ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو نویسنده server)

21
عملکرد اجرایی منطقه 3 شهرداری اراک
چکیده: ابوالفضل رحیمی معاون اجرایی منطقه 3 شهرداری اراک، در خصوص عملکرد اجرایی این منطقه در یک ماه اخیر، عنوان کرد: زیرسازی پیاده رو مقابل آگاهی (ستاد فرماندهی سابق) به مساحت 500 مترمربع، اجرای رأی انسداد 2 واحد تجاری در بلوار میرزای شیرازی، نمک پاشی و شارژ ایستگاه های نمک و همسطح سازی و مخلوط ریزی نشست های سطح منطقه از جمله اقدامات انجام شده توسط شهرداری... ادامه »
17
حذف بروکراسی (تشریفات زائد اداری) از برنامه های آتی منطقه 3
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک به نقش مهمی که سیستم اتوماسیون اداری می تواند در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به مراجعین از طریق تسریع، دقت، امنیت و صرفه جویی در وقت و هزینه داشته باشد اشاره کرد و افزود: از این پس کلیه مکاتبات اداری در شهرداری منطقه 3 بدون کاغذ قابل پیگیری می باشد. ادامه »
08
استقلال مناطق گامی نو در ارائه خدمات حداکثری به شهروندان
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک ضمن بیان مشکلات و نارسایی های فراوانی که در خصوص آسفالت، جدول گذاری و پل سازی در سطح معابر منطقه وجود دارد، عنوان نمود: با توجه به همت بالایی که مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار اراک در خصوص مستقل نمودن مناطق دارند، می توان به برنامه ریزی جامع جهت بهبود فضاهای معابر و رفع کاستی های موجود با تخصیص عادلانه بودجه پر... ادامه »
19
اتمام عملیات جدول گذاری، زیرسازی و پخش آسفالت در سطح منطقه سه
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: منطقه مذکور در راستای وظایف محوله، اقدام به جدول گذاری و زیرسازی کوچه جنب مدرسه استاد شهریار و اقع در خیابان استاد شهریار به طول 300 متر نموده است. ادامه »
10
نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 5 در سه ماهه اخیر سال 92
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک در خصوص مهم ترین اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در چند ماه اخیر اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است. ادامه »
15
ساماندهی خودروهای مصالح‌فروش در ولی‌آباد
چکیده: مظفری مدیر منطقه سه شهرداری اراک ضمن بیان اقدامات صورت گرفته این منطقه در چند ماه اخیر گفت: واحد امانی این منطقه اقدامات مطلوبی را در راستای اهداف این اداره صورت داده که از آن جمله می‌توان به احداث جایگاه اختصاصی جهت استقرار خودروهای مصالح‌فروش در ولی‌آباد اشاره کرد. ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین