ورود |   پنجشنبه 26 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
10
حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک در خصوص مهم ترین اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در چند ماه اخیر اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است.

نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 5 در سه ماهه اخیر سال 92

نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 5 در سه ماهه اخیر سال 92

مدیر منطقه 5 شهرداری اراک

نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 5 در سه ماهه اخیر سال 92

حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در خصوص مهم ترین اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در چند ماه اخیر اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات عمرانی صورت گرفته در منطقه 3 شهر اراک افزود: اجرای عملیات جدول گذاری به طول 4700 متر از جمله اقدامات عمرانی این منطقه در سال جاری می باشد که توسط پرسنل خدوم و زحمت کش واحد امانی صورت گرفته است.

مدیر منطقه5 شهرداری اراک در ادامه با اشاره به انجام تعمیرات بیش از 4 هزار متر از جداول سطح منطقه خاطر نشان ساخت: عمده این عملیات در خیابان جهانگیری، کوچه های شهامت، شهید هندودری، کوی فردوس یک و شهرک حمید خیابان سعادت صورت گرفته است.

وی ادامه عملیات جدول گذاری و تعمیرات را در شهرک حمید خیابان استخر اتحاد، خیابان داوران کوچه 12 متری سعادت، شهرک قائم خیابان شهید باهنر، حاشیه میدان فراهان 30 متری میقان و 12 متری مشکانی لاله 9، انتهای بلوار پژوهش و خیابان شن کش عنوان نمود.

آزاد بیان داشت: عملیات جدول‌گذاری در شهرک حمید میدان بهشت و خیابان دکلها جهت رفاه حال شهروندان این منطقه صورت گرفته، از جمله اقدامات عمرانی شهرداری منطقه 5 در چند ماه اخیر بوده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد و گفت: امید است با همت و تلاشی مضاعف از سوی شهرداری اراک گامی موثر در راستای شهری آباد و زیبا و همچنین جلب رضایت حداکثری شهروندان به عنوان اصلی ترین وظیفه شهرداری برداشته شود
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (377)
کد خبر: 1720
  • نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 5 در سه ماهه اخیر سال 92

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین