ورود |   شنبه 02 شهريور 1398
::.. اخبار و مقالات ::..
  جستجو
اخبار و مقالات

(آرشیو نویسنده Salmasi)

27
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
چکیده: مظفری سرپرست شهرداری منطقه سه اراک در خصوص اقدامات انجام شده اجرایی و عمرانی در سطح منطقه گفت: با توجه به بازدید های میدانی و انعکاس پیام ها و درخواست های مردمی از طریق سامانه ۱۳۷ و در راستای خدمت رسانی به شهروندان و بهبود امر عبور و مرور، عمليات ترميم و لکه گيری آسفالت شهرک ابوالفضل (ع)، بلوار خلیج فارس، زیر گذر میدان انقلاب، بلوار کربلا، شهرک نبئ... ادامه »
19
زمین های بایرخیابان طالقانی پاکسازی شد
چکیده: سرپرست شهرداری منطقه سه اراک: ادامه »
25
خیابان های مناطق یک ، سه  و پنج پاکسازی و نظافت شد
چکیده: در راستای اجرای طرح پاکسازی جهادی محلات تحت عنوان هر روز یک منطقه، یک محله"؛ ادامه »
23
مسایل منطقه سنجان اراک بررسی شد
چکیده: با حضور مسوولین استانی و شهری، ادامه »
18
بازدید میدانی سرپرست شهرداری منطقه سه اراک به همراه سرپرست اجراییات، از محدوده خدماتی منطقه سه
چکیده: در بازدید مظفری سرپرست شهرداری منطقه سه اراک به همراه عابدی سرپرست اجراییات، از محدوده خدماتی منطقه سه از جمله ناحیه کرهرود، تخت سادات و باغ های اطراف آن و همچنین ناحیه سنجان ، ضامنجان بازدید بعمل آمد و جهت جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز در این محدوده بحث و بررسی صورت پذیرفت.
09
انتصاب علی اکبر مظفری به عنوان سرپرست شهرداری منطقه سه
چکیده: طی حکمی از سوی مهندس شفیعی شهردار اراک ادامه »
07
آغاز عملیات سم پاشی درختان منطقه سه شهر اراک
چکیده: با توجه به لزوم سم پاشی درختان در فصل بهار و زمان رشد شته ها در این فصل، عملیات سم پاشی درختان سطح شهر با هدف دفع آفات نباتی و مبارزه با بیماری های گیاهی و جلوگیری از طغیان شته ها در حال انجام می باشد. آفات مهم این فصل از سال شته ها، کنه ها ، برگخوارها و ... می باشد و گیاهی را در طبیعت نمی توان یافت که در اوایل زندگی خود مورد حمله آفات مختلف به ویژ... ادامه »
30
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
چکیده: در راستای خدمت رسانی به شهروندان در امر تردد و همچنین بهسازی معابر شهری، عمليات ترميم و لکه گيری آسفالت درکوی سجادیه ،خیابان منابع طبیعی مقابل کوی آرمان و انتهای خیابان شهید کریمی توسط نيروهای اجرایی شهرداری منطقه سه انجام گردید.
08
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
چکیده: در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان در فرآیند عبور و مرور، عمليات ترميم و لکه گيری آسفالت معابر منطقه کرهرود در خیابان های حاجیان، فاطمیه،گل ها، شهید رحمتی، محله سادات، ابتدای جاده ورودی سنجان ،میدان بسیج، بلوار کربلا و کوچه مولایی نژاد کوی رودکی توسط نيروهای اجرایی شهرداری اراک انجام گردید.
27
احداث کانال آب های سطحی و جدولگذاری در کمربندی جنوبی اراک
چکیده: به منظور بهسازی محیط شهری و جلوگیری از آبگرفتگی و سرازیر شدن آب های سطحی در معابر، معاونت امور زیربنایی با همکاری واحد عمران شهرداری منطقه سه، اقدام به احداث کانال هدایت آب های سطحی و جدول گذاری در کمربندی جنوبی، حدفاصل پل راه آهن تا دور برگردان این محدوده نمودند.
20
رفع آبگرفتگی ناشی از بارندگی های اخیر، در بلوار شهید کاظمی
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، با تلاش پاکبانان و عوامل اجرایی شهرداری اراک مستقر در منطقه سه، آبگرفتگی ناشی از بارندگی های اخیر، در بلوار شهید کاظمی به صورت ایمن هدایت شد.
18
رفع آبگرفتگی محله های تخت سادات و حاجیان کرهرود، شهر اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، با تلاش عوامل اجرایی و پاکبانان خدوم شهرداری اراک مستقر در منطقه سه، آبگرفتگی کوچه های دو محله تخت سادات و حاجیان کرهرود که بر اثر شدت بارندگی های اخیر ایجاد شده بود، رفع گردید.
06
بازدید سرزده مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک از شهرداری منطقه سه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک به صورت سرزده از شهرداری منطقه سه بازدید نمود و در نشست با شهردار و پرسنل منطقه و تبریک سال جدید، خواستار تلاش و فعالیت بیشتر عوامل اداری و اجرایی منطقه در سال جدید، جهت خدمت رسانی حداکثری به شهروندان شد.
14
عملیات ترمیم آسفالت معابر ناحیه سنجان اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، عملیات لکه گیری آسفالت ترانشه های آب و فاضلاب معابر ناحیه سنجان خیابان شهید فقهی با هدف بهبود تردد خودروها و شهروندان و همچنین بهسازی منظر شهری در آستانه سال جدید، توسط اکیپ امانی شهرداری منطقه سه اراک انجام گردید.
06
اجرای عملیات جدولگذاری در خیابان انقلاب
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، شهردار منطقه سه خبر داد: در راستای رسیدگی به درخواست های شهروندان و به منظور جمع آوری آب های سطحی و همچنین بهسازی معابر شهری در منطقه فیجان خیابان انقلاب ، عملیات کندمان و احداث جدول نهری در خیابان مذکور اجرا شد.وی افزود: با هدف ايجاد بستر مناسب راه های ارتباطی و تردد آسان و ايمن شهروندان، عملي... ادامه »
14
اجرای عملیات جدول گذاری  ونصب دال در سطح منطقه
چکیده: شهردار منطقه سه خبر داد: ادامه »
25
پاکسازی زمین های بلااستفاده سطح منطقه سه از نخاله و ضایعات
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک و با همکاری شهرداری منطقه سه اراک، زمین های بلااستفاده سطح منطقه سه، از جمله انتهای خیابان شهدای صفری، خیابان شیخ مفید، بلوار الغدیر و کوی علی ابن ابیطالب(ع) از نخاله و ضایعات پاکسازی شد.
13
دیوارهای آلوده منطقه سه اراک نقاشی شد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، دیوارهای آلوده منطقه سه اراک توسط کارشناسان معاونت سیما، منظر مورد بررسی قرار گرفت که نواقص این بخش از منطقه نیز رفع شد. طبق بررسی های صورت گرفته، اجرای پوشش دیواری، طراحی و نقاشی دیوار آلوده انتهای بلوار کرهرود، نبش خیابان شهید صباغی توسط واحد اجراییات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام شد... ادامه »
19
برگزاری جلسه تودیع و معارفه شهردار منطقه سه اراک با حضور مهندس شالی بگ
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات واموربن الملل شهرداری اراک، در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه سه شهرداری اراک که صبح امروز ۱۹ آذر ماه ۹۷، با حضور مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک ، معاونین و مدیران شهرداری در دفتر منطقه ۳ برگزار گردید، علی طهماسبی به عنوان سرپرست شهرداری منطقه سه معرفی و از تلاش ها و زحمات نصرالهی در زمان تصدی سرپرستی این منطقه و همچنی... ادامه »
24
پخش و توزیع 175 تن آسفالت و اجرای 435 متر طول جدولگذاری در سطح منطقه
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک،محمد جیریایی معاون شهرداری منطقه 3 اراک از اقدامات اخیر منطقه خبر داد و گفت :تولید 1380کیلوگرم پل و دریچه فلزی ،تولید 167 عدد دال بتنی ،اجرای 170متر طول جدول کانیو ،185 متر طول جدول نحوی و 80 مترطول جدولگذاری ایستاده خوابیده ،رفع خطر و تخریب املاک در کرهرود و سنجان و اجرای دیوار کشی به متراژ 60... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 شهرداری منطقه 3 اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین