ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه دی 1392)

21
عملکرد اجرایی منطقه 3 شهرداری اراک
چکیده: ابوالفضل رحیمی معاون اجرایی منطقه 3 شهرداری اراک، در خصوص عملکرد اجرایی این منطقه در یک ماه اخیر، عنوان کرد: زیرسازی پیاده رو مقابل آگاهی (ستاد فرماندهی سابق) به مساحت 500 مترمربع، اجرای رأی انسداد 2 واحد تجاری در بلوار میرزای شیرازی، نمک پاشی و شارژ ایستگاه های نمک و همسطح سازی و مخلوط ریزی نشست های سطح منطقه از جمله اقدامات انجام شده توسط شهرداری... ادامه »
19
گزارش اقدامات منطقه3 شهرداری اراک در خصوص عملیات برف روبی به روایت تصویر
چکیده: پس از بارش برف سنگین در روزهای 15 و 16 دی ماه و تلاش خستگی ناپذیر نیروهای اجرایی منطقه 3 برای پاکسازی معابر اصلی و فرعی ، در روز 18 دیماه ، نوبت به برف روبی کوچه ها ی سطح منطقه رسید . 
17
حذف بروکراسی (تشریفات زائد اداری) از برنامه های آتی منطقه 3
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک به نقش مهمی که سیستم اتوماسیون اداری می تواند در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به مراجعین از طریق تسریع، دقت، امنیت و صرفه جویی در وقت و هزینه داشته باشد اشاره کرد و افزود: از این پس کلیه مکاتبات اداری در شهرداری منطقه 3 بدون کاغذ قابل پیگیری می باشد. ادامه »
08
استقلال مناطق گامی نو در ارائه خدمات حداکثری به شهروندان
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک ضمن بیان مشکلات و نارسایی های فراوانی که در خصوص آسفالت، جدول گذاری و پل سازی در سطح معابر منطقه وجود دارد، عنوان نمود: با توجه به همت بالایی که مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار اراک در خصوص مستقل نمودن مناطق دارند، می توان به برنامه ریزی جامع جهت بهبود فضاهای معابر و رفع کاستی های موجود با تخصیص عادلانه بودجه پر... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین