ورود |   چهارشنبه 30 مرداد 1398
::.. اخبار و مقالات ::..
  جستجو
اخبار و مقالات
11
یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها در جهت رشد و ارتقا سطح کیفی در جوامع امروزی، ایجاد انگیزش و ترویج فرهنگ مشارکتهای مردمی در حوزه‌های مختلف اجتماعی است.

برگزاری مراسم دهه فجرطی 11شب درمساجد منطقه سنجان

برگزاری مراسم دهه فجرطی 11شب درمساجد منطقه سنجان

برگزاری مراسم دهه فجرطی 11شب درمساجد منطقه سنجان

مرادی مدیر منطقه سه شهرداری اراک گفت: یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها در جهت رشد و ارتقا سطح کیفی در جوامع امروزی، ایجاد انگیزش و ترویج فرهنگ مشارکتهای مردمی در حوزه‌های مختلف اجتماعی است. برگزاری، حضور و شرکت در مراسمات و مناسبتهای مختلف نظام که خود بیانگر اقتدار، هم اندیشی و همسویی مردمی در تمامی صحنه‌هاست یکی از همین روشهای ترویج فرهنگ مشارکت‌های مردمی است.

مرادی در ادامه افزود: ما نیز به نوبه خود و با عمل به تعهدات و وظایف شهرداری مبنی بر حضور و برگزاری مراسمات و مناسبتهای مختلف بر خود دانستیم تا به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و تاکیدات مقام معظم رهبری به جهت برگزاری هر چه شکوه‌تر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت آن در مراسمی که طی 11 شب و هر شب در یک مسجد پس از اقامه نماز مغرب و عشا با سخنرانی جمعی از آیات عظام از تاریخ 11بهمن ماه تا روز 22 بهمن ماه در منطقه سنجان وکرهرود توسط ستاد برگزاری مربوطه برگزار می‌گردد مشارکت نماییم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (84)
کد خبر: 6036
  • برگزاری مراسم دهه فجرطی 11شب درمساجد منطقه سنجان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 شهرداری منطقه 3 اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین