Login |   Thursday 28 May 2020
::.. اخبارو مقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
17
توسط شهرداری منطقه ۲ صورت گرفت؛

اجرای گذرگاه عابر پیاده در خیابان شهید شیرودی

اجرای گذرگاه عابر پیاده در خیابان شهید شیرودی
سرپرست شهرداری منطقه دو اراک گفت: عملیات اجرایی احداث گذرگاه عابر پیاده در سطح منطقه دو در حال اجراست.
شالی بگ سرپرست شهرداری منطقه دو اراک، در این خصوص گفت: با توجه به آسیب پذیر بودن عابران پیاده، به خصوص افراد سالمند و کودکان، مسئله ایمنی تردد عابران از عرض خیابان از پایه های اصلی حمل و نقل مطلوب شهری به شمار میرود.
وی ادامه داد: جداسازی حرکت عابران پیاده با ترافیک عبوری راه در مقاطع با حجم و سرعت بالا از مسایلی است که علاوه بر تامین ایمنی عابران، روانسازی ترافیک مسیر مورد نظر را نیز در بر دارد. یکی از روشهای گذر ایمن عابر از این مقاطع، احداث گذرگاههای عابر پیاده می باشد.
شالی بگ در ادامه افزود: در همین راستا با تلاش نیروهای اجرایی منطقه دو، گذرگاه عابرپیاده در خیابان شهید شیرودی احداث گردید.
وی افزود:اهم فعالیت های مختلف فضای سبز منطقه دو در شهریورماه به منظور داشتن شهری زیبا و با طراوت و در راستای کارهای محوطه و رفاه حال شهروندان ،نصب نیمکت با توجه به در خواست های مردمی در خیابان امام، کاشت گل رز در فاز یک هپکو، حذف شاخه های خشک در شهرک گردو خیابان فارابی و نصب کفپوش محوطه بازی کودکان در پارک کوی ولیعصر می باشد.
شالی بگ ادامه داد: عوامل اجرایی جدول‌های تخریب شده، خیابان شهید رجایی که فرسوده و شکسته شده بودجمع آوری کرده و با چینش جدول‌های بتنی جدید، مسیر مورد نظر را مناسب سازی و منظر شهری در این نقطه از شهر را بهسازی نمودند.
لازم به ذکر است،عملیات تعویض و ترمیم جداول بتنی فرسوده و شکسته در معابر سطح منطقه دو، جهت تسهیل و روان سازی هدایت آب های سطحی و همچنین بهسازی معابر شهری، توسط نیروهای اجرایی شهرداری منطقه دو اجرا می شود.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (28)
کد خبر: 14305
  • اجرای گذرگاه عابر پیاده در خیابان شهید شیرودی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

Copyright (c) 2020 منطقه دو    Terms Of Use    Privacy Statement