ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه آذر 1396)

30
اجرای طرح جهادی پاکسازی و پالایش منظر شهری در سطح منطقه یک
چکیده: طرح جهادی پاکسازی و پالایش منظر شهری صبح امروز با همت کارگران خدوم شهرداری و مسوولین شهری در حال اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این طرح طی روزهای پنج شنبه و جمعه اجرا می شود.
29
نشست شهردار منطقه یک با جمعی از انبوه‌سازان
چکیده: جمعی از انبوه اسازان شهر اراک طی نشست صمیمانه با شهردار منطقه یک به بحث گفتگو پیرامون سرمایه‌گذاری و مشارکت با مجموعه مدیریت شهری پرداختند. لازم به ذکر است، این نشست هم اکنون در منطقه یک در حال برگزاری می‌باشد.
29
برگزاری جلسه هماهنگی بین مسوولین امور شهر و منطقه یک شهرداری جهت اجرای طرح جهادی
چکیده: در راستای هر چه بهتر اجرا شدن طرح جهادی در سطح منطقه یک و به منظور آراستگی و تمیز نگه داشتن شهر، جلسه هماهنگی بین مسوولین امور شهر و همچنین مدیر منطقه یک و معاونین اجرایی منطقه برگزار گردید. در این جلسه هر یک از اعضا به بیان نظرات خود پرداختند و در نهایت نیز تصمیمات موثری جهت پیشبرد امور شهر اتخاذ گردید.
23
برگزاری ششمین جلسه کمیسیون توافقات در منطقه یک شهرداری
چکیده: مدیر منطقه یک شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
19
برگزاری دومین جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه یک با شهروندان
چکیده: یکی دیگر از سری جلسات ملاقات  مردمی در منطقه یک با حضور نمایندگان معاون معماری وشهرسازی و ادارات حراست، بازرسی و حقوقی شهرداری اراک و معاون و مدیران واحدهای معماری، شهرسازی و حقوقی منطقه یک در دفتر کار مدیر منطقه در حال برگزاری می‌باشد. مدیر منطقه یک شهرداری اراک بیان داشت: در این جلسه تعداد 5 فقره پرونده مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گ... ادامه »
14
حضور مدیر کل بهزيستی استان مرکزی در منطقه یک شهرداری
چکیده: صبح امروز دکتر رفیعی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی و معاونین ایشان با حضور در منطقه یک شهرداری ضمن اهدا لوح سپاس به مدیر منطقه ، آقای زندیه وکیلی به عنوان مددکار افتخاری بهزیستی انتخاب گردید. همچنین در این نشست صمیمی در خصوص مسائل فی مابین خصوصا در مورد تعیین وتکلیف تره بار قدیم مذاکراتی انجام وتصمیماتی اتخاذ گردید .
12
مشارکت اهالی کوی صنعتی با منطقه یک شهرداری
چکیده: 130 متر از پیاده‌روهای منطقه 6 کوی صنعتی با مشارکت اهالی و منطقه یک شهرداری موزائیک فرش شد. سرپرست منطقه یک شهرداری اراک ضمن قدردانی از همکاری اهالی کوی صنعتی، اظهار داشت: در این اقدام مشارکتی، تامین موزائیک فرش به عهده شهرداری و اجرای آن توسط اهالی منطقه 6 کوی صنعتی، پارکینگ 7، صورت گرفت. حسین زندیه‌وکیلی در ادامه به دیگر اقدامات صورت ... ادامه »
01
برگزاری جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه یک شهرداری
چکیده: یکی از سری جلسات ملاقات مردمی مدیر منطقه یک با حضور معاون معماری و شهرسازی شهرداری اراک و معاونین بخش‌های مختلف منطقه برگزار گردید. در این ملاقات شهروندان ضمن گفتگو با مدیر منطقه، معاون معماری و شهرسازی و معاونین منطقه و بررسی موضوع پرونده‌ها؛ در دیدار صمیمی با مدیران شهری تبادل نظر کردند. در این دیدار مراجعین به شهرداری منطقه یک در خصوص... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین