ورود |   پنجشنبه 26 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
11
علی‌اکبر مظفری در خصوص اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در فروردین‌ماه سال 1392 اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله واحد فنی عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است

خلاصه‌ای از عملکرد منطقه سه شهرداری اراک در فروردین ماه سال 92

خلاصه‌ای از عملکرد منطقه سه شهرداری اراک در فروردین ماه سال 92
مدیر منطقه 3 شهرداری اراک خبرداد:
خلاصه‌ای از عملکرد منطقه سه شهرداری اراک در فروردین ماه سال 92
علی‌اکبر مظفری در خصوص اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در فروردین‌ماه سال 1392 اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله واحد فنی عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است.
مدیر منطقه 3 شهرداری اراک در ادامه با اشاره به اقدامات عمرانی صورت گرفته در منطقه 3 شهر اراک بیان داشت: اجرای بند 20ماده 55 قانون شهرداری‌ها در خصوص برخورد و ساماندهی مشاغل مزاحم و موارد رفع سد معبر با هدف ساماندهی نمای شهر از اقدامات منطقه 3 شهرداری اراک می‌باشد.
مظفری رایزنی و هماهنگی با دوایر دولتی(آب، برق، گاز، مخابرات) در خصوص جابه‌جایی تاسیسات شهری به جهت تسهیل در اجرای طرح زیرگذر تقاطع غیرهمسطح خیابان امام خمینی و بلوار میرزای شیرازی را از دیگر اقدامات صورت در فروردین ماه سال جاری گرفته برشمرد.
وی در ادامه به انجام توافقنامه با مالکین 20 پلاک ثبتی واقع در مسیر پروژه تقاطع غیر همسطح میدان فراهان و اجرای طرح بازگشایی تقاطع خیابان شهدا و کوچه شهید چگینی اشاره نمود و آن را از عملکردهای این منطقه عنوان نمود.
مدیر منطقه3 شهرداری اراک در ادامه خاطر نشان ساخت: با توجه به شروع کار عملیات اجرایی تقاطع‌های غیرهمسطح و پروژه‌های عمرانی در سطح شهر اراک، شهرداری منطقه 3 عملیات مثمر ثمری به جهت تسهیل و تسریع در روند اجرای پروژه‌ها صورت داده  تا پروژه‌های مذکور در موعد زمانی مقرر برای استفاده شهروندان به بهره برداری برسد.
مظفری بیان داشت: ادامه عملیات جدول‌گذاری و زیر‌سازی بلوار شهید با‌هنر واقع در کوی قایم و هم‌چنین جدول‌گذاری و زیر‌سازی خیابان جدیدالاحداث جنب مجتمع‌های آلومینیوم واقع در کوی هجرت که با روند بسیار خوبی در فرودین سال 1392 مواجه بوده، جهت رفاه حال شهروندان این منطقه صورت گرفته، از جمله اقدامات شهرداری منطقه 3 در سال جدید بوده است.
وی در پایان با اشاره به اجرای عملیات تعویض جداول میدان علی‌ابن ابیطالب و احداث میدان جدید تقاطع خیابان استاد شهریار و بلوار شهید باهنر ابراز امیدواری نمود و گفت: امید است در سال جدید با همت و تلاشی مضاعف از سوی شهرداری اراک گامی موثر در راستای شهری آباد و زیبا برداشته و در این راستا رضایت حداکثری شهروندان جلب شود.
تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (555)
کد خبر: 1310
  • خلاصه‌ای از عملکرد منطقه سه شهرداری اراک در فروردین ماه سال 92

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین