ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات

(آرشیو نویسنده arak)

28
گزارش تصویری از عملکرد عمرانی اخیر منطقه پنج شهرداری اراک
چکیده: گزارش تصویری از عملکرد عمرانی اخیر منطقه پنج شهرداری اراک
24
اجرای طرح جهادی در منطقه پنج شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ ابوالفضل شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در خصوص آخرین اقدامات این منطقه گفت: طرح جهادی در ابتدای خیابان دانشگاه جنب مسجدالمهدی با اجرای رنگ‌آمیزی جداول، احداث فضای سبز، لکه‌گیری آسفالت، پاکسازی و ... آغاز شده است. مدیر منطقه پنج شهرداری لکه‌گیری و آسفالت شهرک الغدیر جنب... ادامه »
03
صدور 66 پروانه ساختمانی در شش ماه نخست سال 97
چکیده: شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک در گزارشی به ارایه عملکرد منطقه در شش ماه نخست سال جاری در کلیه حوزه‌های کاری منطقه پرداخت و بیان داشت: صدور 66 پروانه ساختمانی (اعم از مسکونی و تجاری)، صدور 8 مورد اخطاریه بند 14 ماده 55 قانون شهرداری‌ها مبنی بر وجود املاکی که دارای دیوار شکسته و خطر جانی برای عابرین و وسائط نقلیه داشته، صدور 16 مورد اخطاریه... ادامه »
17
تخریب شش ملک در منطقه پنج شهرداری
چکیده: شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک خبر داد: در راستای طرح بازگشایی خیابان سیدالشهدا و تردد روان در ادامه این مسیر و متصل شدن خیابان سیدالشهدا به خیابان دانشگاه تعداد 6 ملک مسکونی توسط اداره املاک تملک شده و با همت و تلاش واحد اجرایی شهرداری منطقه 5 تخریب و در مدت زمان دو روز کاری تعداد 110 سرویس 1450 تن نخاله‌های ساختمای به مرکز دفن انتقال شد... ادامه »
19
بازدید میدانی مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک از خیابان آیت‌ا... سعیدی در منطقه 5
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک در این بازدید اظهار نمود: نسبت به آسفالت و رعایت شیب معبر جنب مسجد این محل، همچنین نسبت به پیاده‌روسازی و تعمیر و بازسازی جداول معابر اصلی اقدامات لازم صورت پذیرد. وی خاطرنشان ساخت: می‌بایست شهرداری منطقه مکاتبه‌ای با اداره مخابرات جهت نصب دکل مخابراتی در منزل مسکونی و همچنین در خصوص نامگذاری دو کوچه... ادامه »
10
اجرای عملیات تخریب و خاکبرداری دیواره‌های محوطه سازمان قدیم زیباسازی پارک شهر
چکیده: سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک خبر داد: ادامه »
05
بازدید اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از شهرداری منطقه پنج
چکیده: صبح امروز اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از شهرداری منطقه پنج بازدید نمودند. در این بازدید؛ شالی بگ شهردار منطقه به ارایه گزارشی از فعالیت‌های منطقه پیرامون سهولت در دسترسی در امورات ارباب رجوع، تملک و پیگیری ادامه کار در خصوص بازگشایی و نوسازی خیابان شهید فردین‌پور و اجرای طرح جهادی پاکسازی و پالایش منظر شهری در سطح منطقه پرداخت و اعضای ... ادامه »
27
طرح پویا نمودن معابر منطقه در حال پیگیری است
چکیده: شهردار منطقه پنج شهرداری اراک اعلام کرد ادامه »
06
برگزاری ملاقات مردمی شهردار منطقه پنج با شهروندان
چکیده: در راستای تکریم ارباب رجوع و حل مسایل و مشکلات ایشان در خصوص مسایل شهری و همچنین با تاکیدی که مهندس تاجران شهردار اراک در خصوص توجه به ارباب رجوع دارد، شهرداری منطقه اقدام به برگزاری جلسات ملاقات مردمی نموده است. در این جلسات تمامی سعی و تلاش به کارگرفته شده که امورات ارباب رجوع در اسرع وقت انجام شود.
06
نشست صمیمی شهردار منطقه پنج با نمازگزاران مسجد امام حسین(ع) شهرک امیرکبیر
چکیده: ابوالفضل شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک با حضور در مسجد امام حسین(ع) شهرک امیرکبیر به بحث و گفتگو با شهروندان پیرامون رعایت نکات ایمنی در برابر زلزله با توجه به قرارگیری در هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی پرداخت. وی همچنین به ارایه نکاتی در خصوص روش‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و رعایت معیارهای فنی در سازه‌ها و روشهای م... ادامه »
30
ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻃﺮﺡ ﺟﻬﺎﺩﯼ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ منطقه پنج اراک
چکیده: شالی بگ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ منطقه پنج گفت: به دنبال سیاست های شهرداری در اجرای عملیات جهادی در مورخ 23 و 24 آذر ماه سال جاری با بسیج و تجهیز کلیه عوامل اجرایی و خدماتی شامل حوزه های خدمات شهری، عمران، ترافیک، فضای سبز، پسماند و اجرائیات، اقدام به پاکسازی، ترمیم و بهسازی معابر و خیابان های منطقه نمودند. وی افزود: در این طرح واحدهای خدمات شهری، فضای سبز و عمران ... ادامه »
02
احداث میدان در بلوار پژوهش و شهید قریشی
چکیده: مدیر منطقه پنج خبرداد: ادامه »
02
برگزاری جلسه ساماندهی دست‌فروشان و رفع سدمعبر در منطقه پنج
چکیده: جلسه ساماندهی دست فروشان با هدف کاهش سدمعابر عمومی در منطقه 5 شهرداری برگزار گردید. شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری در این جلسه بر ضرورت جمع‌آوری دست‌فروشان و چرخ‌های طوافی در سطح منطقه و فراهم ساختن مکانی جهت ساماندهی ایشان و كاهش سدمعبر تاكید كرد. در این جلسه حول محورهای مختلف از جمله میوه‌فروش‌های سیار، سدمعبر مغازه&zwn... ادامه »
20
پاکسازی نخاله‌های املاک تملک شده در خیابان شهید فردین‌پور
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری: ادامه »
16
منطقه آمادگی احداث مسیر دوچرخه‌سواری را دارد
چکیده: مدیرمنطقه پنج شهرداری اراک: ادامه »
14
بازدید مهندس تاجران از خیابان شهید فردین‌پور و بازار اراک
چکیده: شهردار اراک از خیابان شهید فردین‌پور بازدید کرد و مشاوره‌های لازم جهت اولویت تملک مورد مسیری را ارائه نمود وی در حین بازدید به صحبت‌های ساکنین گوش سپرد و دستورات لازم جهت حل مشکلات و مسائل را عنوان کرد، در این خلال در خصوص بهبود شرایط پیاده‌روهای خیابان نیز نکاتی را یادآور شد. تابلوهایی که مجوز گرفته بودند و آماده اجرای طرح شدن... ادامه »
10
فعال‌سازی آبنماها در میادین و پارک‌های منطقه در دستور کار است
چکیده: ابوالفضل شالی بگ مدیرمنطقه پنج شهرداری اراک در خصوص بازدید از آبنمای پارک‌ها و میادین منطقه اظهار داشت: در این بازدید که به اتفاق کارشناسان منطقه 5 صورت گرفت؛ نقایص آبنماها بررسی و مقرر شد جهت فعال‌سازی آنها رفع شود. وی ادامه داد: در این بازدید آبنمای پارک شهر، پارک‌های کوی هجرت، میدان‌های امام حسین و البرز بررسی شدند. شالی بگ... ادامه »
08
انتصاب در شهرداری منطقه پنج
چکیده: شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک خبر داد: در راستای استفاده از توانایی‌های بانوان، این منطقه از بانوان در پست‌های اجرایی شهرداری منطقه پنج استفاده خواهد کرد. وی افزود: مسوولیت کمیسیون‌های ماده 100 شهرداری به سعیده سادات سجادی از نیروهای جوان و تحصیل کرده خود ابلاغ شد.
22
آغاز اجرای جدولگذاری در سطح منطقه 5
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک از آغاز عملیات جدولگذاری در سطح منطقه خبر داد. ابوالفضل شالی‌بگ عنوان کرد: جدولگذاری و ایجاد بستر مناسب جهت تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده و سواره و زیباسازی شهر همواره از اهم فعالیت‌های شهرداری منطقه پنج بوده و هم اکنون جدولگذاری خیابان‌های 12 متری فردوسی، آیت‌اله سعیدی و جوادالائمه در دستور کار این من... ادامه »
28
آغاز عملیات جدول‌گذاری در سطح منطقه پنج
چکیده: شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک بیان داشت: پس از بررسی های صورت گرفته توسط عوامل اجرایی منطقه در خصوص خیابان 17 متری شهید توکلی و درخواست ساکنین، عملیات جدولگذاری و آسفالت پیاده رو های خیابان مذکور آغاز گردید. وی افزود:عملیات جدولگذاری خیابان مذکور به طول 1000 متر در حال اجرا می باشد و در پیاده رو های نیازمند به آسفالت نیز لکه گیری صورت می پذی... ادامه »
29
جدول‌گذاری و توزیع آسفالت در منطقه پنج شهرداری
چکیده: ابوالفضل شالی‌بگ مدیر منطقه پنج اراک،  اجرای عملیات زیرسازی، آسفالت و جدول‌گذاری خیابان‌ها و معابر سطح منطقه خبر داد. وی افزود: هدف از اجرای این طرح را مناسب ‌سازی خیابان‌ها، پیاده‌روها و جداول حاشیه خیابان‌های شهر و تسهیل در تردد و عبور و مرور ذکر کرد. مدیر منطقه 5 شهرداری اراک، ادامه داد: اصلاح شکل هندسی ... ادامه »
26
برگزاری برنامه چارسوق همدلی به میزبانی شهرداری منطقه پنج
چکیده: در راستای جشن چارسوق همدلی در پارک ملت واقع در میدان سرداران مدیر منطقه پنج شهرداری اراک میزبان همشهریان اراکی بود. ابوالفضل شالی بگ در این خصوص اظهار داشت: این جشن که با هدف افزایش رابطه صمیمانه بین شهرداری و مردم برگزار گردید مورد استقبال عموم حاضرین در پارک قرار گرفت، استقبال بسیار پرشکوه مردم از مراسم که باعث خرسندی برگزار کنندگان و افزایش انگ... ادامه »
13
عملکرد واجد اجرایی منطقه در راستای تحقق اهداف عمرانی و ارائه خدمات به شهروندان
چکیده: ابوالفضل شالی‌بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک طی گزارشی به ارائه عملکرد واحد اجرایی منطقه در خرداد ماه سال جاری پرداخت و اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف عمرانی منطقه و ارائه خدمات حداکثری به شهروندان ساکن در منطقه پنج شهری، در خرداد ماه سال جاری اقداماتی از قبیل اجرای جدول کتابی در شهرک بعثت فاز2 کوچه‌های رشادت به متراژ 330 متر طول، پیاده... ادامه »
27
عوامل اجرایی شهرداری در پاکسازی معابر از هیچ تلاشی فروگذار نبودند
چکیده: با توجه به بارش حجم وسیع برف در شهر اراک که ارتفاع آن به حدود 75 سانتی‌متر رسید عوامل اجرایی منطفه 5 همراه و همگام با سایر مناطق جهت خدمت‌رسانی به شهروندان و پاکسازی معابر جهت تردد آسان شهروندان از همان ساعات ابتدایی بارش در سطح شهر حضور بهم رساندند و در ابتدای امر اقدام به پاکسازی میادین و معابر اصلی نمودند و انصافا در این راه از هیچ&zwn... ادامه »
13
بازدید اعضای کمیته نظارت شورای شهر از منطقه پنج شهرداری
چکیده: جلسه کمیته نظارتی شورای شهر با حضور آجرلو، فاضلی و شریفی از اعضای شورای شهر، آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری، ساده‌وند مدیر امور شهر شهرداری، نماینده حوزه معاونت فنی و عمرانی و معاون اجرایی منطقه پنج برگزار گردید. ادامه »
25
اجرای سنگفرش در نقاط مختلف منطقه پنج
چکیده: مدیرمنطقه پنج شهرداری اراک خبر داد: در راستای ارتقای سطح کیفی معابر عابرین پیاده و بهسازی بلوارها و مناظر شهری، طی هماهنگی به عمل آمده با حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری مرکز و سازمان ترافیک شهرداری انجام شد. ادامه »
25
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی  HSEدر منطقه پنج
چکیده: جلسه کارگروه تخصصی HSE شهرداری اراک با حضور شهردار منطقه پنج، مسوول حفاظت بهداشت و ایمنی شهرداری اراک و مسوولین HSE منطقه پنج تشکیل گردید. ادامه »
12
شهرداری منطقه پنج اراک میزبان شهردار یزد و هیئت همراه
چکیده: صبح روز پنجشنبه نهم دی ماه 1395، شهرداری منطقه پنج اراک میزبان مهندس محمدرضا عظیمی‌زاده، شهردار محترم یزد و هیئت همراه ایشان بود. ادامه »
26
بازتاب روند الکترونیکی شهرداری منطقه پنج در خارج از استان
چکیده: پیشگامی شهرداری منطقه پنج در نظام الکترونیکی و تخصصی شهرسازی، شاخصی در بین سایر مناطق شهرداری اراک می باشد که با روندی رو به جلو، پس از عبور از نظام سنتی و نیمه سنتی در داخل منطقه، پیش قراول استقرار نظام برون‌سپاری خدمات شهرداری به بخش خصوصی با اتکا به ارتباط الکترونیکی و نظام تخصصی گردیده است. ادامه »
24
جلسه ستاد زمستانه در شهرداری منطقه 5
چکیده: همزمان با نزدیک شدن به فصل سرما و به منظور آمادگی لازم جهت بارش‌های احتمالی و جلوگیری از بروز هرگونه بحران و حادثه، جلسه‌ای با حضور حامد آزاد مدیرمنطقه، حسین ساده‌وند مدیر امور شهر شهرداری اراک، نمایندگان سازمان‌های خدمات موتوری، پسماند و عوامل اجرایی منطقه پنج برگزار شد. ادامه »
27
برگزاری اولین جلسه کمیته HSE  منطقه 5
چکیده: اولین جلسه خارج از سازمان کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار به دعوت مدیر منطقه و با حضور مسوول بهداشت حرفه ای و HSE  ، اعضای HSE شهرداری منطقه پنج به همراه نماینده تام الاختیار شهردار در این کمیته برگزار گردید. ادامه »
15
آغاز اجرای سنگفرش خیابان آیت اله غفاری
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر از آغاز عملیات پیاده رو سازی در لاین شمالی خیابان آیت اله غفاری خبر داد. ادامه »
16
اصلاح معابر، بازسازی و تغییر اندازه عرضی خیابان ارغوان
چکیده: با توجه به تخریب و فرسوده شدن جداول بلوار خیابان ارغوان و خیابانهای اطراف آن و خطرات پیش آمده در خصوص تردد خودرویی و از بین رفتن فضای سبز و درختان میان بلواری، شهرداری منطقه 5 اقدام به بازسازی و تغییر اندازه عرضی خیابان نمود. ادامه »
11
ایجاد یک لاین پیاده رو در حاشیه میدان امام حسین (ع)
چکیده: با توجه به نیاز شهروندان به وجود یک مسیر دسترسی در حاشیه میدان امام حسین (ع)، اقدام به احداث یک لاین جدید پیاده رو به عرض 20/2 در حاشیه میدان امام حسین (ع) جهت تسهیل در تردد فردی ساکنین اطراف میدان کرد. ادامه »
23
حضور نمایندگان شهرداری اراک در نهمین نشست شهرداران مناطق کلانشهرهای کشور
چکیده: نهمین نشست شهرداران مناطق کلانشهرهای کشور در روزهای 22 و 23 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرداری تهران برگزار گردید. ادامه »
17
ملاقات شهردار منطقه 5 با نمازگزاران مسجد امام حسین (ع)
چکیده: حامد آزاد شهردار منطقه 5 اراک به منظور دیدار با مردم و بررسی مشکلات و معضلات شهروندان ساکن در کوی الغدیر و رسیدگی به درخواست های آنان، همزمان با برپایی نماز مغرب و عشاء در مسجد امام حسین (ع) جنب میدان امام حسین (ع) حضور یافت. ادامه »
13
افزایش ساعت کاری پرسنل منطقه 5 در ماه پایانی سال
چکیده: با توجه به افزایش حجم پرونده های فنی و شهرسازی در ماه پایانی سال و ضرورت ارائه خدمات کامل به شهروندان و همچنین تاکید شهردار بر تکریم ارباب رجوع، ساعت کار اداری منطقه پنج شهرداری از دهم تا پایان اسفند ماه ساعت 17 اعلام شد. ادامه »
31
ادامه عملیات حفاری و اجرای کانال انتقال آب‌های سطحی در انتهای کوی هجرت
چکیده: در پی مشکلاتی که آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در اراضی زراعی اداره اوقاف واقع در انتهای شهرک هجرت و شهرک جوادیه ایجاد می‌نمود، در تابستان سال گذشته حوزه معاونت اجرایی منطقه پنج، حفاری و اجرای کانال و لوله‌گذاری برای ساماندهی این محدوده را آغاز نمود. ادامه »
29
شروع عملیات جدولگذاری در سطح منطقه پنج
چکیده: معاون اجرایی منطقه پنج در خصوص شروع پروژه جدولگذاری در سطح منطقه پنج بیان داشت: با توجه به آغاز سال 94 و برداشت‌های انجام شده توسط واحد عمران منطقه و نیازسنجی‌های انجام شده عملیات اجرایی جدولگذاری درسه فاز شروع شده است. ادامه »
21
ساماندهی شهرک هجرت به همت شهرداری منطقه پنج
چکیده: ساماندهی شهرک هجرت به همت شهرداری منطقه پنج به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، ساکنین شهرک هجرت که سال ها چشم انتظار توجه به این شهرک بودند و با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کردند، پس از تکمیل جدولگذاری و آسفالت اکثر معابر خاکی قدیمی این شهرک توسط شهرداری، شاهد کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در شهرک هجرت می‌باشند. لازم به ذکر است اقدام... ادامه »
17
مدیریت بحران، یکی از اصول برنامه ریزی مدیریتی کلانشهرها
چکیده: علی حبیبی معاون منطقه پنج شهرداری اراک، آمادگی شهرداری برای مقابله با حوادث غیرمترقبه، به عنوان یکی از اصول مدیریت شهری در کلانشهرها را اجتناب ناپذیر دانست. ادامه »
16
صدور پایان کار آپارتمانی، گام دیگر منطقه پنج در تکریم ارباب رجوع
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک از صدور گواهی پایان کار ویژه آپارتمانها در منطقه پنج خبر داد ادامه »
10
گام جدید منطقه پنج در راستای الکترونیکی شدن کلید خورد
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر بیان داشت: در جایی که در اکثر شهرداریها، هنوز روال دستی و سنتی پرونده های کاغذی، مانع اقدام بر روی پرونده ها بدون حضور ارباب رجوع می باشد و پرونده های شهروندان، در دست ایشان، از این اتاق به آن اتاق جابجا می شود، شهرداری منطقه پنج اراک که از ابتدای سال 1393، پیگیری پرونده ها در غیاب مالکین از طر... ادامه »
06
قهرمانی و نائب قهرمانی تیم شهرداری منطقه پنج در مسابقات فوتسال و والیبال
چکیده: قهرمانی و نائب قهرمانی تیم شهرداری منطقه پنج در مسابقات فوتسال و والیبال مسابقات دهه فجر شهرداری به پایان رسید. در مسابقات والیبال تیم شهرداری منطقه 5 پس از خدمات موتوری بر سکوی دوم ایستاد. شایان ذکر است در مسابقات فوتسال نیز دو تیم شهرداری منطقه 5 و سازمان خدمات موتوری به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و در پایان مسابقات که شهردار ا... ادامه »
23
شهرداری منطقه پنج، پذیرای سیل انبوه راهپیمایان 22 بهمن
چکیده: به گزارش روابط عمومی منطقه 5 شهرداری اراک، با توجه به اینکه بخشی از مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن در محدوده منطقه پنج واقع است، این منطقه با احداث و استقرار دو غرفه در مسیر راهپیمایی، روز گذشته از مردم شریف اراک در مسیر راهپیمایی پذیرایی نمود. ادامه »
19
افزایش ایمنی خیابان قائم مقام مقابل مجموعه ورزشی شهرداری
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: با توجه به وجود دوربرگردان غیر ایمن بلوار خیابان قائم مقام در محدوده ورودی مجتمع ورزشی شهرداری، طی مصوبه شورای ترافیک شهرستان اراک، با جمع آوری این دوربرگردان، تقاطع مذکور ایمن می گردد. ادامه »
19
منطقه پنج قهرمان مسابقات فوتسال جام دهه فجر شد
چکیده: سرانجام مسابقات فوتسال جام دهه فجر به پایان رسید و تیم شهرداری منطقه پنج توانست با 29 گل زده و تنها یک گل خورده مقتدرانه به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند. ادامه »
05
لکه گیری کامل شهرک امیر کبیر و صنایع
چکیده:  معاون اجرایی شهرداری منطقه پنج از لکه گیری کامل معابر و پیاده روهای شهرک های امیرکبیر و صنایع در روزهای اخیر خبر داد. ادامه »
27
تعامل شهرداری منطقه پنج و نیروی انتظامی
چکیده: روز سه شنبه 22 دی ماه 1393، ریاست کلانتری 11 آزادی، میزبان شهردار و معاون اجرایی منطقه پنج و مدیرانی از اداره کل بازرسی استان، اداره ثبت احوال و اداره زندان ها بود. ادامه »
20
پیاده رو خیابان لعلی سنگ فرش شد
چکیده: مسعود آقا زیارتی معاون اجرایی منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر گفت: با توجه به عدم راه اندازی کامل واحد امانی منطقه چهار و کمبود نیروی این منطقه، جداول فرسوده هر دو لاین خیابان لعلی توسط پیمانکار منطقه پنج تعویض شد و پیاده رو های آن نیز در حال اجرای سنگ فرش می‌باشد. ادامه »
08
منطقه پنج، الگویی برای نظام الکترونیکی
چکیده: صبح یکشنبه هفتم دی‌ماه 1393، منطقه پنج شهرداری اراک، میزبان نمایندگانی از شهرداری همدان بود. در این دیدار که تعدادی از مدیران شهرداری مرکز همدان از حوزه های معاونت شهرسازی و برنامه ریزی این شهرداری حضور داشتند، نحوه صدور پروانه، گواهی و پاسخ به استعلامات شهرسازی، براساس سیستم نرم افزاری و کارتابل‌های الکترونیکی و بدون حضور و پیگیری شهروند... ادامه »
06
ترمیم آسفالت کمربندی شمالی
چکیده: مسعود آقا زیارتی معاون اجرایی منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ترمیم آسفالت کمربندی شمالی حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا ورودی خیابان حضرت امام خمینی(ره)، از اول دی ماه سال جاری آغاز و ادامه دارد ادامه »
04
اراضی عباس آباد اراک، ساماندهی می شود
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک از انعقاد قرارداد با شرکت مهندسین مشاور نقشه برداری «شهباز نقشه» برای ساماندهی اراضی 90 هکتاری واقع در شمال غربی میدان فراهان، موسوم به اراضی عباس آباد خبر داد. ادامه »
01
تکمیل عملیات عمرانی خیابان های شورا، 12 متری سعادت، مطهری و رهبر
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: براساس گزارشات مردمی و بازدید مستمر و هماهنگی های لازم با حوزه معاونت فنی و عمرانی مرکز و سازمان عمران شهرداری اراک تعویض جداول خیابان 12 متری سعادت، مرمت جدولگذاری خیابان شورا و آسفالت خیابان های شهید مطهری و رهبر به پایان رسید. ادامه »
17
مشکل آب های سطحی انتهای کوی هجرت حل می شود
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: از مدت ها پیش، به دلیل جوابگو نبودن جداول نهری انتهای کوی هجرت برای حجم آب حاصل از بارندگی، آب از مسیر خود به مزارع اداره اوقاف سریز می شده و این موضوع به دلیل وجود ضایعات و پسماندهای شهری که در طول مسیر عبوری، به آب حاصل از بارندگی اضافه می شد، موجب اعتراض مسوولین اوقاف بود. ادامه »
06
منطقه پنج، پیشگام در حرکت به سمت نظام الکترونیکی
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک روز سه شنبه 4 آذر ماه سال جاری با حضور در صحن شورای اسلامی شهر اراک، در راستای پیشبرد شهرداری اراک به سمت نظام تخصصی و الکترونیکی در نحوه ارائه خدمات اداری به شهروندان، به بیان گزارشی از اقدامات انجام گرفته در منطقه پنج پرداخت. ادامه »
13
اقدامات در دست اجرای شهرداری منطقه سه
چکیده: حامد آزاد مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، در خصوص اقدامات در دست اجرای این منطقه عنوان کرد: پس از یک سال و نیم رکود عمرانی در منطقه سه از اواسط تیر ماه سال جاری جدولگذاری زیرسازی و آسفالت در این منطقه آغاز شد. ادامه »
20
منطقه سه، پیشرو در طرح تکمیل مکانیزاسیون خدمات شهری
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه اراک، شهردار این منطقه در روز پنجشنبه 16 مرداد 93، میزبان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بود. ادامه »
29
میزان موفقیت طرح تکریم مراجعین در منطقه3
چکیده: چند صباحی است که در منطقه سه شهرداری اراک به همت مدیر این منطقه طرحی نوین با شعار تکریم ارباب رجوع به اجرا درآمده است. اگر چه این طرح با تلاش پیگیر پرسنل زحمتکش منطقه، علی رغم فقدان شدید امکانات حمایتی، ماههای نخستین خود را تجربه می کند، ولی از گوشه و کنار، زمزمه هایی مبنی بر قفل شدن کار با این طرح به گوش می رسد. ادامه »
24
54 مورد پروانه ساختمانی در منطقه سه صادر شده است
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک طی اعلام گزارشی از صدور 54 مورد پروانه ساختمانی طی بازه زمانی شش ماهه دوم سال 92 و سه ماهه اول سال جاری خبر داد و اظهار داشت: صدور 282 مورد مجوز اتمام بنا و عدم خلاف، 15 مورد اصلاحیه اتمام بنا، 200 مورد مجوز آب و فاضلاب و گاز و حفاری از دیگر اقدامات منطقه طی مدت مذکور بوده است. ادامه »
07
دعوت هیئت امنای مسجد چهارده معصوم از مدیر و مسوولین شهرداری منطقه 3
چکیده: شب گذشته بنا به دعوت اعضای هیئت امنای مسجد چهارده معصوم واقع در کوی قائم (عج) شهر اراک، مدیر منطقه 3 به همراه جمعی از معاونین و مسوولین منطقه، در جمع نمازگزاران این مسجد حاضر شد. ادامه »
04
بررسی مشکلات مجتمع مسکونی المپیک (ورزشکاران)
چکیده: روز گذشته جلسه ای درخصوص رفع مشکلات مجتمع ورزشکاران واقع در کوی فردوس با حضور هئیت امنای این مجتمع در دفتر شهردار منطقه 3 برگزار گردید. ادامه »
02
آغاز نهضت آسفالت معابر در منطقه سه به روایت تصویر
چکیده: آغاز عملیات آسفالت در خیابان آیت‌اله سعیدی و شهرک پردیس توسط منطقه سه
27
با شروع سال جدید طرح تکریم ارباب رجوع در منطقه سه کلید خورد
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، اولین مرحله طرح تکریم ارباب رجوع از ابتدای سال جاری در منطقه سه جهت رفاه حال شهروندان فهیم منطقه آغاز به کار کرد. ادامه »
13
خدمات رسانی شهرداری منطقه 3 به شهروندان
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 اراک، در روزهای آغازین اسفندماه، واحد اجرایی شهرداری منطقه 3 ،با حداکثر توان و نیرو به فعالیت های خود ادامه می دهد تا بتواند رضایت شهروندان را درخصوص ترمیم و بازسازی معابر و خیابان های منطقه جلب کند. ادامه »
04
گزارش تصویری نشست صمیمانه مدیر شهرداری منطقه 5
چکیده: نشست صمیمانه مدیر شهرداری منطقه 5 با نمازگزاران مسجد فتح المبین واقع در خیابان جهانگیری , 10متری رهبر در تاریخ 3 اسفند ماه سال 92
23
گزارش تصویری برپایی ایستگاه نقاشی توسط شهرداری منطقه 5 در روز راهپیمایی 22بهمن
چکیده: گزارش تصویری برپایی ایستگاه نقاشی کودکان و پذیرایی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن توسط شهرداری منطقه 5
10
دیدار صمیمی مدیر منطقه 3 با قشر زحمت کش کارگری
چکیده: مهندس حامد آزاد مدیر شهرداری منطقه 3 اراک صبح دیروز چهارشنبه 9 بهمن 1392 طی بازدید از حوزه معاونت اجرایی منطقه 3، با کارگران زحمت کش کارگاه امانی این منطقه، نشستی دوستانه بر قرار نمود. ادامه »
19
گزارش اقدامات منطقه3 شهرداری اراک در خصوص عملیات برف روبی به روایت تصویر
چکیده: پس از بارش برف سنگین در روزهای 15 و 16 دی ماه و تلاش خستگی ناپذیر نیروهای اجرایی منطقه 3 برای پاکسازی معابر اصلی و فرعی ، در روز 18 دیماه ، نوبت به برف روبی کوچه ها ی سطح منطقه رسید . 
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین