ورود |   چهارشنبه 30 مرداد 1398
::.. اخبار و مقالات ::..
  جستجو
اخبار و مقالات
16
با عنایت به بارندگی‌های اخیر و کاهش دما در اکثر روزها، عملیات آسفالت معابر با کندی و یا به صورت مقطعی انجام می‌شد که پس از ثابت شدن وضعیت جوی و مساعد شدن دمای هوا عملیات آسفالت معابر به خصوص در معابری که جهت اجرای فاضلاب حفاری شده‌اند با سرعت بیشتری آغاز گردیده است.

آسفالت معابر ناحیه سنجان و خیابان شهدای صفری

آسفالت معابر ناحیه سنجان و خیابان شهدای صفری

سرپرست منطقه سه شهرداری اراک:

آسفالت معابر ناحیه سنجان و خیابان شهدای صفری

علی طهماسبی سرپرست منطقه سه شهرداری اراک گفت: با عنایت به بارندگی‌های اخیر و کاهش دما در اکثر روزها، عملیات آسفالت معابر با کندی و یا به صورت مقطعی انجام می‌شد که پس از ثابت شدن وضعیت جوی و مساعد شدن دمای هوا عملیات آسفالت معابر به خصوص در معابری که جهت اجرای فاضلاب حفاری شده‌اند با سرعت بیشتری آغاز گردیده است.

وی افزود: عملیات آسفالت معابر و ترمیم محل‌های حفاری آب و فاضلاب و لکه‌گیری معابر و ترمیم شکستگی‌ها تا رسیدن به وضع مطلوب و ترمیم کلی محل‌های حفاری ادامه خواهد داشت.

سرپرست منطقه سه شهرداری اراک خاطرنشان ساخت: با عنایت به کندمان‌های شرکت آب و فاضلاب و تخریب معابر و کوچه‌ها در خیابان شهدای صفری و بارندگی‌های اخیر؛ اهالی ساکن در این محله را دچار مشکلات زیادی نموده بود که پس از اتمام عملیات لوله‌گذاری و تقسیم انشعابات و مساعد شدن وضعیت آب و هوا عملیات آسفالت و لکه‌گیری از سر گرفته شد.

تعداد امتیازات: (24) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (68)
کد خبر: 8703
  • آسفالت معابر ناحیه سنجان و خیابان شهدای صفری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 شهرداری منطقه 3 اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین