Login |   Friday 28 February 2020
::.. اخبار و مقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
15
تحقق ۱۱۹ درصدی در آمد منطقه در شش ماهه نخست سال جاری، نسبت به بودجه ۹۸
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
03
اقدامات منطقه چهار در راستای اهداف ستاد استقبال از مهر
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک با توجه به بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات این منطقه در راستای اهداف ستاد استقبال از مهر شهرداری اراک ، عنوان داشت : به واسطه اهمیت موضوع مبحث عبور و مرور شهری و صیانت از حقوق شهروندی در ایام بازگشایی مدارس با همت مضاعف مسوولین و پرسنل مواردی که در جلسه مورخ 13/06/98 ستاد استقبا... ادامه »
02
حضور شهردار منطقه چهار به همراه مدیر امور شهر و سرپرست مهندسی و ترافیک حوزه معاونت امور زیربنایی شهرداری در مدرسه حاج علینقیان
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری به اتفاق ساده وند مدیر امور شهر و کریمی سرپرست مهندسی و ترافیک حوزه معاونت امور زیربنایی شهرداری اراک ، همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید با حضور در مدرسه حاج علینقیان واقع در خیابان ده متری رهبر که در ایام تابستان نیز یکی از مراکز سرای محله در اختیار مجموعه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک جهت فعالیت های فره... ادامه »
12
رفع مشکلات پارک قائم با حضور مدیرمنطقه چهار
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک در ادامه بازدیدهای روزانه از محدوده خدمات شهری منطقه ، به واسطه رسیدگی به درخواست جمعی از ساکنین کوی قائم ضمن حضور در محل از مشکلات پارک قائم نظیر نقص روشنایی و کف فرش پارک ، همچنین کمبود سطل های زباله و نقایص میدان فرودوس به واسطه عدم سنگ فرش و .. بود آگاه و دستوراتی در خصوص پیگیری موضوعات مطروحه صادر نمود.وی در ... ادامه »
10
 تحقق حدود ۱۰۲ درصدی درآمد منطقه چهار در مرداد ماه سال جاری/ ۱۱۸ درصد از درآمد منطقه نسبت به بودجه، در ۵ ماهه سال جاری محقق شده است
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار اراک، با اشاره به گزارش سرپرست اداره درآمدهای عمومی شهرداری اراک در جلسه ستاد عالی درآمد که به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک برگزار گردید، عنوان داشت: در این جلسه بر اساس بررسی های به عمل آمده مشخص گردید، %۱۰۱/۷۷ درصد از درآمد مرداد ماه منطقه چهار محقق گردیده و طی ۵ ماهه سال جاری نیز ۱۱۸ درصد از درآمد منطقه نسبت به بودجه، مح... ادامه »
04
ادامه عملیات لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر سطح منطقه چهار/عملیات آسفالت و لکه‌گیری خیابان داوران در حال انجام می باشد
چکیده: معاون اجرایی شهرداری منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
23
تحقق 83 درصد درآمد مرداد ماه منطقه طی سه هفته اخیر
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: ادامه »
20
عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت خیابان های ادبجو، مولوی و داوران
چکیده: توسط اکیپ دستی آسفالت شهرداری منطقه چهار اراک در حال انجام می باشد؛ ادامه »
16
عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت کوچه شهید صالحی
چکیده: توسط اکیپ دستی آسفالت شهرداری منطقه چهار اراک انجام شد؛ ادامه »
15
کاشت 450 اصله نهال زبان گنجشک در حاشیه جاده فراهان
چکیده: شهردار منطقه چهار شهرداری اراک: ادامه »
13
 عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت کوچه های احسان،خیابان لعلی ، انقلاب
چکیده: توسط اکیپ دستی آسفالت شهرداری منطقه چهار اراک انجام شد؛ ادامه »
13
تشکیل کارگروه کمیسیون ماده صد
چکیده: در شهردار ی منطقه چهار اراک ادامه »
10
تحقق 119 درصدی درآمد منطقه نسبت به بودجه ، طی چهار ماه اول سال جاری
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ، با اشاره به گزارش سرپرست اداره درآمدهای عمومی شهرداری اراک که از کسب درآمد منطقه چهار طی چهارماه اول سال جاری به بیش از73 میلیارد ریال خبر داده و باعث تحقق 119درصدی درآمد منطقه طی این مدت شده عنوان داشت : خوشبختانه با تلاش مضاعف پرسنل منطقه و البته مساعدت و همکاری نزدیک دیگر مدیران مجموعه شهرداری این مهم تحقق یا... ادامه »
08
عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت خیابان شیخ طبرسی
چکیده: توسط اکیپ دستی آسفالت شهرداری منطقه چهار اراک انجام شد؛ ادامه »
06
توزیع 170 تن  آسفالت در معابر و پیاده راه پارک آزادی
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات منطقه در خصوص ساماندهی پیاده راه پارک آزادی واقع در خیابان قائم مقام فراهانی عنوان داشت : پیرو بازدید شهردار محترم کلانشهر اراک به همراه معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری ، مدیر ساماندهی مشاغل شهری و سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری از محدوده خدماتی منطقه و به ویژه پار... ادامه »
05
بازدید شهردار اراک از محدوده خدماتی منطقه چهار
چکیده: اجرای عملیات آسفالت پیاده رو مقابل پارک آزادی واقع در خیابان قائم مقام ادامه »
31
پخش و توزیع 2426 تن آسفالت در سطح منطقه چهار شهرداری
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار خبر داد: کاشت بالغ بر 17000 گلدان گل فصلی با استفاده از پتانسیل نیروهای دایره امانی منطقه در راستای سرعت بخشیدن به روند خدمات سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری اراک به جهت ارتقا منظر شهری، تلاش عوامل اجرایی منطقه در کنار دیگر عوامل اجرایی مجموعه شهرداری اراک در جهت رفع و جلوگیری آز آبگرفتگی معابر ، همچنین خارج کردن پل فلزی ... ادامه »
18
افزایش درآمد منطقه در سه ماه اول سال به نسبت سال گذشته
چکیده: شهردار منطقه چهار شهرداری اراک: ادامه »
11
510 متر طول جدولگذاری طی سه ماه اول سال جاری
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن ارائه گزارش دایره امانی منطقه در زمینه عملکرد سه ماهه اول سال جاری در رابطه با جدولگذاری معابر شهری در محدوده خدماتی آن منطقه به واسطه بهبود عبور و مرور شهری اظهار داشت: پیرو سیاست های شهرداری در راستای ارتقا منظر شهری و هدایت آب های سطحی به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر در مواقع بارندگی ، همچنین همگام با من... ادامه »
10
72450 مترمربع از اراضی محدوده منطقه با انتقال 407 سرویس نخاله به مرکز دفن شهرداری پاکسازی گردید
چکیده: مجتبی قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، از اجرای طرح نهضت پاکسازی و نظافت شهر در راستای مفاد ماده 110 قانون شهرداری ها در محدوده خدماتی آن منطقه خبر داد و در ادامه اظهار داشت: از آنجا که طی سال های 96 و 97 اقدامات گسترده ای در خصوص پاکسازی ، جمع آوری و تسطیح اراضی محدوده خدماتی این منطقه اجرا شد ،نتایج خوبی به دنبال داشته و موجب رضایتمندی شهروندا... ادامه »
05
احداث سرویس بهداشتی در بوستان توسکا
چکیده: در منطقه چهار شهرداری اراک صورت گرفت ادامه »
27
کاشت 17000 گلدان گل فصلی در منطقه طی سه ماه اول سال
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: ادامه »
20
برخورد با معضل سد معبر در خیابان های رنگرزها، داوران، مشهد و شهدا واقع در منطقه
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک: ادامه »
19
از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت ماه بالغ بر 720 تن آسفالت درسطح معابراصلی و فرعی منطقه توزیع شده است
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک: ادامه »
05
ساخت و نصب تصاویر شهدا
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار شهرداری اراک، خبر داد: از آنجا که یکی از عمده‌ترین وظایف شهرداری‌ها انجام پروژه هایی با بهره گیری از کارهای هنری در سطح شهر به واسطه ارتقا سیمای شهری و افزایش احساس شعف و زیبایی بصری در میان شهروندان است ، در این راستا سعی شده تاجهت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا نسبت به ساخت و نصب تصاویر شهدا در طول مسیرخیابان شهدا (کشتارگاه) ا... ادامه »
30
برگزاری جلسه تسهیل در امور شهروندان
چکیده: در منطقه چهار شهرداری اراک ادامه »
18
بازدید شهردار اراک از محدوده خدماتی منطقه چهار
چکیده: صبح امروز ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۸، مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک به همراه ایرج رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر، معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، شهردار منطقه چهار و مدیر ساماندهی مشاغل شهری شهرداری از محدوده خدماتی منطقه چهار شهر اراک بازدید بعمل آورد. در این بازدید وضعیت این منطقه از شهر، در تمامی جوانب شهری، از جمله معابر، ب... ادامه »
15
نهضت پاکسازی و نظافت منطقه در حال اجرا است
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک: ادامه »
04
تشکیل جلسه کمیته تسهیل در منطقه چهار شهرداری اراک
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد : پیرو جلسات کمیته تسهیل که به منظور تسریع در امور شهروندان برگزار می گردد ، جلسه مذکور با حضور نادری و رحمتی از اعضای شورای اسلامی شهر ، همچنین مهندس ستوده نیا سرپرست معاونت شهرسازی و معماری ، به اتفاق مدیران حقوقی و بازرسی ، تشکیل و ضمن بررسی پرونده های ارائه شده از سوی شهروندان ، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.در این جل... ادامه »
24
بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری از منطقه چهار
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، ضمن اعلام خبر بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک و سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری اراک از این منطقه به واسطه تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه به مسوولین و پرسنل اداری ، اظهار داشت:در این بازدید سرزده ، خانمحمدی ضمن حضور در تمامی دوایر منطقه و تبریک سال نو و ایام پیش رو به پرسنل ، از ت... ادامه »
18
مناطق شهرداری باید به سمت مستقل شدن حرکت نمایند
چکیده: شهردار اراک در بازدید از شهرداری منطقه چهار: ادامه »
18
تلاش عوامل اجرایی شهرداری اراک در خارج کردن پل سقوط کرده انتهای خیابان شهدا در رودخانه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، با تلاش عوامل اجرایی شهرداری اراک، پل انتهای خیابان شهدا واقع در منطقه چهار که به دلیل شدت بارش های اخیر شهر اراک و سست شدن دیواره رودخانه، تخریب شده بود، از داخل رودخانه خارج تا در اقدام بعدی نسبت به ترمیم این پل اقدام گردد.
10
 اقدامات منطقه چهار در راستای رفع آب گرفتگی معابر شهری
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن اشاره به اینکه طی بارندگی های چند روز اخیر ، علیرغم اقدامات نسبتا گسترده عمرانی که توسط شهرداری در سطح کلانشهر اراک صورت پذیرفته و عمدتا هم بر محور بهبود شرایط عبور و مرور و خصوصا جلوگیری از بروز آب گرفتگی معابر در حین بارندگی ها استوار بوده و می باشد ولیک... ادامه »
10
رشد 20 درصدی درآمد منطقه 4 در سال 1397 نسبت به سال 1396
چکیده: مجتبی قاسمی شهردار منطقه چهار ضمن ارائه گزارشی در خصوص ارتقا درآمد منطقه که با همت مضاعف و تلاش جمعی پرسنل و مسوولین دوایر منطقه محقق گردیده اظهار داشت ، از ابتدای سال 97 ضمن تمرکز در خصوص پیگیری مطالبات شهرداری از ناحیه املاک تجاری و خصوصاً ممیزی املاک تجاری غیر مجاز و تشکیل پرونده برای این دسته از املاک جهت ارجاع به کمیسیون ماده صد و البته مساعدت... ادامه »
06
تلاش مجدد در حوزه مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی در سال 98
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن تبریک سال نو به تمامی همکاران خدوم مجموعه شهرداری اراک به ویژه پرسنل منطقه 4 و آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون در سال جدید برای تمام همکاران، به بیان اهداف مدیریت این منطقه در سال جدید پرداخت.وی ضمن تاکید بر همدلی و هم زبانی مردم و مسوولین به ویژه مدیران شهری ... ادامه »
23
رشد 52 درصدی درآمد منطقه 4 در زمینه تامین پارکینگ
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، مجتبی قاسمی شهردار منطقه چهار ضمن ارائه گزارشی در خصوص ارتقاء درآمد منطقه در راستای توسعه پارکینگ های عمومی با اشاره به اهمیت احداث پارکینگ های عمومی در سطح شهرها خصوصا کلان شهرها اظهار داشت ، پارک خودروها با توقف کوتاه مدت در تمامی مراکز جذب سفر و هسته های تجاری ، اداری و خدماتی ناگزیر بوده ، لذ... ادامه »
21
جهت اسکان موقت مهمانان نوروزی در سطح پارکهای منطقه چهار تدابیری اندیشیده شد
چکیده: در راستای استقبال از بهار ادامه »
18
اقدامات دایره امانی منطقه چهار شهرداری اراک در حوزه برف روبی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، شهردار منطقه چهار اظهار داشت: با همت عوامل دایره امانی منطقه ، از اولین دقایق بامداد ، حمل برف حاصل از برف روبی معابر با استفاده از سه دستگاه خاور، حمل برف حاصل از برف روبی معابر با استفاده از یکدستگاه خودروی نیسان، حمل برف حاصل از برف روبی معابر با استفاده از یکدستگاه کامیون تک، حمل برف حاصل از ... ادامه »
13
اجرای طرح پاکسازی و نظافت شهری در منطقه چهار
چکیده: مجتبی قاسمی مدیر منطقه چهار از اجرای طرح نهضت پاکسازی و نظافت شهر در راستای اهداف ستاد استقبال از بهار شهرداری اراک در حاشیه جاده فراهان خبر داد و در ادامه اظهار داشت: از آنجا که اولین طرح نهضت پاکسازی در سال 97 از منطقه 4 کلید خورد و با همدلی و همسویی مدیران مجموعه شهرداری به حمدا.. نتایج خوبی را نیز به دنبال داشت که منجر به رضایتمندی شهروندان و م... ادامه »
12
تجلیل از روز زن در منطقه چهار شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، مجتبی قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، در مراسمی که به جهت تجلیل مقام زن در شهرداری منطقه برگزار شد، ضمن اشاره به جایگاه والای زن و خصوصا مادر از دیدگاه اسلام در جامعه اسلامی اظهار داشت: از آنجا که پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) سالروز میلاد با... ادامه »
30
360 مترمکعب خاک‌برداری و حمل نخاله طی بهمن ماه سال جاری
چکیده: توسط نیروهای اجرایی شهرداری منطقه چهار صورت گرفت ادامه »
28
اجرای ماده 110 قانون شهرداری ها در انتهای خیابان شهدا
چکیده: در شهرداری منطقه چهار صورت گرفت ادامه »
18
 توزیع 110 تن آسفالت جهت بهسازی سطح معابر از ابتدای بهمن ماه
چکیده: لکه گیری آسفالت در محدوده خدماتی منطقه چهار ادامه »
09
فلاورباکس های معابر منطقه چهار شهر اراک رنگ آمیزی شد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، با توجه به اینکه وضعیت رنگ آمیزی فلاورباکس های موجود در معابر مناطق شهری، توسط کارشناسان معاونت سیما، منظر، جهت رفع نواقص و زیباسازی منظر شهری مورد بررسی قرار می گیرد، لذا طبق بررسی های صورت گرفته، عملیات رنگ آمیزی فلاورباکس های خیابان های مشهد و داوران و مقابل آرامستان واقع در منطقه چهار شهر ار... ادامه »
08
ساخت و نصب المان شهدا در منطقه چهار شهرداری اراک
چکیده: در راستای دهه فجر انقلاب اسلامی ادامه »
06
استفاده از ضایعات در ساخت المان شهری
چکیده: در منطقه چهار شهرداری اراک صورت گرفت ادامه »
01
تقدیر شهردار منطقه از همکار بازنشسته
چکیده: به دنبال سلسله نشست های هفتگی مدیر و پرسنل منطقه که جهت هم اندیشی در ارائه خدمات به شهروندان و دسترسی به راهکارهایی در راستای تسریع و تسهیل در امو مراجعین برگزار میگردد ، در نشست روز دوشنبه مورخ 01/11/97 علاوه بر پرداختن به مباحث فوق ، به واسطه اینکه جناب آقای طلایی از پرسنل خدوم و کارشناسان محترم اداره دآمد منطقه چهار شهرداری اراک به افتخار بازنشس... ادامه »
27
رفع و جلوگیری از آب گرفتگی معابر شهری طی بارندگی های چند روز اخیر
چکیده: شهردار منطقه چهار شهرداری اراک ادامه »
18
پخش و توزیع1251 تن آسفالت درمعابر سطح منطقه در 9 ماهه سال 97
چکیده: شهردار منطقه چهاراراک خبر داد ادامه »
05
جلسه کمیته تسهیل در امور شهروندان
چکیده: با حضور سرپرست شهرداری اراک در منطقه چهار برگزار شد ادامه »
03
رشد 40 درصدی درآمد منطقه طی نه ماهه اول سال
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، قاسمی شهردار منطقه چهار ضمن ارائه گزارش عملکرد اداره درآمد منطقه از ابتدای سال 97 تا پایان آذرماه که منجر به کسب درآمد نقدی بالغ بر 80/190/887/243 ریالی گردیده ، عنوان داشت طی همین مدت در سال 96 درآمد منطقه 57/02905430291ریال بوده که خوشبختانه شاهد رشدی بالغ بر 40 درصدی در حوزه درآمد منطقه طی... ادامه »
02
رشد حدود 65 درصدی صدور پروانه تجاری و مسکونی طی نه ماهه اول سال جاری
چکیده: شهردار منطقه چهار خبر داد ادامه »
22
برگزاری جلسه تسهیل با حضور نایب رییس شورای اسلامی و سرپرست شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، پیرو جلسات کمیته تسهیل که به منظور تسریع در امور شهروندان برگزار می گردد ، روز چهارشنبه 21 آذرماه، جلسه مذکور با حضور سرپرست شهرداری اراک در ساختمان اداری منطقه چهار برگزار گردید.در این جلسه کار بررسی و رسیدگی به پرونده های مربوطه به منظور اتخاذ تدابیر لازم از حیث جنبه های فنی و شهرسازی و حقوقی ب... ادامه »
21
رسیدگی به درخواست اهالی منطقه  به همراه بازدید میدانی
چکیده: با حضور شهردار منطقه چهار صورت گرفت ادامه »
14
بررسی شیوه های توسعه و نگهداری فضای سبز شهری در منطقه
چکیده: برگزاری جلسه در منطقه چهارشهرداری اراک ادامه »
05
برگزاری جشن میلاد پیامبر (ص)و امام جعفرصادق(ع)در منطقه چهار شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، به مناسبت شب میلاد خجسته نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همت اعضای هیات محبان امام رضا(ع) شهرداری اراک و با میزبانی منطقه چهار شهرداری همزمان با ادای فریضه نماز مغرب و عشاء ، ویژه برنامه ای با حضور سرپرست و دیگر مسوولین شهرداری در سالن شهید ثامنی واقع در خیابان قائم مقام فراهانی برگزار گردید... ادامه »
05
جلوگیری به موقع از وقوع حادثه در حاشیه کمربند شمالی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک ، قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن اشاره به عملکرد نیروهای دایره امانی منطقه ، طی بارندگیهای اخیر ، به اهم اقدامات منطقه در خصوص برطرف نمودن موانع و رفع احتمال هرگونه آبگرفتگی در سطح معابر محدوده خدماتی منطقه پرداخت و اظهار داشت :با توجه به تشکیل ستاد زمستانه و اهمیت موضوع ، پیگیری مطالبات... ادامه »
05
رشد 28 درصدی درآمد منطقه چهار نسبت به سال گذشته
چکیده: رشد 28 درصدی درآمد منطقه چهار نسبت به سال گذشته به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک،قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن ارائه عملکرد واحد درآمد منطقه از ابتدای سال 97 تا پایان آبانماه که درآمدی بالغ بر 83/428/440/549 ریالی را به دنبال داشته ، عنوان داشت : طی این مدت در سال 96 درآمد منطقه 59/380/893/281 ریال بوده در مقایسه شاهد ... ادامه »
05
ساماندهی املاک تجاری غیر مجاز در محدوده خدماتی منطقه چهار
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک،قاسمی مدیر منطقه چهار ضمن ارائه عملکرد کمیسیون ماده صد منطقه از ابتدای سال تا پایان آبانماه 97 اظهار داشت: تشکیل 199 مورد پرونده، ارسال 517 عدد پرونده به دبیرخانه کمیسیون ماده صد شهرداری اراک، اخذ 529 عدد پرونده پس از صدور رای از دبیرخانه کمیسیون ماده صد شهرداری اراک، تعداد 139 مورد آرا جریمه ،... ادامه »
18
1739 مترمربع از معابر منطقه چهار در مرداد ماه 97 سنگ فرش شده است
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار اراک با بیان اینکه اقدامات گسترده ای در حوزه استاندارد سازی و بهسازی شبکه معابر منطقه صورت پذیرفته ،گفت: علیرغم وجود مشکلات عدیده خصوصا در زمینه تامین مصالح از قبیل آسفالت، سیمان و جداول بتنی، اقدامات شهرداری منطقه نسبت به بهسازی شبکه معابر با تمام توان ادامه دارد. وی افزود: طی شش ماهه نخست سال جاری طبق برنامه های از پیش تع... ادامه »
26
رشد 24 درصدی صدور پروانه ساختمانی در 5 ماهه نخست سال جاری
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار اراک ضمن اعلام آمار متراژ پروانه‌های صادره در حوزه‌های مسکونی و تجاری ، به ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد واحدهای فنی و شهرسازی پرداخت و عنوان داشت: با توجه به اینکه حوزه‌های فنی و شهرسازی به نوعی محرک زمینه اشتغال در بخش صنعت ساختمان محسوب می‌گردند؛ خدمات صادقانه مسوولین و پرسنل این منطقه باعث گردیده تا ا... ادامه »
19
اجرای 1400 مترسنگ فرش و بهسازی پیاده‌رو خیابان قائم مقام فراهانی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک در خصوص ارائه گزارشی در زمینه عملکرد این منطقه از ابتدای سال جاری در رابطه با خدمات ارائه شده در راستای بهبود عبور و مرور شهری پرداخت و اظهار داشت، پیرو اقدامات در راستای ارتقا منظر شهری همگام با مناسب‌سازی پروژه‌های شهری به منظور استفاده جانباز... ادامه »
14
تشکیل جلسه کمیته تسهیل به منظور تسریع در امور شهروندان
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ پیرو جلسات کمیته تسهیل که به منظور تسریع در امور شهروندان برگزار می‌گردد، روز چهارشنبه مورخ 14/06/97 راس ساعت 14:30 با حضور آزاد سرپرست اداره بازرسی شهرداری اراک در این منطقه، بررسی پرونده‌های ارائه شده از سوی شهروندان محترم انجام و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
11
پاکسازی رودخانه اصلی شهر در امتداد خیابان میرزای شیرازی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری؛ قاسمی شهردار منطقه چهار اراک در خصوص عملکرد منطقه در مرداد ماه سال جاری اظهار داشت: در راستای اجرای طرح جهادی پالایش سطح منطقه به جهت ارتقاء سطح منظر شهری، پاکسازی رودخانه اصلی شهر در امتداد خیابان میرزای شیرازی در دستور کار معاونت اجرایی منطقه قرار داده شد که این مهم به نحو احسن اجرایی گردید. ... ادامه »
24
نشست صمیمانه شهردار اراک با شهروندان در مسجد چهارده معصوم (ع)
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک شب گذشته به همراه مهدی مقدسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر بختیاری فرماندار اراک، مدیرکل اوقاف استان، دکتر فلک افلاکی رییس و مرادی، رشیدی، محمدی اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق مدیر منطقه چهار و تنی چند از مدیران و معاونین ستادی شهرداری اراک در مسجد چهارده معصوم (ع) واقع در انتهای خیابان جهانگیری حضور پیدا... ادامه »
20
تحویل فرم گزارش تخلفات ساختمانی به ارباب رجوع در کمیسیون ماده صد منطقه
چکیده: در راستای شفاف‌‌سازی خدمات اداری در منطقه چهار شهرداری اراک صورت گرفت ادامه »
18
اهم اقدامات منطقه چهار شهرداری درحوزه خدمات شهری طی سال جاری
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک مدیر منطقه چهار شهرداری، در ارتباط با عملکرد این منطقه در حوزه خدمات شهری اظهار داشت: از ابتدای سال 97 تاکنون در زمینه ارائه خدمات عمرانی اهم اقدامات صورت پذیرفته در حوزه عبور و مرور شهری بوده و علیرغم وجود مشکلات فراوان جهت تامین مصالح خصوصا سیمان و قیر، شاهد ارتقا و بهبود کمی وکیفی جداول ... ادامه »
13
بازدید مهندس تاجران از دایره امانی و سطح منطقه چهار
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، در خصوص بازدید شهردار اراک مهندس تاجران از پروژه‌های عمرانی در دست اقدام معاونت اجرایی منطقه چهار اظهار داشت: از آنجا که معاونت اجرایی منطقه و پرسنل دایره امانی در راستای بهبود منظر شهری همچنین ایجاد زیبایی بصری در سطح محدوده خدماتی منطقه به صورت مستمر مشغول به فعالیت می‌باشند. وی ادامه داد: طبق هماهنگ... ادامه »
10
ریسه‌های رنگی در انتهای خیابان جهانگیری نصب شد
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک گفت ادامه »
30
اجرای نقاشی دیواری و نصب المان در منطقه چهار شهرداری
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، در خصوص اقدامات صورت پذیرفته از سوی این منطقه جهت زیباسازی منظر شهری اظهار داشت: یکی از وظایف خطیر شهرداری‌ها در حوزه خدمات شهری ارتقا منظر شهری به منظور ظهور و بروز احساس شعف در روحیه شهروندان به واسطه ایجاد زیبایی بصری با استفاده از خلاقیت و الگوبرداری از کارهای هنری است که می‌بایست همواره از دیدگاه ص... ادامه »
20
برگزاری جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه چهار با شهروندان
چکیده: جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 4 با شهروندان با حضور نادری عضو کمیسیون توافقات شورای اسلامی شهر، ستوده‌نیا سرپرست معاونت معماری و شهرسازی، مهندس آزاد سرپرست اداره بازرسی و عشق الهی سرپرست اداره حقوقی شهرداری اراک در محل شهرداری منطقه4 برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی پرونده‌های ارائه شده در جهت پاسخگویی به تقاضای شهروندان تصمیمات لازم... ادامه »
19
سنگ‌فرش پیاده‌روهای خیابان شهدا و قائم‌مقام فراهانی در حال انجام می‌باشد
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
12
ملاقات مردمی شهردار منطقه 4 با شهروندان
چکیده: یکی دیگر از سری جلسات ملاقات مردمی شهردار منطقه چهار با حضور مهندس ستوده‌نیا سرپرست معاونت معماری و شهرسازی در شهرداری منطقه4 برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی پرونده‌های ارائه شده در جهت پاسخگویی به تقاضای شهروندان تصمیمات لازم اتخاذ گردید. لازم به ذکر است جلسات ملاقات عمومی به منظور تسهیل و تسریع در امور شهروندان و تقلیل حداکثری در ز... ادامه »
11
عملیات بهسازی پارک آزادی در دست اجرا است
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد ادامه »
06
از ابتدای سال جاری تسهیل در عبور و مرور در منطقه چهار در اولویت است
چکیده: مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک گفت ادامه »
08
اجرای عملیات ترافیکی در سطح منطقه چهار شهرداری اراک
چکیده: طرح جهادی در سطح منطقه چهار شهرداری با همکاری واحد اجرائیات معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری با انجام عملیات نصب استوانه و گل میخ‌های ترافیکی در خیابان رنگرزها و نیز خط‌کشی عابر پیاده در خیابان قائم‌مقام رو به روی فروشگاه اتکا اجرا شد.
07
بازدید میدانی اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از محدوده خدماتی منطقه چهار اراک
چکیده: رییس و اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی کلانشهر اراک صبح روز دوشنبه 7 خرداد ماه؛ با موضوع بازدید و بررسی مشکلات موجود در منطقه 4 شهرداری اراک با حضور شهردار منطقه چهار سرپرست سازمان پسماند، سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر و معاون سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری تشکیل جلسه داد. در این جلسه اعضای کمیسیون نظارت شورا در خصوص مشکلات منطق... ادامه »
07
اجرای دومین مرحله از طرح پاکسازی جهادی منطقه چهار در سال 97
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد ادامه »
05
ایمن‌سازی حریم دیواره غربی محل گودبرداری در شهرک پردیس 2
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک در خصوص ریزش محل گودبرداری ملک غلامعباس ابراهیمی مهر واقع در کوی پردیس 2 در امتداد خیابان 75 متری لوله گاز قطعه 463 اظهار داشت: پیرو گزارش عوامل اجرایی و تماس تلفنی اهالی، به ویژه ساکنین مجتمع اقاقیا که در مجاورت محل گودبرداری مذکور واقع گردیده مبنی بر اینکه ساعت 21:30 پنجشنبه قسمتی از دیواره غربی محل گودبرداری که همجوا... ادامه »
05
نمازخانه پارک خیبر تجهیز و بهره‌برداری شد
چکیده: شهردار منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد ادامه »
05
تخریب ملک در خیابان سیدالشهدا در راستای اجرای ماده 110 قانون شهرداری‌ها
چکیده: قاسمی در خصوص اجرای ماده 110 همچنین بند 14 از ماده 55 قانون شهرداری‌ها در محدوده خدماتی منطقه عنوان داشت: پیرو تعیین تکلیف زمین‌های بلاصاحب و بناهای مخروبه در محدوده شهر مدیریت شهری موظف است تا نسبت به پاکسازی زمین‌های بایر یا بناهای مخروبه‌ای که در محدوده شهر واقع شده و باعث آلودگی و نازیبایی شهر شده‌اند، همچنین رفع خطر و ... ادامه »
29
اجرای پروژه آبیاری قطره‌ای پارک خیبر
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
26
اجرای ماده 110 قانون شهرداری‌ها در منطقه چهار شهرداری
چکیده: قاسمی در خصوص اجرای ماده 110 قانون شهرداری‌ها در محدوده خدماتی منطقه چهار شهرداری اراک عنوان داشت: در راستای تعیین تکلیف زمین‌های بلاصاحب و بناهای مخروبه در محدوده شهر، همچنین براساس ماده 110 قانون شهرداری‌ها که مدیریت شهری را موظف نموده تا نسبت به پاک‌سازی زمین‌های بایر یا بناهای مخروبه‌ای که در محدوده شهر قرار گرفته&... ادامه »
16
پخش و توزیع524 تن آسفالت در سطح معابر منطقه چهار
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار اراک ضمن ارائه گزارشی در زمینه عملکرد دایره امانی این منطقه طی فروردین ماه سال جاری، اظهار داشت: پیرو مصوبات ستاد زمستانه در سال گذشته و تاکید مهندس تاجران مبنی بر پیگیری مستمر مناطق در زمینه بهبود شرایط عبور و مرور که خود فاکتوری مهم در مبحث ارتقا منظر شهری محسوب می‌گردد و از طرفی اهمیت موضوع پیشگیری از آبگرفتگی معابر ... ادامه »
10
انعقاد توافقنامه با کشاورزان محدوده آرامستان جهت احداث راه دسترسی
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری خبر داد ادامه »
04
شهردار منطقه چهار اراک بیان داشت:تلاش پرسنل دایره امانی منطقه جهت برطرف نمودن موانع و رفع احتمال هرگونه آب‌گرفتگی در سطح معابر
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار اراک ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد نیروهای دایره امانی منطقه و همچنین مدیر و نیروهای خدوم امور شهر که طی بارندگی روز گذشته نهایت همکاری را با منطقه4 داشته‌اند، به اهم اقدامات آن منطقه در خصوص برطرف نمودن موانع و رفع احتمال هرگونه آب‌گرفتگی در سطح معابر محدوده خدماتی پرداخت و اظهار داشت: با توجه به دستور مهندس تاجران... ادامه »
03
بازدید مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک از خیابان جهانگیری
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک به دنبال سلسله بازدیدهای روزانه و پیگیری مستمر چگونگی روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی سطح شهر و اطلاع از رضایتمندی شهروندان از نحوه خدمات‌رسانی مسوولین شهری؛ صبح امروز به همراه اعضای شورای شهر، مدیران شهرداری، امام جماعت و هیات امنای مسجد چهارده معصوم (ع)، از محدوده انتهای خیابان جهانگیری بازدید نمود. وی همچ... ادامه »
02
حضور شهردار اراک از مسجد چهارده معصوم منطقه چهار
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک به مناسبت اعیاد فرخنده شعبانیه و به ویژه شب میلاد سید الساجدین امام زین العابدین (ع) به همراه دکتر فلک افلاکی رییس شورای شهر و مهندس قاسمی مدیر منطقه4 ، همچنین تنی چند از مدیران و معاونین ستادی شهرداری اراک در مسجد چهارده معصوم واقع در انتهای خیابان جهانگیری حضور پیدا کرد و پس ازاستماع نظرات و پیشنهادات نمازگزاران، ... ادامه »
02
جلسه با نمایندگان کشاورزان برگزار شد
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد ادامه »
22
اجرای طرح نهضت پاکسازی و نظافت شهر اراک در سال جدید از منطقه 4 کلید خورد
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار در این خصوص عنوان داشت: از آنجا که در سال گذشته با ابتکار مهندس تاجران طرحی تحت عنوان پالایش جهادی در سطح محدوده خدماتی کل مناطق اراک و طی برنامه زمانبندی معین اجرایی شد که با همسویی مدیران مجموعه شهرداری نتایج خوبی به دنبال داشت، در سال جدید هم با همتی مضاعف در سطح محدوده منطقه چهار خدمات گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف... ادامه »
18
رشد درآمد منطقه چهار در اسفند سال 96 نسبت به سال قبل
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، ضمن ارائه گزارشی در زمینه عملکرد این منطقه طی اسفند ماه 96 اظهار داشت :از ابتدای اسفند ماه سال 96 به منظور تکریم ارباب رجوع و استفاده حداکثری شهروندان از طرح تخفیف عوارض جهت رونق بازار ساخت و ساز در این منطقه، نیز همچون دیگر مناطق شهرداری با همت پرسنل ساعت کاری تا 17:30عصر به صورت مستمر افزایش یافت ، رشد بالغ بر ... ادامه »
07
تلاش بی وقفه دایره امانی منطقه چهار در راستای بهسازی و ارتقا منظر شهری
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک بیان داشت ادامه »
26
جمع‌آوری لاستیک‌های مستهلک از سطح منطقه چهار شهرداری
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، در خصوص اقدامات این منطقه در هفته پایانی سال اظهار داشت: به دنبال برگزاری جلسات مختلف در حوزه‌های گوناگون خدمات شهری به منظور ایجاد بهترین شرایط ممکن برای شهروندان، در این منطقه با همت عوامل دایره امانی و مساعدت سرپرست و پرسنل اداره اجرائیات شهرداری اراک سعی نمودیم جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم شب چهارشنبه پا... ادامه »
22
برگزاری جلسه تسهیل در ترافیک پنجشنبه آخر سال جهت بهبود ترافیک مسیرهای منتهی به آرامستان
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری خبر داد: جلسه‌ای با موضوع تسهیل در ترافیک پنجشنبه آخر سال به جهت بهبود ترافیک مسیرهای منتهی به آرامستان با حضور نمایندگانی از فرماندهی راهنمایی و رانندگی استان (راهور) و معاونت ترافیک اداره امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری اراک برگزار شد. وی افزود: در این جلسه، ضمن بررسی تمامی جوانب کار و انجام بحث‌های... ادامه »
22
تقدیر از مدیر منطقه چهار شهرداری
چکیده: مدیر کانون فرهنگی هنری شهید احمد گلمحمدی مسجد حضرت صاحب الامر(عج) کوی صالح‌آباد به همراه تعدادی از امنای این مسجد با حضور در دفتر کار قاسمی از خدمات ایشان با اهدای لوح تقدیر، تشکر و قدردانی نمودند.
20
طی اسفندماه سال جاری 1210 تن آسفالت در منطقه توزیع می شود
چکیده: مهندس قاسمی مدیر منطقه 4 ادامه »
17
تحویل رایگان نهال در منطقه چهار شهرداری
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن تبریک  آغاز هفته منابع طبیعی و علی الخصوص روز درختکاری و اشاره به اهمیت حفظ و توسعه فضاهای سبز شهری ، عنوان داشت :با پیگیری های منطقه و البته مساعدت و همکاری صمیمانه سرپرست  و پرسنل خدوم سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری به جهت رفاه حال شهروندان ، در راستای توسعه فضای سبز شهری و نکوداشت این سنت زیبا... ادامه »
14
تعیین محل اسکان مسافران نوروزی در منطقه چهار شهرداری
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک در خصوص ارتقا سطح خدمات در پارک های عمومی به واسطه نزدیک شدن به آغاز سال نو و تشکیل ستاد استقبال از بهار اظهار داشت:یکی از مهمترین تمهیدات ویژه‌ای که می‌بایست به منظور استقبال از بهار طبیعت اندیشید استفاده از تمامی پتانسیل‌ها و امکانات موجود به منظور ایجاد زیبایی بصری و ارتقا سطح شادی و شعف شهروندان... ادامه »
12
آماده سازی بوستان های سطح منطقه جهت استقبال از بهار 97
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک بیان داشت ادامه »
08
نصب خودسرانه هرگونه پل فلزی و دال بتنی بر روی جداول ممنوع
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک بیان داشت ادامه »
07
افزایش ساعت کاری شهرداری منطقه چهار تا ساعت 5 عصر
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
06
ارتقا سطح خدمات عمرانی منطقه چهار نسبت به سال گذشته
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن ارائه گزارشی در زمینه عملکرد دایره امانی این منطقه طی بهمن ماه سال جاری، اظهار داشت: پس از تشکیل ستاد زمستانه در سال جاری و تاکیدات مهندس تاجران مبنی بر پیگیری مستمر مناطق در زمینه بهبود شرایط عبور و مرور که خود فاکتوری مهم در ارتقا منظر شهری محسوب می‌گردد و از طرفی اهمیت موضوع پیشگیری از آبگرفتگی معابر و... ادامه »
02
بازدید شهردار اراک از منطقه چهار شهرداری
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک به دنبال سلسله بازدیدهای روزانه و پیگیری مستمر چگونگی روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی سطح شهر و اطلاع از رضایت‌مندی شهروندان ازنحوه خدمات‌رسانی مسوولین شهری، صبح روز سه‌شنبه اول اسفندماه ضمن بازدید از محل پروژه بازگشایی ادامه مسیر خیابان ادبجو به سمت خیابان شهدا واقع در محدوده خدماتی منطقه چهار و اس... ادامه »
02
از ضایعات در ساخت المان‌های منطقه استفاده خواهیم کرد
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبرداد: ادامه »
26
رفع مشکلات مطرح شده از سوی نمازگزاران مسجد چهارده معصوم خیابان جهانگیری
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
25
اجرای طرح جهادی هرس درختان در منطقه چهار شهرداری اراک
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک، پیرو تاکید مهندس تاجران و اعضا شورای اسلامی کلانشهر اراک بر موضوع حفظ و توسعه فضای سبز شهری اظهار داشت: با عنایت به اهمیت فضای سبز شهری و اینکه درختان موجود در شهرها در اثر آلودگی هوا و سایر شرایط نامساعد خاک، آب و مشکلات مختلف نگهداری و ... به خصوص با افزایش سن، دچار تنش و فشار می‌شوند و این موارد؛ درختان ر... ادامه »
24
برگزاری پنجمین ملاقات مردمی مدیر منطقه چهار
چکیده: پنجمین جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک با شهروندان روز دوشنبه 23 بهمن ماه سال جاری برگزار شد. در این جلسه که با حضور نمایندگان حوزه معاونت معماری و شهرسازی و اداره‌های امور حقوقی، بازرسی و حراست در دفتر کار قاسمی مدیر منطقه4 برگزار گردید؛ ضمن بررسی پرونده‌های ارائه شده در جهت پاسخگویی به تقاضای شهروندان تصمیمات لازم اتخاذ ... ادامه »
24
رشد 25درصدی درآمد منطقه طی دی ماه نسبت به سال گذشته
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اعلام کرد ادامه »
21
توسعه فضای سبز شهری منطقه چهار
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک گفت: ادامه »
17
برگزاری جلسه ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 4
چکیده: چهارمین جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه 4 با شهروندان روز دوشنبه16بهمن ماه سال جاری برگزار شد. جلسه ملاقات مردمی با حضور ستوده‌نیا سرپرست حوزه معاونت معماری و شهرسازی، قاسمی مدیر منطقه4، عابدی مدیر بافت تاریخی و نمایندگانی از ادارات امور حقوقی، بازرسی و حراست شهرداری اراک برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی پرونده‌های ارائه شده؛ در جهت تسه... ادامه »
14
فضاسازی معابر سطح منطقه به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه
چکیده: قاسمی شهردار منطقه چهار اراک ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، در خصوص بزرگداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر اظها داشت: از روز چهارشنبه 11 بهمن ماه سال جاری با تلاش و همت پرسنل امانی منطقه عملیات آذین‌بندی معابر و میادین منطقه با محوریت حفظ شأن و منزلت ایام شهادت دخت نبی اکرم (ص)؛ حضرت فاطمه زهرا(س) آغاز گردید و با مساعدت سرپرست سازمان سیما... ادامه »
05
تشکر تعدادی از کارآفرینان بخش مسکن از شهرداری منطقه 4 اراک
چکیده: تعدادی از کارآفرینان بخش مسکن با نصب بنری در ورودی شهرداری منطقه 4 مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات قاسمی مدیر و پرسنل خدوم این منطقه به واسطه تکریم ارباب رجوع ابراز نمودند.
04
نشست صمیمی شهردار منطقه چهار با نمازگران مسجد امیر المومنین(ع) خیابان جهانگیری
چکیده: امام جماعت و هیات امنای مسجد امیرالمؤمنین (ع) واقع در خیابان شهید جهانگیری کوچه شهید هندودری با دعوت از قاسمی شهردار منطقه چهار اراک جهت شرکت در مراسم جشن بزرگداشت سالروز تولد بانوی مطهره مکرمه حضرت زینب (س) ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان به واسطه همکاری صمیمانه در مراسم بزرگداشت اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالحسین(ع)، به طرح درخواست‌هایی ن... ادامه »
26
بازدید اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از منطقه چهار
چکیده: صبح روز 25 دی ماه سال جاری اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی کلانشهر اراک طی بازدید از محل ساختمان اداری منطقه 4 در جریان اقدامات صورت پذیرفته توسط مدیریت و پرسنل این مطقه قرار گرفتند. در جریان این بازدید قاسمی شهردار منطقه به ارائه گزارشی از عملکرد منطقه و آنچه در سال جاری انجام شده و یا در حال انجام است؛ پرداخت و اعضای شورا نیز در این میان به طرح... ادامه »
26
آزادسازی ادامه مسیر خیابان ادبجو به سمت خیابان شهدا
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
23
تامین روشنایی پاک محله‌ای شهید حسنی در راستای برقرای امنیت بیشتر شهروندان
چکیده: با پیگیری‌های انجام شده در منطقه 4 و پیرو نشست شهردار منطقه چهار اراک با نمازگزاران مسجد چهارده معصوم (ع) واقع در خیابان شهید جهانگیری و با توجه به درخواست نمازگزاران مبنی بر تامین روشنایی پارک محله‌ای شهید حسنی به جهت برقراری امنیت و رفع مزاحمت‌های شبانه، اقدامات لازم در این خصوص با خرید اشتراک برق از سوی منطقه و مساعدت سرپرست سازما... ادامه »
21
برگزاری سومین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه چهار با شهروندان
چکیده: سومین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه چهار با شهروندان، چهارشنبه 20 دی ماه سال جاری شد. در این جلسه که با حضور شاه کرمی معاون معماری و شهرسازی و نمایندگانی از ادارات امور حقوقی، بازرسی و حراست شهرداری اراک برگزار گردید؛ ضمن بررسی پرونده‌های ارائه شده در جهت تسهیل و تسریع در امور شهروندان و پاسخگویی به تقاضای شهروندان تصمیمات لازم اتخاذ شد.
21
کاشت 500 صندوق گل فصلی از انواع گل شب بو، بنفشه، همیشه بهار در سطح منطقه
چکیده: در اجرای مرحله دوم طرح جهادی پاکسازی و پالایش منطقه 4 صورت گرفت ادامه »
07
نشست صمیمی شهردار منطقه چهار با نمازگزان مسجد چهارده معصوم(ع)
چکیده: در راستای اجرای طرح هر شب یک مسجد و به مناسبت هفته ایمنی و زلزله برگزار گردید ادامه »
07
بازدید مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک از محدوده منطقه چهار
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک به همراه سورانه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر صبح امروز ضمن بازدید از محل ساختمان منطقه4 و آشنایی با پرسنل و مسوولین دوایر منطقه، از مشکلات ساختمان و کمبود فضای آن نیز آگاه و دستوراتی در خصوص انجام امکان‌سنجی و محاسبات جهت توسعه ساختمان منطقه صادر نمودند. قاسمی شهردار منطقه چهار نیز به ارائه گ... ادامه »
07
نشست صمیمی شهردار منطقه چهار اراک با نمازگزاران مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع)
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک، روز دوشنبه 4 دی ماه سال جاری به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور در مسجد حضرت موسی بن جعفر (ع) واقع در خیابان سید الشهدا به تشریح اقدامات پیشگیرانه اولیه برای حضار پرداخت. ایشان ضمن تاکید بر ضرورت رعایت ضوابط فنی و مهندسی در ساخت و سازها گریزی هم به اقدامات منطقه در راستای جلوگیری از ساخت و... ادامه »
03
پاکسازی و تسطیح زمین‌های بایر سطح منطقه با جدیت در حال انجام می‌باشد
چکیده: شهردار منطقه چهار خبر داد ادامه »
03
اتمام پروژه سه راه ابوذر با هدف ارتقا منظر شهری
چکیده: شهردار منطقه چهار اراک خبر داد: ادامه »
28
نشست مدیر منطقه چهار با فعالان حوزه ساخت و ساز
چکیده: با توجه به اهمیت موضوع جذب سرمایه و ایجاد تسهیل در سرمایه‌گذاری که مورد تاکید مهندس تاجران بوده و همواره از زمان قبول مدیریت کلانشهر اراک نیز بر این مهم سفارش اکید داشته‌اند، چرا که منفعت این موضوع دوسویه است وهم در برگیرنده منافع شهرداری و ازطرفی به تقویت بنیه‌ بخش خصوصی نیز منجر می‌گردد، لذا با در نظر گرفتن جمیع شرایط و در راس... ادامه »
20
آسفالت خیابان ابوذر/ بهسازی معابر منطقه بر اساس رتبه‌بندی معابر اصلی و فرعی
چکیده: مدیر منطقه 4 شهرداری اراک: ادامه »
09
اصلاح هندسی سه راه قدس
چکیده: شیوه‌های روان‌سازی جریانهای ترافیکی یکی از مهمترین روشهای مؤثر در بهبود کیفیت زندگی شهری است، به نحوی که با رفع موانع ترافیکی و اصلاح هندسی آنها به خصوص در مناطق شهری به نحوی اهداف بلند مدت شهری نظیر، کاهش زمان تأخیر سفرهای درون شهری افزایش سطح ایمنی ترافیک، کاهش مصرف سوخت خودروها و نیز کاهش آلاینده‌ها از سوی شهرداریها با امکانات هر ... ادامه »
01
اجرای بیش از 12600 متر طول جدول‌گذاری در سطح منطقه
چکیده: قاسمی اظهار داشت: با توجه به تشکیل ستاد زمستانه و تاکید شهردا اراک مبنی بر پیگیری جهت رفع هرگونه احتمال آبگرفتگی در سطح معابر شهری، با توجه به اهمیت موضوع و به منظور بهبود شرایط عبور و مرور شهروندان و پیشگیری از بروز خسارت‌های ناشی از آبگرفتگی معابر، اقدامات مؤثری در قالب اجرای پروژه‌های عمرانی نظیر جدول‌گذاری معابر و هدایت آب‌ه... ادامه »
30
آمادگی منطقه چهار برای ارائه خدمات ویژه در فصل سرما
چکیده: با توجه به تشکیل ستاد زمستانه در شهرداری اراک به واسطه فرا رسیدن فصل پاییز و پیش رو بودن فصل زمستان و آغاز بارش رحمت الهی، وظیفه شهرداری‌ها نسبتا سنگین‌تر از قبل خواهد شد، چرا که یکی از عمده‌ترین وظایف شهرداری‌ها در این فصول از سال، به سرانجام رساندن سلسله اقداماتی نظیر پروژه هدایت آب‌های سطحی با جدول گذاری معابر و اصلاح مس... ادامه »
22
رفع سدمعبر در خیابان‌های جلال آل احمد، مشهد، 20متری میقان و میدان فراهان
چکیده: از آنجا که رفع سدمعبر در شهرها نه تنها یکی از مشکلات و معضلات عدیده شهرداری‌ها محسوب می‌گردد، بلکه از دید شهروندان و دیگر ارکان فعال شهری نیر به عنوان پدیده مخدوش کننده منظر شهری می‌باشد، چرا که زیبایی سیما و منظر شهری در روحیه مردم سهم به سزایی داشته، تا حدی که به دلیل گستردگی کار در این حوزه و رسیدگی به امور زیباسازی در شهرداری&zwn... ادامه »
17
نصب پل عابر پیاده در بلوار امام علی (ع)، ابتدای ورودی کوی پردیس 1
چکیده: با مدنظر قرار دادن اولویت‌بندی معابر از نظر حجم تردد خودروها و همچنین تأمین ایمنی و رفاه حال شهروندان پیگیری‌های لازم در خصوص نصب پل عابر پیاده در بلوار امام علی (ع) حدفاصل میدان فراهان تا میدان امام حسین(ع) از طریق این منطقه صورت پذیرفت که در نهایت با مساعدت مدیران ارشد شهرداری این پل در ابتدای ورودی کوی پردیس (1) نصب شد ادامه »
07
پاکسازی زمین‌های بایر منطقه چهار شهر اراک
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ادامه »
04
اجرای پروژه تعریض معابر ملت و ابوذر در بافت فرسوده منطقه چهار
چکیده: مدیر منطقه 4 شهرداری اراک، اظهار داشت: از آنجا که اجرای پروژه های تعریض معابر در بافت های فرسوده شهری می تواند به عنوان عامل و مشوقی برای نوسازی محسوب گردد و از طرفی موجب جذب سرمایه گذار می شود، لذا در این منطقه با توجه به اهمیت موضوع و در راستای اهداف و سیاستگذاری شهرداری اراک در صدد اجرای پروژه های محرک توسعه در محدوده بافت فرسوده هستیم تا در آین... ادامه »
24
رفع سدمعبر در خیابان‌های لعلی و جلال آل‌احمد
چکیده: به استناد قوانین مذکور و در راستای صیانت از حقوق شهروندان با مساعدت بیاتیان سرپرست شهرداری اراک و همکاری واحد اجرائیات شهرداری، ضمن هماهنگی با مراجع انتظامی در جهت رفع سدمعبر در خیابان جلال آل احمد (رنگرزها) و خیابان لعلی اقدام لازم صورت پذیرفت. ادامه »
20
مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: نصب نقشه کاربری های اراضی محدوده خدمات شهری منطقه 4
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک گفت: در راستای احترام به ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندان سعی گردیده با ایجاد فضای مناسب اداری از حیث مبلمان اداری و پذیرایی از ارباب رجوع با امکانات موجود، جهت رضایت شهروندان فعالیت نمود ، لذا در راستای اجرای این امر مهم در نظام اداری که بخشی از آن به حق آگاهی به موقع ارباب رجوع از تصمیم ها و فرآیندهای اداری م... ادامه »
20
مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: اقدام قانونی در خصوص رفع خطر از ساختمان های نا ایمن
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک با اشاره به تبصره 14 ماده 55 قانون شهرداری ها اظهار کرد:در این ماده قانونی مواردی از قبیل رفع خطر از بنا و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی، کوچه ها، اماکن عمومی و دالانهای عمومی و خصوصی، پوشاندن و پر کردن چاه‌ها و چاله‌های واقع در معابر ، جلوگیری از گذاشتن هر نوع اشیاء در بالکن‌ها و ایوا... ادامه »
17
پروژه جدولگذاری خیابان‌های مشهد و جهانگیری پیشرفت مقبولی دارد
چکیده: قاسمی گفت: پیرو درخواست‌های مردمی مبنی بر بهسازی و بازسازی جدول نهری خیابان مشهد در کمترین زمان ممکن و در راستای سیاست‌های اجرایی شهرداری اراک در خصوص اولویت‌سنجی در ارائه خدمات همچنین، ضمن رعایت کلیه ضوابط فنی اقدامات لازم در خصوص عقد قرداد با پیمانکارمربوطه صورت گرفت وی افزود: این پروژه زیرنظر ناظران اجرایی منطقه و سازمان عمران و ب... ادامه »
12
رشد63 درصدی درآمد منطقه چهار نسبت به سال گذشته
چکیده: مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک در خصوص عملکرد شش ماهه این منطقه اظهار داشت: در زمینه ارائه خدمات عمرانی اهم  اقدامات صورت پذیرفته با توجه به اهمیت  مبحث عبور و مرور شهری در خصوص ارتقا و بهبود کمی وکیفی جداول معابر به واسطه هدایت آبهای سطحی و همچنین تعبیه پلهای فلزی و یا دالهای بتنی را می‌توان نام برد. وی ادامه داد: کندمان آسفالت قدیم... ادامه »
01
پیشگیری از آب‌گرفتگی معابر در منطقه 4 شهرداری
چکیده: ادامه »
30
منطقه 4 شهرداری در آستانه ماه محرم‌الحرام سیاه‌پوش شد
چکیده: در آستانه ماه محرم، مراسم سیاه‌پوشان منطقه 4 شهرداری اراک با هدف استقبال از ماه محرم با همکاری پرسنل صورت پذیرفت. در این حرکت خودجوش پرسنل به نشانه احترام به مقام شامخ امام حسین (ع) واصحاب کربلا، ساختمان منطقه را با پرچم‌های عزاداری سیدالشهدا متبرک نموده، باشد که انشاا.. با پیروی از راه امام حسین (ع) با عزت زندگی کنیم و عزتمند از این دنی... ادامه »
26
زیباسازی منظر شهری جهت استقبال از ماه مهر، فصل بازگشایی مدارس
چکیده: قاسمی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل تابستان و فرا رسیدن مهرماه، منطقه چهار سعی نموده تا حتی الامکان و در حد توان و بضاعت خود و به پیروی از سیاست‌های شهرداری اراک در جهت آماده‌سازی و زیباسازی منظر شهری جهت استقبال از مهر ماه که مصادف با بازگشایی مدارس و شور و نشاط دانش‌آموزان برای شر... ادامه »
25
آغاز پروژه جدولگذاری در خیابان مشهد
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: پیرو درخواست‌های مردمی و مراجعات شهروندان مبنی بر بهسازی و بازسازی جدول نهری خیابان مشهد، مراتب از طریق منطقه به همراه دیگر مستندات لازم که نشانگر اولویت اجرای پروژه مذکور بود به سمع و نظر بیاتیان سرپرست شهرداری رسانیده شد و با مساعدت ایشان که جای تشکر و قدردانی دارد، در کمترین زمان ممکن در راستای... ادامه »
07
ادامه عملیات تخریب و عقب نشینی دیواره سپاه ناحیه اراک
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک گفت: فاز دوم پروژه احداث معبر 25 متری کوی پردیس یک حدفاصل میدان مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر تا کمربندی شمالی که در آن می‌بایست نسبت به آزادسازی برخی املاک، به ویژه قسمتی بزرگی از محوطه سپاه ناحیه اراک اقدام می‌شد، به حمدا.. با پیگیری بیاتیان سرپرست شهرداری اراک و همکاری عوامل سازمان عمران و بازآفرینی ... ادامه »
07
اجرای 1620 تن آسفالت و 3958 مترطول جدولگذاری در سطح معابر شهر اراک
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن تبریک هفته دولت به تمامی دولت‌مردان جمهوری اسلامی ایران، به خصوص کارمندان خدوم و جهادگری که همچنان با زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر همواره سعی داشته و دارند تا در مسیر آن بزرگواران نسبت به ارائه خدمات به ولی نعمتان خود کوشا باشند، به ویژه پرسنل شهرداری اراک بیان داشت: با استعانت از ... ادامه »
28
رفع سدمعبر در منطقه حاشیه جاده فراهان
چکیده: مدیر منطقه 4 شهرداری اراک اظهار داشت: امروزه با افزایش جمعیت مناطق شهری، یکی از مشکلات شهرداری‌ها سدمعبر است که پیوسته رفع آن ذهن مدیران شهری را درگیر کرده است. وی ادامه داد: پدیده سدمعبر جز مشاغل کاذب و مرتبط با معیشت افراد است، متاسفانه برخی برای تامین مخارج زندگی به آن رو می‌آورند. قاسمی عنوان کرد: عدم آگاهی تعدادی از شهروندان و یا ک... ادامه »
26
تخریب و عقب‌نشینی دیوار سپاه ناحیه اراک
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: تخریب و عقب‌نشینی دیوار سپاه ناحیه اراک قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: یک‌سری از املاک واقع در مسیر پروژه احداث معبر 25 متری پردیس یک حدفاصل میدان شورا تا کمربندی شمالی می‌بایست آزادسازی شوند که یکی از املاک واقع شده در مسیر مذکور، قسمتی از محوطه سپاه ناحیه اراک بود که با پیگیری مهندس ع... ادامه »
18
جمع‌آوری واحدهای نگهداری و فروش دام واقع در حاشیه جاده فراهان
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: باتوجه به اهمیت مبحث آرامش شهروندی و به جهت پیگیری و فراهم‌سازی زمینه ارایه خدمات مناسب و مطلوب به صورت متوازن در سطح شهرکه از اهم وظایف شهرداری محسوب می‌گردد سعی گردیده تا ضمن بررسی دقیق نیازها و داشته‌های منطقه به صورت جهادی و خالصانه، همگام با دیگر ارکان شهرداری باتمام توان اجرایی و ا... ادامه »
10
افزایش راندمان کاری منطقه در تیرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته
چکیده: قاسمی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک ضمن تبریک و تهنیت ایام فرخنده دهه کرامت به مردم شهیدپرور کلان شهر اراک به خصوص شهروندان ساکن در محدوده خدماتی منطقه که با قدرشناسی، مدیریت و پرسنل را در ارائه هر چه بیشتر خدمات مصمم‌تر از قبل همیاری می‌نمایند، به ارائه گزارشی از عملکرد منطقه مذکور در چهار ماهه نخست سال جاری پرداخت و اظهار داشت: طی مدت ذکر... ادامه »
13
اجرای 1897 متر طول جدولگذاری و 816 تن آسفالت در سطح معابر منطقه
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری در گزارشی به ارائه عملکرد منطقه در سه ماهه نخست سال جاری پرداخت و اظهار داشت: در ابتدای سال 96 با توکل به خداوند منان و با مساعدت مهندس عباسی شهردار اراک و همکاری دیگر مدیران مجموعه شهرداری و همچنین در کنار سعی و کوشش پرسنل خدوم منطقه چهار و تنها با هدف خدمت‌رسانی به شهروندان و در راستای احقاق حقوق شهرداری توانستی... ادامه »
31
اتمام پروژه تعریض جدول نهری بلوار امام علی (ع) حدفاصل میدان فراهان - میدان امام حسین(ع)
چکیده: با اجرای پروژه زیرگذر میدان فراهان، عملا در مسیر حرکت آبهای سطحی تغییراتی به وجود آمد به این نحو که با اجرای پروژه مذکور مسیر هدایت آبهای سطحی خیابان مشهد که به جاده فراهان و در آخر به رودخانه منتهی می‌گردید به سمت بلوار امام علی (ع) هدایت شد. ادامه »
20
اطلاع‌رسانی در خصوص عدم خرید و فروش زمین‌های با کاربری فضای سبز
چکیده: اطلاع‌رسانی در خصوص عدم خرید و فروش زمین‌های با کاربری فضای سبز امروزه پیامدهای توسعه شهری و پیچیدگی‌های معضلات زیست‌محیطی باعث گردیده تا مفهوم شهرهای بدون فضای سبز مؤثر در اشکال گوناگون آن دیگر قابل تصور نباشد، لذا توسعه فضاهای سبز شهری هم از دیدگاه تامین نیازهای زیست‌محیطی شهروندان و هم از نظر تامین فضاهای فراغتی و بستر ... ادامه »
16
تلاش‌های منطقه در راستای اجرایی شدن سیاست‌های شهرداری اراک در حوره اقتصاد مقاومتی
چکیده: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرداری اراک که در 10 خرداد ماه سال جاری برگزار گردید، سعی نمودیم با توجه به اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و اتفاق نظر اعضای ستاد بر موضوع نقش موثر شرکت‌های دانش بنیان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، نسبت به ارائه پیشنهاداتی در زمینه ایجاد برخی تغییرات در نرم‌افزار شهرسازی اقدام تا ضمن ایجاد حس رضایت‌مندی شهر... ادامه »
16
اقدامات اجرایی منطقه در حوزه اقتصاد مقاومتی
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک با بیان اینکه چابک‌سازی ساختار اداری می‌تواند یکی از اقدامات مفید در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی باشد؛ بیان داشت: در ساختار اداری و پرسنلی منطقه سعی شده که در حد امکان در چیدمان نیروها و تشریح وظایف محوله به ایشان دقت زیادی گردد و همواره پیگیر ارتقاء سطح معلومات پرسنل از طریق آموزش‌های ضمن خدمت باشی... ادامه »
06
اقدامات عمرانی دایره امانی منطقه چهار در اردیبهشت ماه 96
چکیده: اقدامات عمرانی دایره امانی منطقه چهار در اردیبهشت ماه 96 مدیریت و پرسنل منطقه4 به ویژه پرسنل خدوم دایره امانی منطقه در جهت پیگیری برنامه‌های شهرداری اراک در قالب اجرای تعهدات عمرانی و به منظور تحقق اهداف شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی به صورت شبانه‌روزی سعی نموده و می‌نمایند در راستای خدمت‌رسانی به مردم قدم بردارن... ادامه »
03
تلاش در راستای ارتقا سطح خدمات منطقه در تمامی سطوح
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: به جهت برنامه‌ریزی در راستای ارتقاء کمی وکیفی خدمات و رفع کاستی‌های شهر در زمینه‌هایی که تأمین آنها در اختیار وصلاحیت شهرداری می‌باشد، و به منظور جلب رضایت حداکثری شهروندان سعی گردید شرح اقدامات مسوولین دوایر منطقه 4 در قالب فرم گزارش‌های هفتگی جهت ارائه به مدیر مهیا گردد. ادامه »
30
تداوم اقدامات عمرانی منطقه چهار شهرداری
چکیده: تداوم اقدامات عمرانی منطقه چهار شهرداری مدیریت و پرسنل منطقه4 به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)؛ مبنی بر نامگذاری سال 96به عنوان سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" و همچنین پیگیری برنامه‌های شهرداری در قالب اجرای تعهدات عمرانی و به منظور تحقق اهداف شهرداری در راستای بهبود عبور و مرور شهری، همچنین هدایت آبهای سطحی و در کل زی... ادامه »
23
اقدامات منطقه در راستای آیین نامه اجرایی قانون منع فروش و واگذاری اراضی فاقد کاربری مسکونی
چکیده: قاسمی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک بیان داشت:یکی از مهمترین وظایف منطقه پیگیری مطالبات مردم و احقاق حقوق شهرداری است که به نوعی دفاع از حقوق شهروندان محسوب می گردد و این وظیفه جز با احترام به قانون و اجرای دقیق قوانین محقق نمی گردد. ادامه »
19
اقدام قانونی در خصوص رفع خطر از ساختمان‌های ناایمن
چکیده: با توجه به اهمیت موضوع و طی بازدیدهای ادواری که در بازه‌های زمانی مشخص به منظور ارتقاء سطح خدمات به شهروندان درمحدوده خدماتی منطقه 4 صورت می‌پذیرد، موردی در خیابان شهید جهانگیری مشاهده شد که می‌بایست در راستای رفع خطر از بناها و رفع مزاحمت‌های مندرج در ماده فوق در اسرع وقت اقدام قانونی و عاجل صورت پذیرد.  ادامه »
14
استمرار در ارائه خدمات به شهروندان از سوی مدیریت و پرسنل منطقه چهار
چکیده: استمرار در ارائه خدمات به شهروندان از سوی مدیریت و پرسنل منطقه چهار قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت:با سعی وتلاش جمعی مسوولین دوایر و پرسنل منطقه چهار و به پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که محوریت آن کار وتلاش در سال جدید می باشد، در فروردین ماه سال جاری خدمات عمرانی قابل توجهی؛ جهت اجرای برنامه‌های شهرداری و ر... ادامه »
06
اطلاع‌رسانی موضوع عدم نصب خودسرانه هرگونه پل فلزی، دال بتنی بر روی جداول بدون هماهنگی با شهرداری در کوی پردیس2
چکیده: با توجه به اینکه پیش شرط اولیه رعایت قوانین و مقررات شهری آشنایی با تخلفات و قوانین مرتبط با آن می‌باشد، لذا نسبت به اطلاع‌رسانی موضوع عدم نصب خودسرانه هرگونه پل فلزی - دال بتنی و ... بر روی جداول بدون هماهنگی با شهرداری را از طریق نصب بنر به جهت زیباسازی و همگون‌سازی منظر شهری در کوی پردیس2 را اجرایی نمودیم که امید است شهروندان نیز ... ادامه »
03
تلاش در جهت اجرای ماده 110 قانون شهرداری‌ها در خصوص زیباسازی منظر شهری
چکیده: پیرو تاکید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اراک در خصوص تعیین و تکلیف زمین‌های بلاصاحب و بناهای مخروبه در محدوده شهر و همچنین بر اساس ماده 110 قانون شهرداری‌ها، مدیریت شهری موظف است تا نسبت به زمین‌های بایر یا بناهای مخروبه‌ای که در محدوده شهر قرار گرفته‌اند و باعث آلودگی و نا زیبایی شهر شده‌اند پس از صدو... ادامه »
02
اجرای گذرگاه عابر پیاده در مقابل یادمان شهدای گمنام خیابان قایم‌مقام فراهانی
چکیده: اجرای گذرگاه عابر پیاده در مقابل یادمان شهدای گمنام خیابان قایم‌مقام فراهانی مدیریت و پرسنل منطقه چهار همواره سعی می‌نمایند در جهت پیشبرد اهداف شهرداری اراک با تمام توان قدم بردارند لذا به دنبال بازدیدهای میدانی که به اتفاق مسوولین واحدها در بازه‌های زمانی معین و به صورت مرتب از محدوده خدماتی منطقه به جهت نیازسنجی نوع ارائه خدمات و ... ادامه »
29
اجرای جدول‌گذاری در سطح معابر منطقه4
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: اجرای جدول‌گذاری در سطح معابر منطقه4 قاسمی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک بیان داشت: پس از تأسیس منطقه چهار کلانشهر اراک در تاریخ 1393/10/01 جهت ارتقاء سطح خدمات به شهروندان و سرعت بخشیدن به روند توسعه شهری در تمامی زمینه‌های مرتبط با شهرداری و از جمله پیگیری یکی از مهمترین وظایف عدیده شهرداری‌ها در حوزه ... ادامه »
20
آغاز فعالیت‌های عمرانی منطقه 4 بلافاصله پس از اتمام تعطیلات نوروز
چکیده: مدیریت و پرسنل منطقه 4، به جهت اجرایی نمودن دستورالعمل ستاد استقبال از بهار شهرداری اراک، تا آخرین ساعات سال 95 به منظور ارتقاء سطح منظر شهری، با پیگیری مواردی همچون شناسایی نقاط حادثه‌خیز معابر،به خصوص مسیرهای پرتردد همانند کمربند شمالی ضمن ایجاد سرعت‌گیر و لکه‌گیری آسفالت معابر با تهیه و پخش بیش از 200 تن آسفالت و رنگ‌آمیزی جد... ادامه »
14
تلاش مجدد در حوزه مدیریت درآمد منطقه و تلاش در جهت آزادسازی منابع درآمدی در سال 96
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک ضمن تبریک سال نو به تمامی همکاران خدوم مجموعه شهرداری اراک به ویژه پرسنل منطقه 4 و آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون در سال جدید برای تمام همکاران، به بیان اهداف مدیریت این منطقه در سال جدید پرداخت. ادامه »
25
عملکرد منطقه چهار شهرداری اراک درحوزه خدمات شهری طی سال 95
چکیده: عملکرد منطقه چهار شهرداری اراک درحوزه خدمات شهری طی سال 95 عملکرد منطقه در حوزه تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع 1- پیگیری جهت تدوین منشور اخلاقی در ارتباط با مردم وتشکیل ستاد تکریم ارباب رجوع در این منطقه 2- پیگیری بهبود و اصلاح روش‌های ارائه خدمات به شهروندان 3- سعی درشفاف و مستندسازی نحوه ارائه خدمات 4- تلاش در جهت اطلاع‌رسانی از نحوه... ادامه »
21
کاشت نهال در محوطه منطقه چهار به مناسبت هفته درختکاری
چکیده: به مناسبت هفته درختکاری و سنت حسنه کاشت نهال؛ 16اصله نهال روز پنجشنبه 19اسفند ماه توسط پرسنل منطقه 4 در محوطه ساختمان اداری این منطقه غرص گردید . ادامه »
19
بازدید اعضای کمیته نظارت شورای شهر از منطقه چهار شهرداری
چکیده: جلسه کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر با حضور فاضلی رییس کمیسیون خدمات شهری و شریفی نایب رییس شورای شهر، ساده‌وند مدیر امور شهر، نماینده حوزه معاونت فنی و عمرانی و معاون اجرائی منطقه چهار در منطقه برگزار گردید. ادامه »
19
منطقه چهار شهرداری به استقبال از بهار 1396 می‌رود
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: منطقه چهار در راستای استقبال از بهار 96 یکسری از اقدامات را در دستور کاری خود قرار داده و تمام تلاش بر این است که موارد در دستور کار هر چه سریع‌تر تا قبل از بهار اجرای گردد. ادامه »
08
لکه‌گیری آسفالت معابرمنطقه در راستای بهبود عبور و مرور و زیباسازی منظر شهری قبل از فرا رسیدن تعطیلات نوروز
چکیده: ا توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال 95، بلافاصله پس از پایان عملیات برف‌روبی، اولویت کاری این منطقه رفع و ترمیم تخریب‌های احتمالی وارد شده از سوی ماشین‌آلات برف‌روبی در سطح معابر و تسطیح ترانشه‌های حفر شده از سوی دیگر سازمان‌های خدماتی همچون آب و فاضلاب می‌باشد، در این راستا پس از شناسایی نقاط مورد نظر در سطح معاب... ادامه »
05
افزایش 250 درصدی درآمد منطقه در 9 ماهه سال 95 نسبت به مدت مشابه سال 94
چکیده: بهبود هر چه بیشتر خدمات هم به صورت کیفی و هم به صورت کمی در سایه هم افزایی تمام پرسنل شهرداری در هر جایگاه و مسوولیتی صورت می گیرد. ادامه »
30
آخرین مرحله برف‌روبی و پاکسازی معابر فرعی محدوده منطقه 4
چکیده: طی 24ساعت گذشته آخرین مرحله از برف‌روبی معابر سطح منطقه که از نظر اولویت در دسته معابر فرعی 2 و3 قرار داشتند؛ انجام شد. ادامه »
28
بازدید رییس شورای اسلامی از عملیات برف‌روبی در منطقه 4 شهرداری
چکیده: قاسمی مدیرمنطقه 4 شهرداری اراک، خبر داد: تاج‌آباد رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک چهارشنبه 27 بهمن ماه، از عملیات برف‌روبی خیابان بیست متری میقان وکوچه‌های مرتبط به آن بازدید نمود. ادامه »
27
برف‌روبی شبانه‌روزی معابر منطقه4 شهرداری
چکیده: برف‌روبی شبانه‌روزی معابر منطقه4 شهرداری قاسمی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک، خبر داد: پیرو گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال شروع بارندگی‌ها، اقدام لازم درخصوص اعلام آماده‌باش به معاونت اجرایی صورت گرفت. همچنین جهت استفاده از ادوات و ماشین‌آلات برف‌روبی پیگیری‌های لازم انجام شد و از بدو شروع بارندگی با جدیت شرو... ادامه »
20
تولید19710 کیلوگرم پل فلزی و192 مترمکعب دال بتنی در منطقه چهار
چکیده: جهت تسریع و تسهیل در عبور و مرور شهروندان و جلوگیری از آب گرفتگی معابر در زمان بارندگی‌ها پس از اجرای پروژه ساماندهی جداول معابر، نسبت به ساخت و نصب پل‌های فلزی و دال‌های بتنی به فراخور محل اقدام گردیده است ادامه »
17
آذین‌بندی ساختمان منطقه چهار شهرداری و میادین قرآن و فراهان
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: آذین‌بندی ساختمان منطقه چهار شهرداری و میادین قرآن و فراهان قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر، مدیریت و پرسنل شهرداری منطقه 4 به پیروی ازفرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند (برگزاری دهه فجر، باید مثل برگزاری جشن نیمه شعبان باشد.) سع... ادامه »
09
پخش و توزیع 15154 تن آسفالت در معابر سطح منطقه 4
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: پخش و توزیع 15154 تن آسفالت در معابر سطح منطقه 4 مهندس قاسمی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک گفت: این منطقه در راستای اجرای سیاست‌های عمرانی شهرداری اراک و به منظور بهبود عبور و مرور شهروندان ساکن در محدوده خدمات شهری منطقه و به جهت کاهش گرد وغبار محلی، همچنین تسهیل در عبورخودروها و در نهایت ارتقاء منظر شهری و کسب ر... ادامه »
03
پروژه دور برگردان میدان مقاومت اجرا شد
چکیده: در راستای اجرای برنامه‌های شهرداری اراک به منظور بهبود رفت و آمد شهروندان و همچنین تسهیل و تسریع درعبور خودروها به نحوی که باعث کاهش ترافیک و تصادفات نیز گردد، نسبت به طرح موضوع اجرای دور برگردان قبل از میدان مقاومت اقدام شد. ادامه »
22
نشست هفتگی مدیر و پرسنل شهرداری منطقه 4
چکیده: قاسمی مدیر شهرداری منطقه چهار خبر داد: جلسه هفتگی طبق روال با حضور مسوولین دوایر منطقه برگزار گردید. ادامه »
19
اجرای 6118 متر جدولگذاری در معابر منطقه 4 از ابتدای سال تاکنون
چکیده: طی 9 ماهه سال جاری بالغ بر 2335 مترجداول قدیمی تخریب و برچیده شده و 6118 متر جدولگذاری در معابر محدوده خدماتی منطقه 4 انجام شده که باعث می‌گردد درآینده کمتر با مشکلاتی نظیر آبگرفتگی معابر و بروز حوادث رانندگی که بعضی اوقات ناشی ازآب گرفتگی جداول می‌باشد؛ روبرو شویم. ادامه »
16
طرح ترمیم جداول عرضی معابر و رفع نقایص پل‌ها ودریچه‌های فلزی اجرا شد
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: طرح ترمیم جداول عرضی معابر و رفع نقایص پل‌ها ودریچه‌های فلزی اجرا شد قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک گفت: به منظور بهبود عبور و مرورشهروندان و در راستای تحقق برنامه‌های مجموعه شهرداری که رفع خطر نقاط حادثه‌خیز و همچنین جلوگیری ازآب گرفتگی معابر اصلی در هنگام بارندگی‌ها بنا بر اولویت محل می... ادامه »
11
اصلاح و نوسازی جداول معابر سطح شهر به منظور جلوگیری از آب گرفتگی در مواقع بارندگی
چکیده: قاسمی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد: یکی از مهمترین برنامه‌های کاری شهرداری اراک و به طبع آن منطقه چهار اجرای پروژه جدولگذاری معابر سطح شهر است. ادامه »
07
اقدامات منطقه 4 در راستای مدیریت بارندگی‌های اخیر
چکیده: به علت بارندگی‌های اخیر اکثرکانال‌های حفر شده از سوی شرکت آب و فاضلاب در شهرک‌های قائم و پردیس نشست کرده بود؛ که جهت رفع خطر و ایمن‌سازی محل عبور و مرور شهروندان اقدامات لازم در اسرع وقت صورت پذیرفت. ادامه »
06
برگزاری نشست هفتگی مدیر و پرسنل شهرداری منطقه 4
چکیده: برگزاری نشست هفتگی مدیر و پرسنل شهرداری منطقه 4 صبح روز یکشنبه پنجم دی ماه 95 نشست هفتگی پرسنل منطقه 4 با حضور مهندس قاسمی و مسوولین واحدها برگزار شد. در ابتدای این جلسه قاسمی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد پرسنل که موجب افزایش راندمان کاری منطقه 4 شده است، خواستار ادامه این روند وتکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع شد. در این جلسه ضمن پیگیری چگونگی روند ا... ادامه »
17
رفع خطر و ایمن‌سازی معابر حین بارندگی
چکیده: رفع خطر و ایمن‌سازی معابر حین بارندگی مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد: بر اثر بارندگی محل حفاری‌های شرکت آب و فاضلاب در سی متری میقان -75 متری قائم –و مجتمع جانبازان دچار نشست شد،که در اسرع وقت اقدام لازم جهت رفع خطر از سوی واحد امانی صورت پذیرفت. 
07
بازدید اعضای کارگروه خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اراک از شهرداری منطقه چهار
چکیده: صبح روزسه‌شنبه 6 مهر ماه سال جاری اعضای کارگروه خدمات شهری بازدیدی ازسطح منطقه چهار به عمل آوردند تا مستقیم درجریان فعالیت‌های منطقه و مشکلات پیش‌رو قرار گیرند. ادامه »
21
برگزاری جلسه مشورتی در شهرداری منطقه چهار
چکیده: صبح روزیکشنبه 21 شهریور ماه جلسه مشورتی جهت حل مشکلات منطقه با حضور قاسمی شهردارمنطقه و مسوولین واحدها تشکیل گردید. ادامه »
09
مهمترین فعالیت‌های عمرانی شهرداری منطقه چهاردرسه ماه اول سال جاری
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک خبر داد: شهرداری منطقه چهار در راستای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به همشهریان و عمل به وظایف قانونی خود در سطح منطقه در سه ماه اول سال جاری اقدام به جدولگذاری آسفالت وسنگ فرش خیابان‌ها و پیاده‌روها نموده است. ادامه »
07
برگزاری جلسه کمیته نظارتی شورای اسلامی درشهرداری منطقه چهار و بازدید ازسطح منطقه
چکیده: جلسه کمیته نظارتی شورای اسلامی کلانشهراراک صبح روزپنج شنبه 5 آذرماه در دفتر شهردار منطقه چهار با محوریت بررسی مشکلات شهروندان برگزارگردید ادامه »
26
احداث3000متر سنگفرش پیاده روهای  مقابل ساختمان شورای شهر
چکیده: به منظور زیبای هر چه بهتر و راحتی تردد درمقابل ساختمان شورای اسلامی کلانشهراراک شهرداری اقدام به احداث سنگفرش پیاده رو به متراژ3000 متر شدکه موجب رضایت هرچه بیشترمردم وساکنین شهرک پردیس فاز1 ازاین شهرداری شده است. ادامه »
22
 اجرای 10 هزار مترطول عملیات جدول گذاری در شش ماهه اول سال 94
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک: اجرای 10 هزار مترطول عملیات جدول گذاری در شش ماهه اول سال 94 عابدی مدیر منطقه چهار شهرداری با بیان اينكه اجراي پروژه‌هاي عمراني به عنوان طرح‌هايي براي توسعه و آباداني شهر بسيار حائز اهميت مي‌باشد و شهر تحت تاثير اجراي اين پروژه‌ها تحولات ساختاري مثبتي پيدا مي‌كند، اظهار داشت: در همين راستا م... ادامه »
27
اجرای عملیات جدولگذاری در سطح معابر منطقه چهار
چکیده: مدیر منطقه چهار شهرداری اراک از اجرای عملیات جدولگذاری معابر سطح منطقه به متراژ 1000 متر طول طی سه ماهه آخر سال 93 خبر داد. ادامه »
23
طرح جمع‌آوری ضایعاتی و ساماندهی سنگ‌تراش‌ها به جدیت پیگیری ‌می‌شود
چکیده: حسین عابدی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک در این خصوص گفت: از جمله اقداماتی که در دستور کار این شهرداری قرار دارد طرح جمع‌آوری گاراژهای ضایعاتی در مناطق مسکونی می‌باشد. ادامه »
13
تکریم ارباب رجوع و اجرای نظام الکترونیکی از مهم ترین اقدامات در دستور کار منطقه می باشد
چکیده: حسین عابدی مدیرمنطقه چهار شهرداری اراک، ضمن اشاره به تازه تاسیس بودن این منطقه عنوان نمود: به طور کلی فعالیت های منطقه چهار شهرداری، در دو بخش آغاز گردیده است، بخش اول شامل چینش تمامی نیروهای بخش اداری و امانی با توجه به تخصص و تجربه آنها همچنین تجهیز واحدهای اداری منطقه و بخش دیگر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان از طریق رفع مسائل و مشکلات موجود منطقه... ادامه »
Copyright (c) 2020 شهرداری منطقه 4 اراک    Terms Of Use    Privacy Statement