ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو نویسنده khabar)

06
شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد
چکیده: شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد این پروژه از ابتدای سال 95 برای اولین بار در شهرداری اراک و به همت معاونت برنامه ریزی شهرداری مرکز، در منطقه 5 کلید خورد.همچنیندر این ممیزی ، مستندات مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2008توسط تیم ممیزی، بررسی و تلاش پرسنل م... ادامه »
05
مسجد محمودیه میزبان دیدار مردمی مدیر منطقه 5 شهرداری
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک ، طی دعوت به عمل آمده از سوی هیات امنای مسجد محمودیه واقع در خیابان آیت اله سعیدی در مراسم نماز جماعت مغرب و عشاء این مسجد حضور یافت ادامه »
24
برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی یوم اله 22 بهمن توسط شهرداری منطقه 5
چکیده: شهرداری منطقه 5 امسال هم، همچون سال های گذشته پذیرایی راهپیمایان یوم اله 22 بهمن بود. ادامه »
17
 آزاد سازی و تخریب یک واحد تجاری در خیابان آیت اله غفاری
چکیده: آزاد سازی و تخریب یک واحد تجاری در خیابان آیت اله غفاری ادامه »
16
آغاز ساماندهی و مناسب سازی مسیرهای عبور عابرین در سطح پیاده رو های منطقه 5
چکیده: بحران ایمنی معابر شهری یکی از مهمترین چالش های شهرهای بزرگ در حفظ ایمنی تردد عابرین، معلولین و جانبازان است. بحث ارتقاء ایمنی معابر و ارائه راهکارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر حوادث و سوانح ترافیکی از مسائل مهمی است که همواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است ادامه »
15
کسب عناوین نائب قهرمانی و سومی مسابقات شنای شهرداری کلانشهرهای کشور برای نمایندگان منطقه 5
چکیده: رقابت های شنای شهرداری کلانشهرهای کشور با حضور 5  تیم  به مدت 2 روز در همدان برگزار شد که در پایان تیم شهرداری اراک با کسب 2 عنوان توسط نمایندگان منطقه 5 به کار خود پایان داد ادامه »
06
اتمام عملیات جدولگذاری و حل مشکل آب گرفتگی در معابر منطقه 5
چکیده: معاون اجرایی منطقه 5 از جدولگذاری و اصلاح شیب جداول در سطح منطقه خبر داد و گفت: اجرای پروژه های عمرانی به عنوان طرح هایی برای توسعه و آبادانی شهر بسیار حائز اهمیت می باشد و شهر تحت تاثیر اجرای این پروژه ها تحولات ساختاری مثبتی پیدا می کند ادامه »
04
پایان عملیات عمرانی ساماندهی گورستان قدیمی ار اک به همت شهرداری منطقه پنج
چکیده: سرانجام پس از ماه ها تلاش بی وقفه حوزه های مختلف شهرداری اراک با محوریت منطقه پنج، ساماندهی گورستان قدیمی اراک به پایان رسید. این گورستان که پیش از انجام ساماندهی توسط منطقه، معضلی برای ساکنین محله بود، اکنون به محل تعاملات اجتماعی سالم مبدل گشته است ادامه »
11
دفاتر پیشخوان شهرداری، گام جدید منطقه پنج در راستای تکریم مراجعین
چکیده: شهرداری منطقه پنج در زمینه شهرسازی، با ایجاد زیرساخت تخصصی و الکترونیکی، از ماه ها پیش، خود را از سایر مناطق شهرداری اراک متمایز ساخته و بر این اساس، با پیگیری غیابی و بدون کاغذ پرونده ها از طریق اسناد و کارتابل های الکترونیکی، گامی بلند را در راستای تکریم مراجعین برداشته و به لحاظ فنی، پیش درآمد واگذاری قسمتی از خدمات را به بخش خصوصی مهیا ساخته اس... ادامه »
01
چکیده: سه شنبه سی ام تیر ماه مسابقات شنای انتخابی کلانشهرهای کشور به مناسبت عید سعید فطر در مجموعه ورزشی شهرداری برگزار گردید ادامه »
21
بهسازی، نوسازی و ساماندهی قبرستان قدیمی اراک و پارک شهر
چکیده: قبرستان قدیمی شهر اراک واقع در مجاورت پارک شهر و مصلای شهر اراک، مورد بازسازی قرار می گیرد. ادامه »
21
فرصت استثنایی برای ساکنین خیابانهای شهید ادبجو و جوادالائمه (ع) در منطقه پنج
چکیده: براساس مصوبات کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی اراک و شورای اسلامی شهر فرصتی استثنائی برای املاک واقع در طرح تعریض خیابانهای شهید ادبجو و جوادالائمه (ع) مهیا شده است. ادامه »
24
بازدید کمیسیون نظارت شورای شهر از منطقه سه
چکیده: اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر اراک طی بازدیدی از ساختمان اداری منطقه سه و سپس معابر سطح این منطقه، عملکرد منطقه سه شهرداری اراک را مورد ارزیابی قرار دادند ادامه »
22
راهکارهای ارتقا اجرائیات در منطقه سه شهرداری اراک
چکیده: حامد آزاد مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، خبر داد: شهرداری منطقه سه دوشنبه 19 خرداد ماه میزبان مدیر و پرسنل اداره اجرائیات (پلیس ساختمانی) شهرداری بود. ادامه »
12
منطقه سه متمایز از سایر مناطق شهرداری اراک با تجهیز به نرم افزار ArcGIS
چکیده: ArcGIS نرم افزاری است که به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی، اطلاعات مکانی و داده های توصیفی را برای ایجاد نقشه ها، جداول و نمودارها به کار گیرند. این نرم افزار با تکیه بر مکان داده ها بر روی نقشه، ابزارهای لازم را برای جستجو، تحلیل و نمایش نتایج را با دقت مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد. ادامه »
03
بازدید دانشجویان رشته معماری شهری از شهرداری منطقه سه
چکیده: حامد آزاد مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، خبر داد: طی دو روز گذشته، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده از سوی اساتید دانشگاه علمی- کاربردی اراک، جمعی از دانشجویان رشته معماری شهری از مراحل صدور پروانه و گواهی های ساختمانی شهرداری منطقه سه بازدید نمودند و با روند اداری پرونده های شهرداری آشنا شدند. ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین