ورود |   پنجشنبه 26 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
06

شهرداری منطقه 5 اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد

شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد

شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد

این پروژه از ابتدای سال 95 برای اولین بار در شهرداری اراک و به همت معاونت برنامه ریزی شهرداری مرکز، در منطقه 5 کلید خورد.همچنیندر این ممیزی ، مستندات مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2008توسط تیم ممیزی، بررسی و تلاش پرسنل منطقه برای کسب گواهینامه مدیریت کیفیت به ثمر نشست.

در این ممیزی که از ساعت 8 روز یکشنبه 5 شهریور آغاز گردید مستندات ایزو و شرح اقدامات واحد ها در مسیر دریافت iso9001:2008 توسط ممیزان شرکت TUV INTERCERT آلمان مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به عملکرد قابل قبول پرسنل در اولین جلسه ممیزی تاییدیه دریافت گواهی نامه ایزو توسط مهندس کاظمی، سرممیز شرکت مذکور به شهردار منطقه اعلام گردید.

مهندس کاظمی سر ممیز شرکت TUV INTERCERT ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد منطقه در راستای ایجاد سیستم مدیریت کیفیت مباحثی را در زمینه محیط زیست و خدمات شهری، ارتقاء ایزو و بهبود مستمر فرآیند آموزش مطرح کرد.

نادر اخوان، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری اراک ضمن تشکر و خدا قوت به پرسنل منطقه 5 صحبت هایی را در خصوص آموزش متناسب با فعالیت های شهرداری و دانش روز و تلفیق نیروی جوانی و تجربه در جهت پیشرفت شهرداری اراک مطرح کرد.

ابوالفضل شالی بگ مدیر شهرداری منطقه پنج نیزضمن تشکر از تیم مشاور جهت کیفیت بالای ارائه آموزش به پرسنل منطقه، معاونت برنامه ریزی شهرداری مرکز، مدیریت سابق منطقه، شرکت TUV INTERCERT و کارمندان منطقه، اخذ ایزو توسط منطقه 5 را به مجموعه شهرداری اراک تبریک گفت.

مهندس شالی بگ همچنین دریافت این گواهی نامه را گام مهمی در راستای افزایش کیفیت فعالیت های شهرداری در راستای خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد.

حامد آزاد مدیر اسبق منطقه پنج نسبت به سیستمی و الکترونیکی شدن فعالیت های این منطقه از شهرداری ابراز خرسندی کرد و از زحمات معاونت برنامه ریزی در راستای حمایت از بهبود عملکرد شهرداری و مدیریت منطقه پنج به جهت استمرار طرح های پایه ریزی شده و استمرار ایزو در منطقه تشکر کرد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (113)
کد خبر: 9210
  • شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد
  • شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد
  • شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین