Login |   Thursday 28 May 2020
::.. اخبارو مقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
24

بازدید رییس شورا و رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر اراک از شهرداری منطقه دو

بازدید رییس شورا و رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر اراک از شهرداری منطقه دو
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، مهندس فدایی رییس شورا به همراه طوفان محمدی رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر با حضور در شهرداری منطقه دو اراک و نشست با شهردار، معاونان و مسوولین واحدهای منطقه، به بحث و بررسی مسایل کاری پرداختند.
در ابتدای این نشست شالی بگ شهردار منطقه دو اراک ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات منطقه به ارایه گزارشی از وضعیت پرسنلی و حوزه های کاری منطقه پرداخت.وی در ادامه با اشاره به اینکه رویکرد منطقه ارتقا سطح کیفی خدمات رسانی، جلب رضایت شهروندان، اعتمادسازی و افزایش درآمد می باشد، از تلاش های همکاران منطقه در پیشبرد اهداف شهرداری تشکر و قدردانی نمود و خاطر نشان کرد: با همکاری و همدلی سعی نمودیم در حوزه های شهرسازی، فنی، درآمد، عمرانی و... با عملکرد مناسب در فعالیت های مختلف جهت رضایت شهروندان اقدامات موثری صورت پذیرد.
در ادامه این نشست مهندس فدایی رییس شورای اسلامی شهر اراک ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیریت و کارکنان منطقه، با اشاره به مسوولیت سنگین پرسنل شهرداری در قبال شهروندان بیان داشت: کارکنان شهرداری باید ارباب رجوع را همچون اعضای خانواده خود بدانند و تمام تلاش خود را جهت تکریم و پیشبرد هر چه سریع تر درخواست ایشان به کار گیرند.
وی با تاکید بر اهمیت آموزش کارکنان، یکی از راهکارهای ارایه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان را آموزش کارکنان دانست و خاطر نشان کرد: ما سیاست گذاران در خانه مردم جمع هستیم و باید تمام امکانات و راهکارها جهت بهبود شرایط خدمت گذاری به مردم به کار گرفته شود.
در پایان جلسه شهردار منطقه دو ضمن دریافت گزارش های مرتبط، شورا را به عنوان نهادی که آماده دریافت هرگونه پیشنهاد جهت پیشبرد امور شهری می باشد برشمرد و اظهار داشت: مشکلات مطرح شده با تمام توان و حمایت اعضای شورا بررسی و رفع خواهند شد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (29)
کد خبر: 14342
  • بازدید رییس شورا و رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر اراک از شهرداری منطقه دو
  • بازدید رییس شورا و رییس کمیسیون فنی و عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر اراک از شهرداری منطقه دو

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

Copyright (c) 2020 منطقه دو    Terms Of Use    Privacy Statement