقه اقدام به احداث بلوار و اصلاح جداول ورودی شهرک شهید بهشتی فاز 3 (کوی نگین) نموده است. وی در ادامه با اشاره به اجرای 1... ادامه »
03
اولین نشست مهندس تاجران شهردار اراک با مدیران مناطق
چکیده: اولین جلسه و نشست مهندس تاجران شهردار اراک و مهندس وکیلی مشاور عالی شهردار با مدیران مناطق در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه 30 مهرماه در دفتر کار مدیر منطقه یک شهرداری با برگزار گردید. در این نشست استراتژی‌های اصلی و برنامه‌های پیش روی شهرداری از سوی مهندس تاجران ارائه و در ادامه زندیه وکیلی مدیر منطقه یک ضمن ارائه گزارش کامل از فعالیت&zwnj... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین