ورود |   دوشنبه 15 آذر 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو نویسنده arak)

15
بررسی و رفع مشکلات کانال عمومی کوی صنعتی
چکیده: علی‌اکبر مظفری سرپرست شهرداری منطقه یک اراک در این خصوص گفت: طی بازدید میدانی که به درخواست و دعوت از سوی فرمانداری شهرستان اراک و با حضور معاون فرماندار، مدیر اداره توزیع برق، مدیر امور آب و فاضلاب، مدیر اداره مخابرات و جمعی از مدیران اجرایی شهرداری اراک در راستای ساماندهی و رفع موانع موجود در کانال عمومی کوی صنعتی به عمل آمد، مقرر گردید تمام... ادامه »
15
عملیات ترمیم و لکه‌گیری آسفالت، به صورت همزمان در ۵ نقطه از محله‌های سطح منطقه یک
چکیده: علی‌اکبر مظفری سرپرست شهرداری منطقه یک اراک در خصوص آغاز عملیات آسفالت در سطح منطقه گفت: با توجه به مشکلات اخیری که شهرداری‌ها جهت تهیه و توزیع آسفالت با آن دست و پنجه نرم می‌کردند خوشبختانه توانستیم با پیگیری‌های مکرر صبح روز ۱۴ مهر ماه ۹۷ رسما عملیات ترمیم و لکه‌گیری آسفالت را در ۵ نقطه از محله‌های سطح منطقه (کوچه ات... ادامه »
07
صدور ۱۴۹ پروانه ساخت در ۶ ماهه اول سال ۹۷
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ علی اکبر مظفری سرپرست شهرداری منطقه یک یک اراک صدور پروانه (مجوز) ساخت در شهرداری‌ها را یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین منابع درآمدزایی خواند و افزود: طبق آمار ثبت شده در اداره فنی و شهرسازی منطقه یک، در ۶ ماهه اول سال جاری تعداد ۱۴۹ پروانه ساخت صادر گردیده که همین آمار در مدت م... ادامه »
04
گزارش تصویری  از اجرای طرح جهادی در کوی صنعتی واقع در منطقه یک شهرداری اراک
چکیده: گزارش تصویری  از اجرای طرح جهادی در کوی صنعتی واقع در منطقه یک شهرداری اراک
03
نصب وسایل و تجهیزات ورزشی در معبر پامچال شرقی کوی صنعتی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ علی‌اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک نصب تجهیزات ورزشی در پامچال شرقی را یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در طرح جهادی عنوان کرد و افزود: قبل از اجرای این طرح در پامچال شرقی دستگاه‌‌های ورزشی به صورت پراکنده در این پارک نصب بوده که همین امر دسترسی ورزشکاران به این تجهی... ادامه »
03
تودیع و معارفه معاونت اجرایی منطقه یک شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ علی‌اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک، خبر داد: ضمن تشکر و قدردانی از زحمات محمد فرجی بابت خدمات شبانه‌روزی و صادقانه خود طی سی سال به مجموعه شهرداری و شهروندان، با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون تودیع شد. وی در ادامه طی ابلاغی علی‌اکبر صفرپور به عنوان سرپرست معاونت اجرا... ادامه »
14
تصویب ضابطه جدید و حذف خط آسمان در محدوده منطقه یک
چکیده: علی‌اکبر مظفری شهردار منطقه یک اراک از تصویب ضابطه جدید وحذف خط آسمان (بند ۱۳ کمیسیون ماده پنج شهر اراک) در خصوص احداث بنا در محدوده منطقه یک خبر داد و افزود: این ضابطه صرفا در راستای رعایت حقوق شهروندی، جلوگیری از تخلفات ساختمانی و ایجاد انگیزه برای فعالان صنعت ساختمان بوده که با پیگیری‌های فراوان مهندس تاجران شهردار اراک، ستوده‌نیا... ادامه »
21
تعویض جداول، ترمیم و لکه گیری آسفالت در منطقه یک شهرداری
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک در خصوص اقدامات اخیر صورت گرفته در منطقه با اشاره به این که یکی از وظایف اصلی شهرداری تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق شهروندی است که رعایت آن قطعا رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت، گفت : در راستای تکریم ارباب رجوع و طی تماس های حاصله از سوی اهالی کوچه گلزار 4 واقع در خیابان امام حسین مبنی بر مناسب س... ادامه »
20
اصلاح و اجرای طرح هندسی بلوار شهرک بهشتی فاز 2
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک در خصوص اجرای این طرح گفت :این بلوار به لحاظ جانمایی در محدوده مدرسه ای واقع گردیده است. وی افزود: مشکلاتی را به دلیل عدم رعایت عرض معبر و منتهی شدن بلوار به پیچ خطرناک و نیز قرار گیری آن در نقطه کور رانندگی جهت عبور ومرور دانش آموزان و عابرین پیاده به همراه داشته که با مشاهده چنین مشکلاتی در این بلوار برآ... ادامه »
02
آغاز عملیات بازسازی و ترمیم دالهای بتنی در خیابان شهیدان محصولی
چکیده: علی‌اکبر مظفری مدیر منطقه یک شهرداری اراک گفت: با توجه به گذشت سال‌ها از ساخت این نوع دال‌های بتنی که به مرور زمان برخی تخریب و فرسوده شده و با شروع فصول بارندگی گاهی شاهد گرفتگی و سرریز آب به داخل خیابان اصلی بوده‌ایم که این امر هم خطراتی را برای عابرین و تردد خودروها و هم موجبات نارضایتی اهالی را در پی داشته است. وی در ادامه ... ادامه »
صفحه 1 از 8اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 منطقه یک می باشد    شرایط استفاده    قوانین