ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو ماه اسفند 1393)

21
ساماندهی شهرک هجرت به همت شهرداری منطقه پنج
چکیده: ساماندهی شهرک هجرت به همت شهرداری منطقه پنج به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، ساکنین شهرک هجرت که سال ها چشم انتظار توجه به این شهرک بودند و با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کردند، پس از تکمیل جدولگذاری و آسفالت اکثر معابر خاکی قدیمی این شهرک توسط شهرداری، شاهد کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در شهرک هجرت می‌باشند. لازم به ذکر است اقدام... ادامه »
17
مدیریت بحران، یکی از اصول برنامه ریزی مدیریتی کلانشهرها
چکیده: علی حبیبی معاون منطقه پنج شهرداری اراک، آمادگی شهرداری برای مقابله با حوادث غیرمترقبه، به عنوان یکی از اصول مدیریت شهری در کلانشهرها را اجتناب ناپذیر دانست. ادامه »
16
صدور پایان کار آپارتمانی، گام دیگر منطقه پنج در تکریم ارباب رجوع
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک از صدور گواهی پایان کار ویژه آپارتمانها در منطقه پنج خبر داد ادامه »
10
گام جدید منطقه پنج در راستای الکترونیکی شدن کلید خورد
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر بیان داشت: در جایی که در اکثر شهرداریها، هنوز روال دستی و سنتی پرونده های کاغذی، مانع اقدام بر روی پرونده ها بدون حضور ارباب رجوع می باشد و پرونده های شهروندان، در دست ایشان، از این اتاق به آن اتاق جابجا می شود، شهرداری منطقه پنج اراک که از ابتدای سال 1393، پیگیری پرونده ها در غیاب مالکین از طر... ادامه »
06
قهرمانی و نائب قهرمانی تیم شهرداری منطقه پنج در مسابقات فوتسال و والیبال
چکیده: قهرمانی و نائب قهرمانی تیم شهرداری منطقه پنج در مسابقات فوتسال و والیبال مسابقات دهه فجر شهرداری به پایان رسید. در مسابقات والیبال تیم شهرداری منطقه 5 پس از خدمات موتوری بر سکوی دوم ایستاد. شایان ذکر است در مسابقات فوتسال نیز دو تیم شهرداری منطقه 5 و سازمان خدمات موتوری به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و در پایان مسابقات که شهردار ا... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین