ورود |   پنجشنبه 26 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
11

بهره برداری کانال عرضی شهید آنجفی توسط منطقه پنج شهرداری اراک

بهره برداری کانال عرضی شهید آنجفی توسط منطقه پنج شهرداری اراک
به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، ابوالفضل شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در خصوص اتمام و بهره برداری کانال عرضی شهید آنجفی گفت: در حدود ده سال بود که از انتهای خیابان راهزان تا میدان مقاومت در فصل بارندگی با آبگرفتگی شدید و مسدود شدن مسیر مواجه بودیم که با توجه به حجم بالای کار پیمانکاری حاضر به اجرای آن نبود که با همت بخش امانی منطقه پنج این مهم به بهره برداری رسید.شالی بگ خاطرنشان ساخت: این کانال در طول 400 متر و عرض یک متر با عمق 90 سانتی متر حجم بالایی از آبگرفتگی های فصلی را رفع و عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده کاملا مرتفع کرده است.
وی در خصوص رفع مشکل آبگرفتگی که به صورت جدی برای اولین بار در منطقه پنج شهرداری اراک در حال پیگیری و اجرا می باشد گفت: احداث کانال عرضی میدان امام حسین به طول صد متر در مراحل اجرا می باشد که با احداث این کانال مشکل آبگرفتگی کل منطقه به صورت کامل رفع خواهد شد.
شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک افزود: در خصوص ایمن سازی مسیر برای معمولان به طول 300 متر پیاده رو سازی در خیابان جهرم، پارک آزادگان و بازارچه الغدیر و هم سطح سازی صورت گرفته هم چنین در همین راستا حدود 80 تن آسفالت در پارک شهر در خصوص محل تردد به مرکز جامعه معلولان به کار گرفته شد.
ابوالفضل شالی بگ به تعویض جداول در منطقه جهرم، خیابان ادبجو تا سر قایم مقام فراهانی و تعویض رفیوژ بلوار شهرک صنایع که در گذشته باعث تصادف و حادثه شده بود اشاره کرد. وی در انتها به اجرای کف سازی کاروانسرای تقوایی در بازارچه سرپوشیده اراک توسط بخش امانی منطقه پنج شهرداری اراک اشاره نمود.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (77)
کد خبر: 11964
  • بهره برداری کانال عرضی شهید آنجفی توسط منطقه پنج شهرداری اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین