ورود |   پنجشنبه 07 اسفند 1399
::.. اخبارومقالات ::..
  جستجو
اخبارومقالات
24
اجرای طرح جهادی نظافت و رفت و روب شهری منطقه پنج اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، طرح جهادی رفت و روب و پاکسازی معابر سطح شهر بصورت مستمر در  مناطق و محلات سطح شهر، در قالب طرح جهادی نگهداشت شهر در حال اجراست و از صبح امروز معابر و شوارع منطقه پنج اراک، نظافت و  پاکسازی شد. این طرح در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان با رفت و روب  و شستشوی معابر، شستشوی م... ادامه »
06
آسفالت میدان بهشت و اجرای دال بتنی در ابتدای خیابان دانشگاه
چکیده: عباس فضلعلی سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک در خصوص عملکرد چندروز گذشته این منطقه عنوان کرد: آسفالت میدان بهشت، اجرای جدول مصلی،اجرای دال بتنی ابتدای خیابان دانشگاه و نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان پارک کارگر از جمله اقدامات انجام شده توسط عوامل اجرایی منطقه می باشد.
04
شرایط تسهیل در امور سرمایه گذاری پروژه فردین پور
چکیده: با حضور رییس شورای اسلامی شهر اراک بررسی شد؛ ادامه »
01
حضور مشاور شهردار، مدیر بازرسی، رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز و شهردار منطقه پنج اراک در مدرسه پسرانه ابراهیم فخار خیابان راهزان
چکیده: صبح امروز ۱ مهر ماه سال جاری، همزمان با فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، فضلعلی شهردار منطقه پنج اراک به همراه کشاورزیان رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز، حیدری مدیر بازرسی شهرداری و عسگری مشاور شهردار با حضور در مدرسه پسرانه ابراهیم فخار خیابان راهزان که در فصل تابستان به عنوان سرای محله در اختیار مجموعه شهرداری جهت فعالیت های فرهنگی و... ادامه »
25
اجرای عملیات آسفالت دریانوش پس از سال ها در حال انجام است
چکیده: سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک: ادامه »
17
بهسازی بوستان های سطح منطقه در دست اقدام می باشد
چکیده: سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک: ادامه »
14
عباس فضلعلی به عنوان سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک معرفی شد
چکیده: انتصاب در شهرداری اراک ادامه »
24
برگزاری جلسه سیستم کنترل کیفیت در شهرداری منطقه پنج اراک
چکیده: ابوالفضل شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک با اشاره به اینکه، این منطقه پایلوت اجرای سیستم کنترل کیفیتiso 9001 در شهرداری اراک می باشد،گفت: با ممیزی هایی که هر چند ماه یکبار توسط کارشناسان متخصص سیستم مدیریت کیفیت صورت می گیرد، بررسی ارزیابی ریسک فرایندی، میزان اثربخشی مدیریت کیفیت، پایش شاخص های کلیه واحدهای منطقه و فهرست سوابق مورد ارزیابی قرار می گی... ادامه »
16
همکاری و تعامل شهرداری اراک با موسسه قرض الحسنه مهر ایران
چکیده: در محل شهرداری منطقه پنج برگزار شد ادامه »
09
اجرای ۶۰۰ متر جدول گذاری در حاشیه کمربندی شمالی/روزانه ۲۰ تن آسفالت در سطح معابر منطقه پخش و توزیع می شود
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک خبر داد: ادامه »
06
کاشت ۱۰۰ اصله نهال و ۵۲۰۰ مترمریع گل فصلی در سطح منطقه، طی تیرماه سال جاری
چکیده: شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک گفت: ادامه »
31
صدور اخطاریه برای مالکین متخلف در زمینه سد معبر/جمع آوری مصالح ساختمانی و کانکس های نگهبانی از سطح معابر و پیاده رو های منطقه
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک گفت: ادامه »
20
صدور ۳۸ پروانه ساختمانی طی سه ماه اول سال جاری
چکیده: توسط شهرداری منطقه پنج اراک صورت گرفت ادامه »
06
اجرای ۳۰۰ مترطول جدولگذاری در خانه سازی قنات و خیابان دانشگاه
چکیده: شالی بگ، شهردار منطقه پنج اراک: ادامه »
04
ادامه عملیات سم پاشی درختان منطقه پنج شهر اراک
چکیده: عملیات سمپاشی درختان کوچه شهیدان صالحی و احمدی، کوچه های احسان یک تا چهار بلوار یادگار امام(خانه سازی قنات) و کوچه فرجی پور خیابان استاد سحاب واقع در منطقه پنج اراک توسط عوامل اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک انجام شد.
28
کاشت ۳۵۰ نهال در سطح منطقه پنج اراک
چکیده: ابوالفضل شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک از میزان کاشت، حفظ و نگه داری فضای سبز منطقه پنج در بهار ۹۸ خبر داد و گفت: یکی از وظایف شهرداری حفظ، کاشت و نگهداری فضای سبز است که در همین راستا شهرداری منطقه پنج کاشت ۳۵۰ نهال، ۶۵۵۰ ترون و درختچه، کاشت ۶۶۰۰ گل دایمی و همچنین، ۱۳۰۰ متر مربع کاشت چمن،حفر ۳۵۰ چاله درخت و ۹۰ لیتر سم پاشی در بهار ۹۸ را در پرونده... ادامه »
27
اجرای عملیات سم پاشی درختان مناطق دو و پنج شهر اراک
چکیده: توسط عوامل اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک انجام شد ادامه »
26
خیابان های مناطق یک ، سه  و پنج پاکسازی و نظافت شد
چکیده: در راستای اجرای طرح پاکسازی جهادی محله ها تحت عنوان هر روز یک منطقه، یک محله؛ ادامه »
24
جلسه ستاد عالی درآمد مدیریت شهری اراک
چکیده: در شهرداری منطقه پنج برگزار شد ادامه »
11
صدور اخطاریه برای مالکین متخلف در زمینه سد معبر/جمع آوری مصالح ساختمانی و کانکس های نگهبانی از سطح معابر و پیاده رو های منطقه
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک گفت: ادامه »
09
بازگشایی ادامه مسیر خیابان سیدالشهدا واقع در منطقه پنج اراک
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک خبر داد: پاکسازی خانه سازی قنات در راستای بازگشایی ادامه خیابان سیدالشهدا و همچنین ساخت و نصب پل های بتنی جهت تسهیل در امر عبور و مرور شهروندان به ویژه معلولان و جانبازان از اقدامات مهم منطقه پنج در هفته گذشته بوده است. وی افزود: آسفالت و لکه گیری بلوار مهارت، شهید سلیمانی، آزادگان، ادبجو، بلوار شهید آنجفی، بعثت همچنین اجرای... ادامه »
27
اقدامات اخیر منطقه پنج شهرداری اراک در حوزه رسیدگی به فضای سبز شهری
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک، با اشاره به اینکه رسیدگی به فضای سبز شهری باعث افزایش روحیه نشاط و شادابی هرچه بیشتر شهروندان در شهر می شود، گفت: اقداماتی همچون کاشت درخت و درختچه در انتهای شهرک هجرت، شهرک جوادیه، آزادگان، حمید، خانه سازی قنات و همچنین کاشت گل در میدان امام حسین (ع)، پارک گلبرگ، خیابان موزه، از جمله اقدامات منطقه در حوزه رسیدگی به فضای سبز ... ادامه »
27
دو هزار متر از جداول سطح منطقه جهت استقبال از بهار ۹۸، رنگ آمیزی شد
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک: ادامه »
05
ارتقا سیستم مدیریت کیفیت iso 9001:2015  در منطقه 5 شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، ابواالفضل شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در خصوص ارتقا سیستم کیفیت مدیریت مبتنی بر استاندارد iso 9001:2015 گفت: شهرداری منطقه پنج به عنوان پایلوت اولین واحد اجرای این سیستم می باشد که در این راستا باید مواردی چون ارایه خدمات معماری و شهرسازی که شامل صدور گواهی ها و پروانه های ساختمانی، نظ... ادامه »
01
اجرای ۲۱۰ متر مربع پیاده روسازی در بلوار قایم مقام، طی بهمن ماه
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک خبر داد ادامه »
13
کاشت 270 اصله درخت و احداث کانال عرضی شهرک هجرت در منطقه پنج شهرداری اراک
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک خبر داد ادامه »
25
دیوارهای آلوده منطقه پنج اراک رنگ آمیزی شد
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، در راستای رفع نواقص سیمای شهری اراک، وضعیت رنگ آمیزی دیوارهای آلوده منطقه ۵، توسط کارشناسان معاونت سیما، منظر مورد بررسی قرار گرفت و اجرای پوشش دیواری، دیوارهای آلوده انتهای خیابان استاد سحاب توسط واحد اجراییات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام شد.
16
کاشت 4000 ترون در خیابان استاد سحاب منطقه
چکیده: اقدامات فضای سبز منطقه پنج شهرداری اراک ادامه »
11
بهره برداری کانال عرضی شهید آنجفی توسط منطقه پنج شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، ابوالفضل شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در خصوص اتمام و بهره برداری کانال عرضی شهید آنجفی گفت: در حدود ده سال بود که از انتهای خیابان راهزان تا میدان مقاومت در فصل بارندگی با آبگرفتگی شدید و مسدود شدن مسیر مواجه بودیم که با توجه به حجم بالای کار پیمانکاری حاضر به اجرای آن نبود که با همت بخش... ادامه »
29
رفع آبگرفتگی های فصلی  و توزیع آسفالت در بلوار شهید آنجفی، با احداث یک کانال عرضی
چکیده: سرپرست شهرداری و مدیر منطقه پنج شهرداری اراک ادامه »
28
گزارش تصویری از عملکرد عمرانی اخیر منطقه پنج شهرداری اراک
چکیده: گزارش تصویری از عملکرد عمرانی اخیر منطقه پنج شهرداری اراک
24
اجرای طرح جهادی در منطقه پنج شهرداری اراک
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ ابوالفضل شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در خصوص آخرین اقدامات این منطقه گفت: طرح جهادی در ابتدای خیابان دانشگاه جنب مسجدالمهدی با اجرای رنگ‌آمیزی جداول، احداث فضای سبز، لکه‌گیری آسفالت، پاکسازی و ... آغاز شده است. مدیر منطقه پنج شهرداری لکه‌گیری و آسفالت شهرک الغدیر جنب... ادامه »
03
صدور 66 پروانه ساختمانی در شش ماه نخست سال 97
چکیده: شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک در گزارشی به ارایه عملکرد منطقه در شش ماه نخست سال جاری در کلیه حوزه‌های کاری منطقه پرداخت و بیان داشت: صدور 66 پروانه ساختمانی (اعم از مسکونی و تجاری)، صدور 8 مورد اخطاریه بند 14 ماده 55 قانون شهرداری‌ها مبنی بر وجود املاکی که دارای دیوار شکسته و خطر جانی برای عابرین و وسائط نقلیه داشته، صدور 16 مورد اخطاریه... ادامه »
17
تخریب شش ملک در منطقه پنج شهرداری
چکیده: شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک خبر داد: در راستای طرح بازگشایی خیابان سیدالشهدا و تردد روان در ادامه این مسیر و متصل شدن خیابان سیدالشهدا به خیابان دانشگاه تعداد 6 ملک مسکونی توسط اداره املاک تملک شده و با همت و تلاش واحد اجرایی شهرداری منطقه 5 تخریب و در مدت زمان دو روز کاری تعداد 110 سرویس 1450 تن نخاله‌های ساختمای به مرکز دفن انتقال شد... ادامه »
19
بازدید میدانی مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک از خیابان آیت‌ا... سعیدی در منطقه 5
چکیده: مهندس تاجران شهردار کلانشهر اراک در این بازدید اظهار نمود: نسبت به آسفالت و رعایت شیب معبر جنب مسجد این محل، همچنین نسبت به پیاده‌روسازی و تعمیر و بازسازی جداول معابر اصلی اقدامات لازم صورت پذیرد. وی خاطرنشان ساخت: می‌بایست شهرداری منطقه مکاتبه‌ای با اداره مخابرات جهت نصب دکل مخابراتی در منزل مسکونی و همچنین در خصوص نامگذاری دو کوچه... ادامه »
10
اجرای عملیات تخریب و خاکبرداری دیواره‌های محوطه سازمان قدیم زیباسازی پارک شهر
چکیده: سرپرست شهرداری منطقه پنج اراک خبر داد: ادامه »
05
بازدید اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از شهرداری منطقه پنج
چکیده: صبح امروز اعضای کمیسیون نظارت شورای شهر از شهرداری منطقه پنج بازدید نمودند. در این بازدید؛ شالی بگ شهردار منطقه به ارایه گزارشی از فعالیت‌های منطقه پیرامون سهولت در دسترسی در امورات ارباب رجوع، تملک و پیگیری ادامه کار در خصوص بازگشایی و نوسازی خیابان شهید فردین‌پور و اجرای طرح جهادی پاکسازی و پالایش منظر شهری در سطح منطقه پرداخت و اعضای ... ادامه »
27
طرح پویا نمودن معابر منطقه در حال پیگیری است
چکیده: شهردار منطقه پنج شهرداری اراک اعلام کرد ادامه »
06
برگزاری ملاقات مردمی شهردار منطقه پنج با شهروندان
چکیده: در راستای تکریم ارباب رجوع و حل مسایل و مشکلات ایشان در خصوص مسایل شهری و همچنین با تاکیدی که مهندس تاجران شهردار اراک در خصوص توجه به ارباب رجوع دارد، شهرداری منطقه اقدام به برگزاری جلسات ملاقات مردمی نموده است. در این جلسات تمامی سعی و تلاش به کارگرفته شده که امورات ارباب رجوع در اسرع وقت انجام شود.
06
نشست صمیمی شهردار منطقه پنج با نمازگزاران مسجد امام حسین(ع) شهرک امیرکبیر
چکیده: ابوالفضل شالی بگ شهردار منطقه پنج اراک با حضور در مسجد امام حسین(ع) شهرک امیرکبیر به بحث و گفتگو با شهروندان پیرامون رعایت نکات ایمنی در برابر زلزله با توجه به قرارگیری در هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی پرداخت. وی همچنین به ارایه نکاتی در خصوص روش‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و رعایت معیارهای فنی در سازه‌ها و روشهای م... ادامه »
30
ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻃﺮﺡ ﺟﻬﺎﺩﯼ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ منطقه پنج اراک
چکیده: شالی بگ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ منطقه پنج گفت: به دنبال سیاست های شهرداری در اجرای عملیات جهادی در مورخ 23 و 24 آذر ماه سال جاری با بسیج و تجهیز کلیه عوامل اجرایی و خدماتی شامل حوزه های خدمات شهری، عمران، ترافیک، فضای سبز، پسماند و اجرائیات، اقدام به پاکسازی، ترمیم و بهسازی معابر و خیابان های منطقه نمودند. وی افزود: در این طرح واحدهای خدمات شهری، فضای سبز و عمران ... ادامه »
02
احداث میدان در بلوار پژوهش و شهید قریشی
چکیده: مدیر منطقه پنج خبرداد: ادامه »
02
برگزاری جلسه ساماندهی دست‌فروشان و رفع سدمعبر در منطقه پنج
چکیده: جلسه ساماندهی دست فروشان با هدف کاهش سدمعابر عمومی در منطقه 5 شهرداری برگزار گردید. شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری در این جلسه بر ضرورت جمع‌آوری دست‌فروشان و چرخ‌های طوافی در سطح منطقه و فراهم ساختن مکانی جهت ساماندهی ایشان و كاهش سدمعبر تاكید كرد. در این جلسه حول محورهای مختلف از جمله میوه‌فروش‌های سیار، سدمعبر مغازه&zwn... ادامه »
20
پاکسازی نخاله‌های املاک تملک شده در خیابان شهید فردین‌پور
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری: ادامه »
16
منطقه آمادگی احداث مسیر دوچرخه‌سواری را دارد
چکیده: مدیرمنطقه پنج شهرداری اراک: ادامه »
14
بازدید مهندس تاجران از خیابان شهید فردین‌پور و بازار اراک
چکیده: شهردار اراک از خیابان شهید فردین‌پور بازدید کرد و مشاوره‌های لازم جهت اولویت تملک مورد مسیری را ارائه نمود وی در حین بازدید به صحبت‌های ساکنین گوش سپرد و دستورات لازم جهت حل مشکلات و مسائل را عنوان کرد، در این خلال در خصوص بهبود شرایط پیاده‌روهای خیابان نیز نکاتی را یادآور شد. تابلوهایی که مجوز گرفته بودند و آماده اجرای طرح شدن... ادامه »
10
فعال‌سازی آبنماها در میادین و پارک‌های منطقه در دستور کار است
چکیده: ابوالفضل شالی بگ مدیرمنطقه پنج شهرداری اراک در خصوص بازدید از آبنمای پارک‌ها و میادین منطقه اظهار داشت: در این بازدید که به اتفاق کارشناسان منطقه 5 صورت گرفت؛ نقایص آبنماها بررسی و مقرر شد جهت فعال‌سازی آنها رفع شود. وی ادامه داد: در این بازدید آبنمای پارک شهر، پارک‌های کوی هجرت، میدان‌های امام حسین و البرز بررسی شدند. شالی بگ... ادامه »
08
انتصاب در شهرداری منطقه پنج
چکیده: شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک خبر داد: در راستای استفاده از توانایی‌های بانوان، این منطقه از بانوان در پست‌های اجرایی شهرداری منطقه پنج استفاده خواهد کرد. وی افزود: مسوولیت کمیسیون‌های ماده 100 شهرداری به سعیده سادات سجادی از نیروهای جوان و تحصیل کرده خود ابلاغ شد.
22
آغاز اجرای جدولگذاری در سطح منطقه 5
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک از آغاز عملیات جدولگذاری در سطح منطقه خبر داد. ابوالفضل شالی‌بگ عنوان کرد: جدولگذاری و ایجاد بستر مناسب جهت تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده و سواره و زیباسازی شهر همواره از اهم فعالیت‌های شهرداری منطقه پنج بوده و هم اکنون جدولگذاری خیابان‌های 12 متری فردوسی، آیت‌اله سعیدی و جوادالائمه در دستور کار این من... ادامه »
28
آغاز عملیات جدول‌گذاری در سطح منطقه پنج
چکیده: شالی بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک بیان داشت: پس از بررسی های صورت گرفته توسط عوامل اجرایی منطقه در خصوص خیابان 17 متری شهید توکلی و درخواست ساکنین، عملیات جدولگذاری و آسفالت پیاده رو های خیابان مذکور آغاز گردید. وی افزود:عملیات جدولگذاری خیابان مذکور به طول 1000 متر در حال اجرا می باشد و در پیاده رو های نیازمند به آسفالت نیز لکه گیری صورت می پذی... ادامه »
06
شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد
چکیده: شهرداری منطقه 5  اراک به عنوان اولین منطقه موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2008 شد این پروژه از ابتدای سال 95 برای اولین بار در شهرداری اراک و به همت معاونت برنامه ریزی شهرداری مرکز، در منطقه 5 کلید خورد.همچنیندر این ممیزی ، مستندات مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2008توسط تیم ممیزی، بررسی و تلاش پرسنل م... ادامه »
29
جدول‌گذاری و توزیع آسفالت در منطقه پنج شهرداری
چکیده: ابوالفضل شالی‌بگ مدیر منطقه پنج اراک،  اجرای عملیات زیرسازی، آسفالت و جدول‌گذاری خیابان‌ها و معابر سطح منطقه خبر داد. وی افزود: هدف از اجرای این طرح را مناسب ‌سازی خیابان‌ها، پیاده‌روها و جداول حاشیه خیابان‌های شهر و تسهیل در تردد و عبور و مرور ذکر کرد. مدیر منطقه 5 شهرداری اراک، ادامه داد: اصلاح شکل هندسی ... ادامه »
26
برگزاری برنامه چارسوق همدلی به میزبانی شهرداری منطقه پنج
چکیده: در راستای جشن چارسوق همدلی در پارک ملت واقع در میدان سرداران مدیر منطقه پنج شهرداری اراک میزبان همشهریان اراکی بود. ابوالفضل شالی بگ در این خصوص اظهار داشت: این جشن که با هدف افزایش رابطه صمیمانه بین شهرداری و مردم برگزار گردید مورد استقبال عموم حاضرین در پارک قرار گرفت، استقبال بسیار پرشکوه مردم از مراسم که باعث خرسندی برگزار کنندگان و افزایش انگ... ادامه »
13
عملکرد واجد اجرایی منطقه در راستای تحقق اهداف عمرانی و ارائه خدمات به شهروندان
چکیده: ابوالفضل شالی‌بگ مدیر منطقه پنج شهرداری اراک طی گزارشی به ارائه عملکرد واحد اجرایی منطقه در خرداد ماه سال جاری پرداخت و اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف عمرانی منطقه و ارائه خدمات حداکثری به شهروندان ساکن در منطقه پنج شهری، در خرداد ماه سال جاری اقداماتی از قبیل اجرای جدول کتابی در شهرک بعثت فاز2 کوچه‌های رشادت به متراژ 330 متر طول، پیاده... ادامه »
27
عوامل اجرایی شهرداری در پاکسازی معابر از هیچ تلاشی فروگذار نبودند
چکیده: با توجه به بارش حجم وسیع برف در شهر اراک که ارتفاع آن به حدود 75 سانتی‌متر رسید عوامل اجرایی منطفه 5 همراه و همگام با سایر مناطق جهت خدمت‌رسانی به شهروندان و پاکسازی معابر جهت تردد آسان شهروندان از همان ساعات ابتدایی بارش در سطح شهر حضور بهم رساندند و در ابتدای امر اقدام به پاکسازی میادین و معابر اصلی نمودند و انصافا در این راه از هیچ&zwn... ادامه »
13
بازدید اعضای کمیته نظارت شورای شهر از منطقه پنج شهرداری
چکیده: جلسه کمیته نظارتی شورای شهر با حضور آجرلو، فاضلی و شریفی از اعضای شورای شهر، آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری، ساده‌وند مدیر امور شهر شهرداری، نماینده حوزه معاونت فنی و عمرانی و معاون اجرایی منطقه پنج برگزار گردید. ادامه »
25
اجرای سنگفرش در نقاط مختلف منطقه پنج
چکیده: مدیرمنطقه پنج شهرداری اراک خبر داد: در راستای ارتقای سطح کیفی معابر عابرین پیاده و بهسازی بلوارها و مناظر شهری، طی هماهنگی به عمل آمده با حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری مرکز و سازمان ترافیک شهرداری انجام شد. ادامه »
25
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی  HSEدر منطقه پنج
چکیده: جلسه کارگروه تخصصی HSE شهرداری اراک با حضور شهردار منطقه پنج، مسوول حفاظت بهداشت و ایمنی شهرداری اراک و مسوولین HSE منطقه پنج تشکیل گردید. ادامه »
12
شهرداری منطقه پنج اراک میزبان شهردار یزد و هیئت همراه
چکیده: صبح روز پنجشنبه نهم دی ماه 1395، شهرداری منطقه پنج اراک میزبان مهندس محمدرضا عظیمی‌زاده، شهردار محترم یزد و هیئت همراه ایشان بود. ادامه »
26
بازتاب روند الکترونیکی شهرداری منطقه پنج در خارج از استان
چکیده: پیشگامی شهرداری منطقه پنج در نظام الکترونیکی و تخصصی شهرسازی، شاخصی در بین سایر مناطق شهرداری اراک می باشد که با روندی رو به جلو، پس از عبور از نظام سنتی و نیمه سنتی در داخل منطقه، پیش قراول استقرار نظام برون‌سپاری خدمات شهرداری به بخش خصوصی با اتکا به ارتباط الکترونیکی و نظام تخصصی گردیده است. ادامه »
24
جلسه ستاد زمستانه در شهرداری منطقه 5
چکیده: همزمان با نزدیک شدن به فصل سرما و به منظور آمادگی لازم جهت بارش‌های احتمالی و جلوگیری از بروز هرگونه بحران و حادثه، جلسه‌ای با حضور حامد آزاد مدیرمنطقه، حسین ساده‌وند مدیر امور شهر شهرداری اراک، نمایندگان سازمان‌های خدمات موتوری، پسماند و عوامل اجرایی منطقه پنج برگزار شد. ادامه »
27
برگزاری اولین جلسه کمیته HSE  منطقه 5
چکیده: اولین جلسه خارج از سازمان کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار به دعوت مدیر منطقه و با حضور مسوول بهداشت حرفه ای و HSE  ، اعضای HSE شهرداری منطقه پنج به همراه نماینده تام الاختیار شهردار در این کمیته برگزار گردید. ادامه »
15
آغاز اجرای سنگفرش خیابان آیت اله غفاری
چکیده: شهردار منطقه پنج اراک ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر از آغاز عملیات پیاده رو سازی در لاین شمالی خیابان آیت اله غفاری خبر داد. ادامه »
16
اصلاح معابر، بازسازی و تغییر اندازه عرضی خیابان ارغوان
چکیده: با توجه به تخریب و فرسوده شدن جداول بلوار خیابان ارغوان و خیابانهای اطراف آن و خطرات پیش آمده در خصوص تردد خودرویی و از بین رفتن فضای سبز و درختان میان بلواری، شهرداری منطقه 5 اقدام به بازسازی و تغییر اندازه عرضی خیابان نمود. ادامه »
11
ایجاد یک لاین پیاده رو در حاشیه میدان امام حسین (ع)
چکیده: با توجه به نیاز شهروندان به وجود یک مسیر دسترسی در حاشیه میدان امام حسین (ع)، اقدام به احداث یک لاین جدید پیاده رو به عرض 20/2 در حاشیه میدان امام حسین (ع) جهت تسهیل در تردد فردی ساکنین اطراف میدان کرد. ادامه »
23
حضور نمایندگان شهرداری اراک در نهمین نشست شهرداران مناطق کلانشهرهای کشور
چکیده: نهمین نشست شهرداران مناطق کلانشهرهای کشور در روزهای 22 و 23 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرداری تهران برگزار گردید. ادامه »
17
ملاقات شهردار منطقه 5 با نمازگزاران مسجد امام حسین (ع)
چکیده: حامد آزاد شهردار منطقه 5 اراک به منظور دیدار با مردم و بررسی مشکلات و معضلات شهروندان ساکن در کوی الغدیر و رسیدگی به درخواست های آنان، همزمان با برپایی نماز مغرب و عشاء در مسجد امام حسین (ع) جنب میدان امام حسین (ع) حضور یافت. ادامه »
13
افزایش ساعت کاری پرسنل منطقه 5 در ماه پایانی سال
چکیده: با توجه به افزایش حجم پرونده های فنی و شهرسازی در ماه پایانی سال و ضرورت ارائه خدمات کامل به شهروندان و همچنین تاکید شهردار بر تکریم ارباب رجوع، ساعت کار اداری منطقه پنج شهرداری از دهم تا پایان اسفند ماه ساعت 17 اعلام شد. ادامه »
05
مسجد محمودیه میزبان دیدار مردمی مدیر منطقه 5 شهرداری
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک ، طی دعوت به عمل آمده از سوی هیات امنای مسجد محمودیه واقع در خیابان آیت اله سعیدی در مراسم نماز جماعت مغرب و عشاء این مسجد حضور یافت ادامه »
24
برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی یوم اله 22 بهمن توسط شهرداری منطقه 5
چکیده: شهرداری منطقه 5 امسال هم، همچون سال های گذشته پذیرایی راهپیمایان یوم اله 22 بهمن بود. ادامه »
17
 آزاد سازی و تخریب یک واحد تجاری در خیابان آیت اله غفاری
چکیده: آزاد سازی و تخریب یک واحد تجاری در خیابان آیت اله غفاری ادامه »
16
آغاز ساماندهی و مناسب سازی مسیرهای عبور عابرین در سطح پیاده رو های منطقه 5
چکیده: بحران ایمنی معابر شهری یکی از مهمترین چالش های شهرهای بزرگ در حفظ ایمنی تردد عابرین، معلولین و جانبازان است. بحث ارتقاء ایمنی معابر و ارائه راهکارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر حوادث و سوانح ترافیکی از مسائل مهمی است که همواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است ادامه »
15
کسب عناوین نائب قهرمانی و سومی مسابقات شنای شهرداری کلانشهرهای کشور برای نمایندگان منطقه 5
چکیده: رقابت های شنای شهرداری کلانشهرهای کشور با حضور 5  تیم  به مدت 2 روز در همدان برگزار شد که در پایان تیم شهرداری اراک با کسب 2 عنوان توسط نمایندگان منطقه 5 به کار خود پایان داد ادامه »
06
اتمام عملیات جدولگذاری و حل مشکل آب گرفتگی در معابر منطقه 5
چکیده: معاون اجرایی منطقه 5 از جدولگذاری و اصلاح شیب جداول در سطح منطقه خبر داد و گفت: اجرای پروژه های عمرانی به عنوان طرح هایی برای توسعه و آبادانی شهر بسیار حائز اهمیت می باشد و شهر تحت تاثیر اجرای این پروژه ها تحولات ساختاری مثبتی پیدا می کند ادامه »
04
پایان عملیات عمرانی ساماندهی گورستان قدیمی ار اک به همت شهرداری منطقه پنج
چکیده: سرانجام پس از ماه ها تلاش بی وقفه حوزه های مختلف شهرداری اراک با محوریت منطقه پنج، ساماندهی گورستان قدیمی اراک به پایان رسید. این گورستان که پیش از انجام ساماندهی توسط منطقه، معضلی برای ساکنین محله بود، اکنون به محل تعاملات اجتماعی سالم مبدل گشته است ادامه »
11
دفاتر پیشخوان شهرداری، گام جدید منطقه پنج در راستای تکریم مراجعین
چکیده: شهرداری منطقه پنج در زمینه شهرسازی، با ایجاد زیرساخت تخصصی و الکترونیکی، از ماه ها پیش، خود را از سایر مناطق شهرداری اراک متمایز ساخته و بر این اساس، با پیگیری غیابی و بدون کاغذ پرونده ها از طریق اسناد و کارتابل های الکترونیکی، گامی بلند را در راستای تکریم مراجعین برداشته و به لحاظ فنی، پیش درآمد واگذاری قسمتی از خدمات را به بخش خصوصی مهیا ساخته اس... ادامه »
01
چکیده: سه شنبه سی ام تیر ماه مسابقات شنای انتخابی کلانشهرهای کشور به مناسبت عید سعید فطر در مجموعه ورزشی شهرداری برگزار گردید ادامه »
21
بهسازی، نوسازی و ساماندهی قبرستان قدیمی اراک و پارک شهر
چکیده: قبرستان قدیمی شهر اراک واقع در مجاورت پارک شهر و مصلای شهر اراک، مورد بازسازی قرار می گیرد. ادامه »
21
فرصت استثنایی برای ساکنین خیابانهای شهید ادبجو و جوادالائمه (ع) در منطقه پنج
چکیده: براساس مصوبات کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی اراک و شورای اسلامی شهر فرصتی استثنائی برای املاک واقع در طرح تعریض خیابانهای شهید ادبجو و جوادالائمه (ع) مهیا شده است. ادامه »
31
ادامه عملیات حفاری و اجرای کانال انتقال آب‌های سطحی در انتهای کوی هجرت
چکیده: در پی مشکلاتی که آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در اراضی زراعی اداره اوقاف واقع در انتهای شهرک هجرت و شهرک جوادیه ایجاد می‌نمود، در تابستان سال گذشته حوزه معاونت اجرایی منطقه پنج، حفاری و اجرای کانال و لوله‌گذاری برای ساماندهی این محدوده را آغاز نمود. ادامه »
29
شروع عملیات جدولگذاری در سطح منطقه پنج
چکیده: معاون اجرایی منطقه پنج در خصوص شروع پروژه جدولگذاری در سطح منطقه پنج بیان داشت: با توجه به آغاز سال 94 و برداشت‌های انجام شده توسط واحد عمران منطقه و نیازسنجی‌های انجام شده عملیات اجرایی جدولگذاری درسه فاز شروع شده است. ادامه »
21
ساماندهی شهرک هجرت به همت شهرداری منطقه پنج
چکیده: ساماندهی شهرک هجرت به همت شهرداری منطقه پنج به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، ساکنین شهرک هجرت که سال ها چشم انتظار توجه به این شهرک بودند و با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کردند، پس از تکمیل جدولگذاری و آسفالت اکثر معابر خاکی قدیمی این شهرک توسط شهرداری، شاهد کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در شهرک هجرت می‌باشند. لازم به ذکر است اقدام... ادامه »
17
مدیریت بحران، یکی از اصول برنامه ریزی مدیریتی کلانشهرها
چکیده: علی حبیبی معاون منطقه پنج شهرداری اراک، آمادگی شهرداری برای مقابله با حوادث غیرمترقبه، به عنوان یکی از اصول مدیریت شهری در کلانشهرها را اجتناب ناپذیر دانست. ادامه »
16
صدور پایان کار آپارتمانی، گام دیگر منطقه پنج در تکریم ارباب رجوع
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک از صدور گواهی پایان کار ویژه آپارتمانها در منطقه پنج خبر داد ادامه »
10
گام جدید منطقه پنج در راستای الکترونیکی شدن کلید خورد
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر بیان داشت: در جایی که در اکثر شهرداریها، هنوز روال دستی و سنتی پرونده های کاغذی، مانع اقدام بر روی پرونده ها بدون حضور ارباب رجوع می باشد و پرونده های شهروندان، در دست ایشان، از این اتاق به آن اتاق جابجا می شود، شهرداری منطقه پنج اراک که از ابتدای سال 1393، پیگیری پرونده ها در غیاب مالکین از طر... ادامه »
06
قهرمانی و نائب قهرمانی تیم شهرداری منطقه پنج در مسابقات فوتسال و والیبال
چکیده: قهرمانی و نائب قهرمانی تیم شهرداری منطقه پنج در مسابقات فوتسال و والیبال مسابقات دهه فجر شهرداری به پایان رسید. در مسابقات والیبال تیم شهرداری منطقه 5 پس از خدمات موتوری بر سکوی دوم ایستاد. شایان ذکر است در مسابقات فوتسال نیز دو تیم شهرداری منطقه 5 و سازمان خدمات موتوری به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و در پایان مسابقات که شهردار ا... ادامه »
23
شهرداری منطقه پنج، پذیرای سیل انبوه راهپیمایان 22 بهمن
چکیده: به گزارش روابط عمومی منطقه 5 شهرداری اراک، با توجه به اینکه بخشی از مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن در محدوده منطقه پنج واقع است، این منطقه با احداث و استقرار دو غرفه در مسیر راهپیمایی، روز گذشته از مردم شریف اراک در مسیر راهپیمایی پذیرایی نمود. ادامه »
19
افزایش ایمنی خیابان قائم مقام مقابل مجموعه ورزشی شهرداری
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: با توجه به وجود دوربرگردان غیر ایمن بلوار خیابان قائم مقام در محدوده ورودی مجتمع ورزشی شهرداری، طی مصوبه شورای ترافیک شهرستان اراک، با جمع آوری این دوربرگردان، تقاطع مذکور ایمن می گردد. ادامه »
19
منطقه پنج قهرمان مسابقات فوتسال جام دهه فجر شد
چکیده: سرانجام مسابقات فوتسال جام دهه فجر به پایان رسید و تیم شهرداری منطقه پنج توانست با 29 گل زده و تنها یک گل خورده مقتدرانه به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند. ادامه »
05
لکه گیری کامل شهرک امیر کبیر و صنایع
چکیده:  معاون اجرایی شهرداری منطقه پنج از لکه گیری کامل معابر و پیاده روهای شهرک های امیرکبیر و صنایع در روزهای اخیر خبر داد. ادامه »
27
تعامل شهرداری منطقه پنج و نیروی انتظامی
چکیده: روز سه شنبه 22 دی ماه 1393، ریاست کلانتری 11 آزادی، میزبان شهردار و معاون اجرایی منطقه پنج و مدیرانی از اداره کل بازرسی استان، اداره ثبت احوال و اداره زندان ها بود. ادامه »
20
پیاده رو خیابان لعلی سنگ فرش شد
چکیده: مسعود آقا زیارتی معاون اجرایی منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام این خبر گفت: با توجه به عدم راه اندازی کامل واحد امانی منطقه چهار و کمبود نیروی این منطقه، جداول فرسوده هر دو لاین خیابان لعلی توسط پیمانکار منطقه پنج تعویض شد و پیاده رو های آن نیز در حال اجرای سنگ فرش می‌باشد. ادامه »
08
منطقه پنج، الگویی برای نظام الکترونیکی
چکیده: صبح یکشنبه هفتم دی‌ماه 1393، منطقه پنج شهرداری اراک، میزبان نمایندگانی از شهرداری همدان بود. در این دیدار که تعدادی از مدیران شهرداری مرکز همدان از حوزه های معاونت شهرسازی و برنامه ریزی این شهرداری حضور داشتند، نحوه صدور پروانه، گواهی و پاسخ به استعلامات شهرسازی، براساس سیستم نرم افزاری و کارتابل‌های الکترونیکی و بدون حضور و پیگیری شهروند... ادامه »
06
ترمیم آسفالت کمربندی شمالی
چکیده: مسعود آقا زیارتی معاون اجرایی منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ترمیم آسفالت کمربندی شمالی حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا ورودی خیابان حضرت امام خمینی(ره)، از اول دی ماه سال جاری آغاز و ادامه دارد ادامه »
04
اراضی عباس آباد اراک، ساماندهی می شود
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک از انعقاد قرارداد با شرکت مهندسین مشاور نقشه برداری «شهباز نقشه» برای ساماندهی اراضی 90 هکتاری واقع در شمال غربی میدان فراهان، موسوم به اراضی عباس آباد خبر داد. ادامه »
01
تکمیل عملیات عمرانی خیابان های شورا، 12 متری سعادت، مطهری و رهبر
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: براساس گزارشات مردمی و بازدید مستمر و هماهنگی های لازم با حوزه معاونت فنی و عمرانی مرکز و سازمان عمران شهرداری اراک تعویض جداول خیابان 12 متری سعادت، مرمت جدولگذاری خیابان شورا و آسفالت خیابان های شهید مطهری و رهبر به پایان رسید. ادامه »
17
مشکل آب های سطحی انتهای کوی هجرت حل می شود
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه پنج شهرداری اراک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: از مدت ها پیش، به دلیل جوابگو نبودن جداول نهری انتهای کوی هجرت برای حجم آب حاصل از بارندگی، آب از مسیر خود به مزارع اداره اوقاف سریز می شده و این موضوع به دلیل وجود ضایعات و پسماندهای شهری که در طول مسیر عبوری، به آب حاصل از بارندگی اضافه می شد، موجب اعتراض مسوولین اوقاف بود. ادامه »
06
منطقه پنج، پیشگام در حرکت به سمت نظام الکترونیکی
چکیده: مدیر منطقه پنج شهرداری اراک روز سه شنبه 4 آذر ماه سال جاری با حضور در صحن شورای اسلامی شهر اراک، در راستای پیشبرد شهرداری اراک به سمت نظام تخصصی و الکترونیکی در نحوه ارائه خدمات اداری به شهروندان، به بیان گزارشی از اقدامات انجام گرفته در منطقه پنج پرداخت. ادامه »
28
بازگشایی معبر 25 متری شهرک پردیس (جنب دیوار سپاه)
چکیده: عقب نشینی دیوار سپاه و بازگشایی معبر 25 متری شهرک پردیس (جنب دیوار سپاه) که مدت مدیدی بلاتکلیف مانده بود، با پیگیری های متعدد از سوی منطقه و برگزاری جلسات با حضور شهردار محترم اراک و نمایندگان سپاه روح اله استان طی توافقاتی که در حال انجام است و مراحل پایانی را طی می کند، به زودی انجام خواهد شد. ادامه »
13
اقدامات در دست اجرای شهرداری منطقه سه
چکیده: حامد آزاد مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، در خصوص اقدامات در دست اجرای این منطقه عنوان کرد: پس از یک سال و نیم رکود عمرانی در منطقه سه از اواسط تیر ماه سال جاری جدولگذاری زیرسازی و آسفالت در این منطقه آغاز شد. ادامه »
20
منطقه سه، پیشرو در طرح تکمیل مکانیزاسیون خدمات شهری
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه اراک، شهردار این منطقه در روز پنجشنبه 16 مرداد 93، میزبان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بود. ادامه »
29
میزان موفقیت طرح تکریم مراجعین در منطقه3
چکیده: چند صباحی است که در منطقه سه شهرداری اراک به همت مدیر این منطقه طرحی نوین با شعار تکریم ارباب رجوع به اجرا درآمده است. اگر چه این طرح با تلاش پیگیر پرسنل زحمتکش منطقه، علی رغم فقدان شدید امکانات حمایتی، ماههای نخستین خود را تجربه می کند، ولی از گوشه و کنار، زمزمه هایی مبنی بر قفل شدن کار با این طرح به گوش می رسد. ادامه »
24
54 مورد پروانه ساختمانی در منطقه سه صادر شده است
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک طی اعلام گزارشی از صدور 54 مورد پروانه ساختمانی طی بازه زمانی شش ماهه دوم سال 92 و سه ماهه اول سال جاری خبر داد و اظهار داشت: صدور 282 مورد مجوز اتمام بنا و عدم خلاف، 15 مورد اصلاحیه اتمام بنا، 200 مورد مجوز آب و فاضلاب و گاز و حفاری از دیگر اقدامات منطقه طی مدت مذکور بوده است. ادامه »
24
بازدید کمیسیون نظارت شورای شهر از منطقه سه
چکیده: اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر اراک طی بازدیدی از ساختمان اداری منطقه سه و سپس معابر سطح این منطقه، عملکرد منطقه سه شهرداری اراک را مورد ارزیابی قرار دادند ادامه »
22
راهکارهای ارتقا اجرائیات در منطقه سه شهرداری اراک
چکیده: حامد آزاد مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، خبر داد: شهرداری منطقه سه دوشنبه 19 خرداد ماه میزبان مدیر و پرسنل اداره اجرائیات (پلیس ساختمانی) شهرداری بود. ادامه »
12
منطقه سه متمایز از سایر مناطق شهرداری اراک با تجهیز به نرم افزار ArcGIS
چکیده: ArcGIS نرم افزاری است که به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی، اطلاعات مکانی و داده های توصیفی را برای ایجاد نقشه ها، جداول و نمودارها به کار گیرند. این نرم افزار با تکیه بر مکان داده ها بر روی نقشه، ابزارهای لازم را برای جستجو، تحلیل و نمایش نتایج را با دقت مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد. ادامه »
03
بازدید دانشجویان رشته معماری شهری از شهرداری منطقه سه
چکیده: حامد آزاد مدیرمنطقه سه شهرداری اراک، خبر داد: طی دو روز گذشته، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده از سوی اساتید دانشگاه علمی- کاربردی اراک، جمعی از دانشجویان رشته معماری شهری از مراحل صدور پروانه و گواهی های ساختمانی شهرداری منطقه سه بازدید نمودند و با روند اداری پرونده های شهرداری آشنا شدند. ادامه »
07
دعوت هیئت امنای مسجد چهارده معصوم از مدیر و مسوولین شهرداری منطقه 3
چکیده: شب گذشته بنا به دعوت اعضای هیئت امنای مسجد چهارده معصوم واقع در کوی قائم (عج) شهر اراک، مدیر منطقه 3 به همراه جمعی از معاونین و مسوولین منطقه، در جمع نمازگزاران این مسجد حاضر شد. ادامه »
04
بررسی مشکلات مجتمع مسکونی المپیک (ورزشکاران)
چکیده: روز گذشته جلسه ای درخصوص رفع مشکلات مجتمع ورزشکاران واقع در کوی فردوس با حضور هئیت امنای این مجتمع در دفتر شهردار منطقه 3 برگزار گردید. ادامه »
02
آغاز نهضت آسفالت معابر در منطقه سه به روایت تصویر
چکیده: آغاز عملیات آسفالت در خیابان آیت‌اله سعیدی و شهرک پردیس توسط منطقه سه
27
با شروع سال جدید طرح تکریم ارباب رجوع در منطقه سه کلید خورد
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، اولین مرحله طرح تکریم ارباب رجوع از ابتدای سال جاری در منطقه سه جهت رفاه حال شهروندان فهیم منطقه آغاز به کار کرد. ادامه »
13
خدمات رسانی شهرداری منطقه 3 به شهروندان
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 اراک، در روزهای آغازین اسفندماه، واحد اجرایی شهرداری منطقه 3 ،با حداکثر توان و نیرو به فعالیت های خود ادامه می دهد تا بتواند رضایت شهروندان را درخصوص ترمیم و بازسازی معابر و خیابان های منطقه جلب کند. ادامه »
04
گزارش تصویری نشست صمیمانه مدیر شهرداری منطقه 5
چکیده: نشست صمیمانه مدیر شهرداری منطقه 5 با نمازگزاران مسجد فتح المبین واقع در خیابان جهانگیری , 10متری رهبر در تاریخ 3 اسفند ماه سال 92
23
گزارش تصویری برپایی ایستگاه نقاشی توسط شهرداری منطقه 5 در روز راهپیمایی 22بهمن
چکیده: گزارش تصویری برپایی ایستگاه نقاشی کودکان و پذیرایی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن توسط شهرداری منطقه 5
10
دیدار صمیمی مدیر منطقه 3 با قشر زحمت کش کارگری
چکیده: مهندس حامد آزاد مدیر شهرداری منطقه 3 اراک صبح دیروز چهارشنبه 9 بهمن 1392 طی بازدید از حوزه معاونت اجرایی منطقه 3، با کارگران زحمت کش کارگاه امانی این منطقه، نشستی دوستانه بر قرار نمود. ادامه »
21
عملکرد اجرایی منطقه 3 شهرداری اراک
چکیده: ابوالفضل رحیمی معاون اجرایی منطقه 3 شهرداری اراک، در خصوص عملکرد اجرایی این منطقه در یک ماه اخیر، عنوان کرد: زیرسازی پیاده رو مقابل آگاهی (ستاد فرماندهی سابق) به مساحت 500 مترمربع، اجرای رأی انسداد 2 واحد تجاری در بلوار میرزای شیرازی، نمک پاشی و شارژ ایستگاه های نمک و همسطح سازی و مخلوط ریزی نشست های سطح منطقه از جمله اقدامات انجام شده توسط شهرداری... ادامه »
19
گزارش اقدامات منطقه3 شهرداری اراک در خصوص عملیات برف روبی به روایت تصویر
چکیده: پس از بارش برف سنگین در روزهای 15 و 16 دی ماه و تلاش خستگی ناپذیر نیروهای اجرایی منطقه 3 برای پاکسازی معابر اصلی و فرعی ، در روز 18 دیماه ، نوبت به برف روبی کوچه ها ی سطح منطقه رسید . 
17
حذف بروکراسی (تشریفات زائد اداری) از برنامه های آتی منطقه 3
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک به نقش مهمی که سیستم اتوماسیون اداری می تواند در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به مراجعین از طریق تسریع، دقت، امنیت و صرفه جویی در وقت و هزینه داشته باشد اشاره کرد و افزود: از این پس کلیه مکاتبات اداری در شهرداری منطقه 3 بدون کاغذ قابل پیگیری می باشد. ادامه »
08
استقلال مناطق گامی نو در ارائه خدمات حداکثری به شهروندان
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک ضمن بیان مشکلات و نارسایی های فراوانی که در خصوص آسفالت، جدول گذاری و پل سازی در سطح معابر منطقه وجود دارد، عنوان نمود: با توجه به همت بالایی که مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار اراک در خصوص مستقل نمودن مناطق دارند، می توان به برنامه ریزی جامع جهت بهبود فضاهای معابر و رفع کاستی های موجود با تخصیص عادلانه بودجه پر... ادامه »
19
اتمام عملیات جدول گذاری، زیرسازی و پخش آسفالت در سطح منطقه سه
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: منطقه مذکور در راستای وظایف محوله، اقدام به جدول گذاری و زیرسازی کوچه جنب مدرسه استاد شهریار و اقع در خیابان استاد شهریار به طول 300 متر نموده است. ادامه »
10
نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 5 در سه ماهه اخیر سال 92
چکیده: حامد آزاد مدیر منطقه سه شهرداری اراک در خصوص مهم ترین اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در چند ماه اخیر اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است. ادامه »
15
ساماندهی خودروهای مصالح‌فروش در ولی‌آباد
چکیده: مظفری مدیر منطقه سه شهرداری اراک ضمن بیان اقدامات صورت گرفته این منطقه در چند ماه اخیر گفت: واحد امانی این منطقه اقدامات مطلوبی را در راستای اهداف این اداره صورت داده که از آن جمله می‌توان به احداث جایگاه اختصاصی جهت استقرار خودروهای مصالح‌فروش در ولی‌آباد اشاره کرد. ادامه »
11
خلاصه‌ای از عملکرد منطقه سه شهرداری اراک در فروردین ماه سال 92
چکیده: علی‌اکبر مظفری در خصوص اقدامات و برنامه‌‌هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در فروردین‌ماه سال 1392 اظهار داشت: اين منطقه در حوزه‌هاي مختلف از جمله واحد فنی عمران و شهرسازی، فعاليت‌‌هاي مطلوبي را در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان ايفا نموده است ادامه »
28
گزارش اقدامات و عملکرد منطقه سه شهرداری اراک در سال 1391
چکیده: به شرح مختصري از اقدامات و عملكرد اين منطقه در سال 91 و چشم ‌اندازي از عملكرد آن در نیمه دوم سال 1391 پرداخته شد. ادامه »
21
چکیده: علی اکبر مظفری با اشاره به اقدامات عمرانی منطقه سه شهرداری اراک بیان داشت: عملیات زیرسازی، آماده‌سازی و جدول‌گذاری قطعات کوی حمید فاز 3 توسط این منطقه آغاز گردید. ادامه »
10
خلاصه‌ای از عملکردهای منطقه سه شهرداری اراک در سال جاری
چکیده: مدیر منطقه 3 شهرداری اراک در خصوص اقدامات و برنامه‌ هاي اجرايي شهرداري منطقه سه در سال 1391 گفت: اين منطقه در حوزه ‌هاي مختلف از جمله واحد فنی و شهرسازی، فعاليت ‌هاي مطلوبي را ايفا نموده است و با همكاري كليه دوستان در سال جديد توفيقي مضاعف داشته و توانسته با اقدامات بهينه و مطلوب خود در مباحث گوناگون، سطح رضايت‌ مندي شهروندان را... ادامه »
16
گزارش عملکرد شهرداری منطقه 3 در مهرماه سال جاری
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر منطقه سه شهرداری اراک در خصوص عملکرد این اداره در مهر ماه سال‌جاری اظهار داشت: این اداره در راستای نیل به اهداف خود اقدام به فعالیت‌های متعددی در سطح شهر نموده است. ادامه »
22
گزارش عملکرد شهرداری منطقه سه در شش ماهه نخست سال 1391
چکیده: علی اکبرمظفری مدیر منطقه سه شهرداری اراک از اقدامات صورت گرفته این منطقه در شش ماه نخست سال 1391 خبر داد ادامه »
26
احداث و افتتاح یکی دیگر از پروژه های در دست اقدام شهرداری در منطقه 3
چکیده: مدیر منطقه سه شهرداری اراک از احداث و افتتاح پروژه خیابان 55 متری حد فاصل جاده مودر تا ورودی کوی قائم طی سه ماه آینده خبر داد. ادامه »
14
چکیده: شهروندان محترم می توانند اخبار جدید خود را به ایمیل khabar@arak.ir ایمیل نمایند.
15
زیرسازی و آسفالت اولویت های کاری منطقه سه شهرداری
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر منطقه سه شهرداری اراک از اقدامات مثبت این منطقه طی روزهای اخیر خبر داد. ادامه »
09
افتتاح بزرگترین کارگاه ساختمانی (امانی) شهرداری
چکیده: بزرگترین و مجهزترین کارگاه ساختمانی شهرداری با حضور سرپرست شهرداری، معاونین و جمعی از مسوولین افتتاح شد ادامه »
29
چکیده: مدير منطقه 3 شهرداري اراك با اشاره به اين‌كه كنترل و نظارت بر كليه واحدهاي اجرايي از جمله وظايف حوزه معاونت اجرايي منطقه 3 شهرداري اراك مي‌باشد. ادامه »
29
چکیده: شهرداري منطقه 3 به منظور شناسايي مناطق حاشيه‌اي كه از خدمات شهري مطلوب بي‌بهره‌اند و رسيدگي به اين‌گونه مناطق، در نهايت رفع مسايل و مشكلات آن‌ها اقدامات مناسبي را به عمل آورده است ادامه »
29
چکیده: مدير منطقه 3 شهرداري اراك با اعلام اين‌كه واحد امور مالي اين منطقه نظارت و كنترل بر كليه واحدهاي مالي را بر عهده دارد گفت: اين واحد در خصوص رسيدگي و هماهنگي بين كليه واحدهاي حسابداري نيز انجام وظيفه مي‌نمايد. ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 منطقه پنج می باشد    شرایط استفاده    قوانین